Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 25 januari 2020
Tijd T/U Team Tegen team
11:00 Thuis JF3 Midwinter Competitie MHC Alliance JF4


JD6 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Olivier van Boven
Coach Maarten Wilmink
Trainer Piotr Mazany
Trainer Harm Nouwen
Groepsmoeder Martine Steffens-van Nievelt Email
Groepsmoeder Adriƫnne Bos Email
Mental coach Paulien Schous
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 21181 Alkmaarsche M.H.C. JD3
10
08:35 09:15 thuis Tetterodehal
  Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
26 jan 21145 U.H.C.QUI VIVE JD3
10
10:15 10:55 uit Tetterodehal
  Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
9 feb 21185 HIC JD3
30
08:15 09:15 thuis Enterij, Sportcentrum De
  Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
9 feb 21186 A.M.H.C. Rood-Wit JD6
30
09:55 10:55 thuis Enterij, Sportcentrum De
  Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark JD5 8 18 6 0 2 30 23 0
2 Bloemendaal JD6 8 16 5 1 2 29 20 0
3 Qui Vive JD3 6 13 4 1 1 30 14 0
4 HIC JD3 6 10 3 1 2 15 14 0
5 Rood-Wit JD6 8 7 2 1 5 19 23 0
6 Kikkers JD2 6 5 1 2 3 13 26 0
7 Alkmaar JD3 6 0 0 0 6 12 28 0

  Qui Vive JD3Alkmaar JD3Kikkers JD2HIC JD3Westerpark JD5Rood-Wit JD6Bloemendaal JD6
Qui Vive JD3   3-3
Alkmaar JD3   1-4 4-6 1-4 3-6
Kikkers JD2 1-11   2-2 3-3
HIC JD3 1-5   1-4
Westerpark JD5 4-5 4-2 3-1 1-5   4-2 2-1
Rood-Wit JD6 2-4 4-1 3-5 0-1   2-5
Bloemendaal JD6 3-2 4-1 3-6  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Rood-Wit JD6 HIC JD3 0-1 Definitief
.. Westerpark JD5 Kikkers JD2 3-1 Definitief
.. Alkmaar JD3 HIC JD3 1-4 Definitief
.. Rood-Wit JD6 Alkmaar JD3 4-1 Definitief
.. Bloemendaal JD6 Kikkers JD2 4-1 Definitief
.. Bloemendaal JD6 Westerpark JD5 3-6 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Qui Vive JD3 HIC JD3 3-3 Definitief
.. Westerpark JD5 Qui Vive JD3 4-5 Definitief
.. Rood-Wit JD6 Bloemendaal JD6 2-5 Definitief
.. Kikkers JD2 Bloemendaal JD6 3-3 Definitief
.. Westerpark JD5 HIC JD3 1-5 Definitief
.. Kikkers JD2 Rood-Wit JD6 2-2 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Bloemendaal JD6 Qui Vive JD3 3-2 Definitief
.. Westerpark JD5 Rood-Wit JD6 4-2 Definitief
.. Alkmaar JD3 Westerpark JD5 4-6 Definitief
.. Alkmaar JD3 Rood-Wit JD6 1-4 Definitief
.. HIC JD3 Bloemendaal JD6 1-4 Definitief
.. HIC JD3 Qui Vive JD3 1-5 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Westerpark JD5 Alkmaar JD3 4-2 Definitief
.. Alkmaar JD3 Bloemendaal JD6 3-6 Definitief
.. Westerpark JD5 Bloemendaal JD6 2-1 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Kikkers JD2 Qui Vive JD3 1-11 Definitief
.. Rood-Wit JD6 Kikkers JD2 3-5 Definitief
.. Rood-Wit JD6 Qui Vive JD3 2-4 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Alkmaar JD3 Qui Vive JD3 10:05 Tetterodehal
  Bloemendaal JD6 Alkmaar JD3 9:15 Tetterodehal
  HIC JD3 Westerpark JD5 10:35 Tweesprong, De
  Kikkers JD2 Westerpark JD5 11:25 Tweesprong, De
  Kikkers JD2 HIC JD3 9:45 Tweesprong, De
  Qui Vive JD3 Bloemendaal JD6 10:55 Tetterodehal
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  HIC JD3 Alkmaar JD3 13:55 Emergohal
  HIC JD3 Kikkers JD2 12:15 Emergohal
  Kikkers JD2 Alkmaar JD3 13:05 Emergohal
  Qui Vive JD3 Rood-Wit JD6 10:55 Proosdijhal
  Qui Vive JD3 Westerpark JD5 9:15 Proosdijhal
  Rood-Wit JD6 Westerpark JD5 10:05 Proosdijhal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Alkmaar JD3 Kikkers JD2 15:50 KDO sporthal
  Bloemendaal JD6 Rood-Wit JD6 10:55 Enterij, Sportcentrum De
  Bloemendaal JD6 HIC JD3 9:15 Enterij, Sportcentrum De
  HIC JD3 Rood-Wit JD6 10:05 Enterij, Sportcentrum De
  Qui Vive JD3 Alkmaar JD3 15:00 KDO sporthal
  Qui Vive JD3 Kikkers JD2 16:40 KDO sporthal

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda