Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 25 januari 2020
Tijd T/U Team Tegen team
11:00 Thuis JF3 Midwinter Competitie MHC Alliance JF4


JC3 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Bas Cremers
Coach Bob Bont
Manager Jetteke van der Schatte Olivier
Trainer Hugo van Beijma thoe Kingma
Groepsmoeder Claudine Naarden Email
Groepsmoeder Susanne Chevalier Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
30-11-2019 08:30 JD3 MHC Alliance JD3 Leander  Krowinkel
9-11-2019 15:00 MD4 AMHC FIT MD3 Leander  Krowinkel
28-9-2019 08:30 MD3 BHC Overbos MD2 Thymen   Diergaarde
 

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 23180 Pinoké JC3
45
15:20 16:35 uit Vaart, Sporthal De
  Vaart, Sporthal De
Koggenland 88
1447CN PURMEREND
hal: Veld 1
 
26 jan 23146 M.H.C. Purmerend JC1
45
16:10 17:25 uit Vaart, Sporthal De
  Vaart, Sporthal De
Koggenland 88
1447CN PURMEREND
hal: Veld 1
 
2 feb 23132 Z.H.C. de Kraaien JC1
40
10:35 11:45 uit Tref, Sporthal De
  Tref, Sporthal De
Drielse Wetering 84
1509KR ZAANDAM
hal: Veld 1
 
2 feb 23172 Hockey Vereniging Abcoude JC2
40
11:25 12:35 thuis Tref, Sporthal De
  Tref, Sporthal De
Drielse Wetering 84
1509KR ZAANDAM
hal: Veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JC3 10 25 8 1 1 76 16 0
2 Amsterdam JC4 8 18 5 3 0 44 16 0
3 Pinoké JC3 8 17 5 2 1 41 10 0
4 Purmerend JC1 6 10 3 1 2 19 16 0
5 Bloemendaal JC3 8 4 1 1 6 17 40 0
6 Abcoude JC2 6 2 0 2 4 12 36 0
7 Kraaien JC1 8 0 0 0 8 5 80 0

  Amsterdam JC4Kraaien JC1Purmerend JC1Rood-Wit JC3Bloemendaal JC3Pinoké JC3Abcoude JC2
Amsterdam JC4   3-3 11-2 1-1
Kraaien JC1 0-10   2-4 1-18 1-8
Purmerend JC1 2-4 6-0  
Rood-Wit JC3 17-1 6-1   5-0 4-2 9-2
Bloemendaal JC3 1-3 6-0 2-4 2-6   0-7
Pinoké JC3 4-4 11-0 3-0   5-0
Abcoude JC2 3-8 2-2 1-8 4-4  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Bloemendaal JC3 Rood-Wit JC3 2-6 Definitief
.. Bloemendaal JC3 Amsterdam JC4 1-3 Definitief
.. Amsterdam JC4 Rood-Wit JC3 3-3 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Kraaien JC1 Rood-Wit JC3 1-18 Definitief
.. Abcoude JC2 Amsterdam JC4 3-8 Definitief
.. Purmerend JC1 Amsterdam JC4 2-4 Definitief
.. Abcoude JC2 Purmerend JC1 2-2 Definitief
.. Pinoké JC3 Kraaien JC1 11-0 Definitief
.. Pinoké JC3 Rood-Wit JC3 3-0 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. Abcoude JC2 Bloemendaal JC3 4-4 Definitief
.. Pinoké JC3 Amsterdam JC4 4-4 Definitief
.. Rood-Wit JC3 Bloemendaal JC3 5-0 Definitief
.. Abcoude JC2 Rood-Wit JC3 1-8 Definitief
.. Kraaien JC1 Pinoké JC3 1-8 Definitief
.. Kraaien JC1 Amsterdam JC4 0-10 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Rood-Wit JC3 Abcoude JC2 9-2 Definitief
.. Pinoké JC3 Abcoude JC2 5-0 Definitief
.. Kraaien JC1 Purmerend JC1 2-4 Definitief
.. Rood-Wit JC3 Pinoké JC3 4-2 Definitief
.. Bloemendaal JC3 Kraaien JC1 6-0 Definitief
.. Bloemendaal JC3 Purmerend JC1 2-4 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Amsterdam JC4 Bloemendaal JC3 11-2 Definitief
.. Amsterdam JC4 Pinoké JC3 1-1 Definitief
.. Purmerend JC1 Kraaien JC1 6-0 Definitief
.. Rood-Wit JC3 Kraaien JC1 17-1 Definitief
.. Bloemendaal JC3 Pinoké JC3 0-7 Definitief
.. Rood-Wit JC3 Purmerend JC1 6-1 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Abcoude JC2 Kraaien JC1 9:15 Tref, Sporthal De
  Amsterdam JC4 Abcoude JC2 10:05 Tref, Sporthal De
  Amsterdam JC4 Kraaien JC1 10:55 Tref, Sporthal De
  Pinoké JC3 Bloemendaal JC3 16:35 Vaart, Sporthal De
  Pinoké JC3 Purmerend JC1 15:45 Vaart, Sporthal De
  Purmerend JC1 Bloemendaal JC3 17:25 Vaart, Sporthal De
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Amsterdam JC4 Purmerend JC1 11:45 Amsterdam, Hockey Dome
  Bloemendaal JC3 Abcoude JC2 12:35 Tref, Sporthal De
  Kraaien JC1 Abcoude JC2 13:25 Tref, Sporthal De
  Kraaien JC1 Bloemendaal JC3 11:45 Tref, Sporthal De
  Purmerend JC1 Rood-Wit JC3 12:35 Amsterdam, Hockey Dome
  Rood-Wit JC3 Amsterdam JC4 13:25 Amsterdam, Hockey Dome
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Abcoude JC2 Pinoké JC3 13:35 Beuk, Sporthal De
  Purmerend JC1 Abcoude JC2 14:25 Beuk, Sporthal De
  Purmerend JC1 Pinoké JC3 12:45 Beuk, Sporthal De

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda