Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


JD2 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Bradley Lang
Coach Stef Bogaars
Trainer Dolf Cox
Trainer Jorge Nolte
Trainer Erwin van der Weijden
Groepsmoeder Martine Steffens-van Nievelt Email
Groepsmoeder Adriënne Bos Email
Mental coach Paulien Schous
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan 19314 HC Athena JD2
30
09:55 10:55 uit Enterij, Sportcentrum De
  Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
19 jan 19327 MHC Bennebroek JD2
30
08:15 09:15 thuis Enterij, Sportcentrum De
  Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
2 feb 19279 HV Myra JD2
40
12:15 13:25 thuis Universum sc/ UVA
  Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
 
2 feb 19370 H.C. Haarlem JD1
40
10:35 11:45 thuis Universum sc/ UVA
  Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem JD1 4 12 4 0 0 30 6 0
2 Pinoké JD3 6 12 4 0 2 19 13 0
3 Bloemendaal JD2 6 12 4 0 2 20 15 0
4 Myra JD2 6 3 1 0 5 16 25 0
5 AthenA JD2 4 3 1 0 3 9 21 0
6 Bennebroek JD2 4 3 1 0 3 6 20 0

  Bloemendaal JD2Haarlem JD1Myra JD2Pinoké JD3AthenA JD2Bennebroek JD2
Bloemendaal JD2   2-1 4-3
Haarlem JD1 4-2   8-4
Myra JD2 3-2   1-4 3-4 3-4
Pinoké JD3 3-5 3-2   6-2
AthenA JD2 0-8  
Bennebroek JD2 1-5 0-10 1-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Pinoké JD3 Myra JD2 3-2 Definitief
.. Pinoké JD3 Bloemendaal JD2 3-5 Definitief
.. Myra JD2 Bloemendaal JD2 3-2 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Myra JD2 Bennebroek JD2 3-4 Definitief
.. Bennebroek JD2 Haarlem JD1 0-10 Definitief
.. Haarlem JD1 Myra JD2 8-4 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. AthenA JD2 Haarlem JD1 0-8 Definitief
.. Bloemendaal JD2 AthenA JD2 4-3 Definitief
.. Haarlem JD1 Bloemendaal JD2 4-2 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Bennebroek JD2 Bloemendaal JD2 1-5 Definitief
.. Bloemendaal JD2 Pinoké JD3 2-1 Definitief
.. Bennebroek JD2 Pinoké JD3 1-2 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Myra JD2 AthenA JD2 3-4 Definitief
.. Myra JD2 Pinoké JD3 1-4 Definitief
.. Pinoké JD3 AthenA JD2 6-2 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  AthenA JD2 Bloemendaal JD2 10:55 Enterij, Sportcentrum De
  Bennebroek JD2 AthenA JD2 10:05 Enterij, Sportcentrum De
  Bloemendaal JD2 Bennebroek JD2 9:15 Enterij, Sportcentrum De
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Haarlem JD1 Bennebroek JD2 10:55 Kennemer Sportcenter
  Haarlem JD1 Pinoké JD3 9:15 Kennemer Sportcenter
  Pinoké JD3 Bennebroek JD2 10:05 Kennemer Sportcenter
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  AthenA JD2 Pinoké JD3 9:15 Universum sc/ UVA
  AthenA JD2 Bennebroek JD2 10:55 Universum sc/ UVA
  Bennebroek JD2 Myra JD2 12:35 Universum sc/ UVA
  Bloemendaal JD2 Myra JD2 13:25 Universum sc/ UVA
  Bloemendaal JD2 Haarlem JD1 11:45 Universum sc/ UVA
  Pinoké JD3 Haarlem JD1 10:05 Universum sc/ UVA
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  AthenA JD2 Myra JD2 11:25 Amstelveen Hockey Dome
  Haarlem JD1 AthenA JD2 10:35 Amstelveen Hockey Dome
  Myra JD2 Haarlem JD1 9:45 Amstelveen Hockey Dome

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda