Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MB3 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Assistent Coach Lidewij Boogers
Manager Karin de Jong
Trainer Merijn Bos
Trainer Siem Kors
Groepsmoeder Ingeborg Ort Email
Groepsmoeder Marie Claire 't Hart Email
Mental coach Paulien Schous

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
23-11-2019 08:30 MD3 MHC Alliance MD3 Imke  Boogers
14-9-2019 12:10 MD6 Pinoké MD6 Sanne van Oort
 

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 25018 Alkmaarsche M.H.C. MB3
10
17:45 18:25 thuis Tetterodehal
  Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
2 feb 25019 MHC Heerhugowaard MB2
10
16:05 16:45 thuis Tetterodehal
  Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
8 feb 25021 BHC Overbos MB2
0
10:35 11:05 thuis Weyver, sporthal De
  Weyver, sporthal De
De Weijver 6
1718MS HOOGWOUD
hal: Veld 1
 
8 feb 25172 WFHC Spire MB1
0
09:45 10:15 uit Weyver, sporthal De
  Weyver, sporthal De
De Weijver 6
1718MS HOOGWOUD
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos MB2 10 27 9 0 1 49 19 0
2 Terriërs MB3 8 16 5 1 2 43 24 0
3 Alkmaar MB3 10 14 4 2 4 37 32 0
4 Bloemendaal MB3 8 11 3 2 3 26 41 0
5 Heerhugowaard MB2 8 10 3 1 4 30 27 0
6 Haarlem MB3 8 5 1 2 5 16 31 0
7 Spire MB1 8 3 1 0 7 19 46 0

  Alkmaar MB3Bloemendaal MB3Haarlem MB3Terriërs MB3Overbos MB2Heerhugowaard MB2Spire MB1
Alkmaar MB3   3-0 3-3 3-3 1-2 7-2
Bloemendaal MB3   4-1 7-3 7-3
Haarlem MB3 2-4 3-3   2-5
Terriërs MB3 7-2 14-2   4-3
Overbos MB2 5-3 11-0 4-1 4-3   5-1 6-2
Heerhugowaard MB2 2-8 3-3 6-1 2-3 2-4   6-1
Spire MB1 6-3 2-3 1-6 2-8  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Heerhugowaard MB2 Spire MB1 6-1 Definitief
.. Heerhugowaard MB2 Overbos MB2 2-4 Definitief
.. Alkmaar MB3 Bloemendaal MB3 3-0 Definitief
.. Bloemendaal MB3 Haarlem MB3 4-1 Definitief
.. Alkmaar MB3 Haarlem MB3 3-3 Definitief
.. Overbos MB2 Spire MB1 6-2 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Heerhugowaard MB2 Alkmaar MB3 2-8 Definitief
.. Spire MB1 Heerhugowaard MB2 2-8 Definitief
.. Spire MB1 Alkmaar MB3 6-3 Definitief
.. Terriërs MB3 Overbos MB2 4-3 Definitief
.. Terriërs MB3 Bloemendaal MB3 14-2 Definitief
.. Overbos MB2 Bloemendaal MB3 11-0 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. Overbos MB2 Alkmaar MB3 5-3 Definitief
.. Overbos MB2 Terriërs MB3 4-3 Definitief
.. Terriërs MB3 Alkmaar MB3 7-2 Definitief
.. Bloemendaal MB3 Spire MB1 7-3 Definitief
.. Spire MB1 Haarlem MB3 2-3 Definitief
.. Haarlem MB3 Bloemendaal MB3 3-3 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Heerhugowaard MB2 Terriërs MB3 2-3 Definitief
.. Haarlem MB3 Overbos MB2 2-5 Definitief
.. Alkmaar MB3 Overbos MB2 1-2 Definitief
.. Haarlem MB3 Alkmaar MB3 2-4 Definitief
.. Heerhugowaard MB2 Bloemendaal MB3 3-3 Definitief
.. Bloemendaal MB3 Terriërs MB3 7-3 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Overbos MB2 Haarlem MB3 4-1 Definitief
.. Alkmaar MB3 Spire MB1 7-2 Definitief
.. Overbos MB2 Heerhugowaard MB2 5-1 Definitief
.. Heerhugowaard MB2 Haarlem MB3 6-1 Definitief
.. Alkmaar MB3 Terriërs MB3 3-3 Definitief
.. Spire MB1 Terriërs MB3 1-6 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Alkmaar MB3 Heerhugowaard MB2 17:35 Tetterodehal
  Bloemendaal MB3 Alkmaar MB3 18:25 Tetterodehal
  Bloemendaal MB3 Heerhugowaard MB2 16:45 Tetterodehal
  Haarlem MB3 Spire MB1 15:05 Vennewater, Sportcentrum Het
  Terriërs MB3 Haarlem MB3 14:15 Vennewater, Sportcentrum Het
  Terriërs MB3 Spire MB1 15:55 Vennewater, Sportcentrum Het
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Bloemendaal MB3 Overbos MB2 11:05 Weyver, sporthal De
  Haarlem MB3 Heerhugowaard MB2 15:55 Kennemer Sportcenter
  Haarlem MB3 Terriërs MB3 14:15 Kennemer Sportcenter
  Spire MB1 Overbos MB2 11:55 Weyver, sporthal De
  Spire MB1 Bloemendaal MB3 10:15 Weyver, sporthal De
  Terriërs MB3 Heerhugowaard MB2 15:05 Kennemer Sportcenter

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda