Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MC2 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Isis Schaaper
Manager Arjan van der Heijden
Trainer Jamie Kroukamp
Groepsmoeder Sonja Feitsma Email
Groepsmoeder Suzanne van den Eerenbeemt Email
Mental coach Paulien Schous
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan 23784 MHC Alliance MC3
50
11:15 12:35 thuis Phoenix, Sporthal De
  Phoenix, Sporthal De
Hoofdweg 85-1
3641PR MIJDRECHT
hal: Veld 1
 
19 jan 23810 Hockey Vereniging Mijdrecht MC1
50
10:25 11:45 uit Phoenix, Sporthal De
  Phoenix, Sporthal De
Hoofdweg 85-1
3641PR MIJDRECHT
hal: Veld 1
 
2 feb 23776 MHC Alliance MC3
25
12:30 13:25 uit Heliomare, Sporthal
  Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
 
2 feb 23857 H.V. de Terriërs MC1
25
11:40 12:35 uit Heliomare, Sporthal
  Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs MC1 6 18 6 0 0 36 6 0
2 AthenA MC3 6 12 4 0 2 16 18 0
3 Pinoké MC3 8 10 2 4 2 19 20 0
4 Qui Vive MC2 8 9 2 3 3 26 29 0
5 Mijdrecht MC1 6 7 2 1 3 17 20 0
6 Bloemendaal MC2 8 7 2 1 5 18 32 0
7 Alliance MC3 6 3 0 3 3 9 16 0

  Alliance MC3Bloemendaal MC2Mijdrecht MC1Pinoké MC3Qui Vive MC2Terriërs MC1AthenA MC3
Alliance MC3   0-4 1-1
Bloemendaal MC2   3-2 2-5 3-4 0-8 1-3
Mijdrecht MC1   5-4
Pinoké MC3 1-1 2-2   3-1
Qui Vive MC2 4-4 6-2 3-3 2-2  
Terriërs MC1 4-2 6-0 6-2 7-2  
AthenA MC3 2-1 2-5 4-3 5-3 0-5  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Qui Vive MC2 Mijdrecht MC1 3-3 Definitief
.. Terriërs MC1 Mijdrecht MC1 6-0 Definitief
.. AthenA MC3 Pinoké MC3 5-3 Definitief
.. AthenA MC3 Bloemendaal MC2 2-5 Definitief
.. Bloemendaal MC2 Pinoké MC3 2-5 Definitief
.. Terriërs MC1 Qui Vive MC2 7-2 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. AthenA MC3 Alliance MC3 2-1 Definitief
.. AthenA MC3 Mijdrecht MC1 4-3 Definitief
.. Alliance MC3 Mijdrecht MC1 0-4 Definitief
.. Pinoké MC3 Bloemendaal MC2 2-2 Definitief
.. Pinoké MC3 Qui Vive MC2 3-1 Definitief
.. Qui Vive MC2 Bloemendaal MC2 6-2 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Bloemendaal MC2 Qui Vive MC2 3-4 Definitief
.. Pinoké MC3 Alliance MC3 1-1 Definitief
.. Terriërs MC1 Pinoké MC3 6-2 Definitief
.. Bloemendaal MC2 Mijdrecht MC1 3-2 Definitief
.. Mijdrecht MC1 Qui Vive MC2 5-4 Definitief
.. Terriërs MC1 Alliance MC3 4-2 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Bloemendaal MC2 AthenA MC3 1-3 Definitief
.. AthenA MC3 Terriërs MC1 0-5 Definitief
.. Bloemendaal MC2 Terriërs MC1 0-8 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Qui Vive MC2 Alliance MC3 4-4 Definitief
.. Qui Vive MC2 Pinoké MC3 2-2 Definitief
.. Alliance MC3 Pinoké MC3 1-1 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  AthenA MC3 Qui Vive MC2 11:45 Waterlelie, Sportcentrum De
  Bloemendaal MC2 Alliance MC3 12:35 Phoenix, Sporthal De
  Mijdrecht MC1 Alliance MC3 13:25 Phoenix, Sporthal De
  Mijdrecht MC1 Bloemendaal MC2 11:45 Phoenix, Sporthal De
  Qui Vive MC2 Terriërs MC1 12:35 Waterlelie, Sportcentrum De
  Terriërs MC1 AthenA MC3 13:25 Waterlelie, Sportcentrum De
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Alliance MC3 AthenA MC3 9:15 Scheg, Sporthal De
  Alliance MC3 Qui Vive MC2 10:55 Scheg, Sporthal De
  Qui Vive MC2 AthenA MC3 10:05 Scheg, Sporthal De
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Mijdrecht MC1 Terriërs MC1 12:35 Amsterdam, Hockey Dome
  Pinoké MC3 Mijdrecht MC1 11:45 Amsterdam, Hockey Dome
  Pinoké MC3 Terriërs MC1 13:25 Amsterdam, Hockey Dome
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Alliance MC3 Bloemendaal MC2 13:25 Heliomare, Sporthal
  Alliance MC3 Terriërs MC1 11:45 Heliomare, Sporthal
  Mijdrecht MC1 Pinoké MC3 11:45 Sporthallen Zuid
  Mijdrecht MC1 AthenA MC3 12:35 Sporthallen Zuid
  Pinoké MC3 AthenA MC3 13:25 Sporthallen Zuid
  Terriërs MC1 Bloemendaal MC2 12:35 Heliomare, Sporthal

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda