Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MC3 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Tom Bals
Coach Esther Berkman-Kuiper
Manager Evalien Rengers
Trainer Kees van Schieveen
Trainer Jorge Nolte
Groepsmoeder Sonja Feitsma Email
Groepsmoeder Suzanne van den Eerenbeemt Email
Mental coach Paulien Schous
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan 23794 Hockeyclub VVV MC1
10
15:15 15:55 thuis Tetterodehal
  Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
19 jan 23793 AHC IJburg MC3
10
13:35 14:15 thuis Tetterodehal
  Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
25 jan 23972 HMHC Saxenburg MC2
50
13:45 15:05 uit Borchland/ Amstelhal
  Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 1
 
25 jan 23926 Hockeyclub VVV MC1
50
14:35 15:55 uit Borchland/ Amstelhal
  Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MC3 8 16 5 1 2 27 25 0
2 Alliance MC4 10 15 4 3 3 34 27 0
3 Xenios MC2 8 13 4 1 3 23 21 0
4 VVV MC1 4 12 4 0 0 22 3 0
5 Saxenburg MC2 8 10 3 1 4 12 25 0
6 Bennebroek MC2 9 4 1 1 7 17 29 0
7 IJburg MC3 5 3 0 3 2 10 15 0

  Bloemendaal MC3Alliance MC4Xenios MC2Bennebroek MC2VVV MC1IJburg MC3Saxenburg MC2
Bloemendaal MC3   2-2 7-4 4-2 5-0
Alliance MC4 11-3   2-2 5-1 2-3
Xenios MC2 4-5 2-1   4-1 3-2
Bennebroek MC2 2-0 2-3 0-4   2-4 5-5 1-2
VVV MC1 8-1 3-0   7-0
IJburg MC3 0-1 3-3   1-1
Saxenburg MC2 1-4 3-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Bloemendaal MC3 Alliance MC4 2-2 Definitief
.. IJburg MC3 Bloemendaal MC3 0-1 Definitief
.. Xenios MC2 Bennebroek MC2 4-1 Definitief
.. IJburg MC3 Alliance MC4 3-3 Definitief
.. VVV MC1 Xenios MC2 3-0 Definitief
.. Bennebroek MC2 VVV MC1 2-4 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Bloemendaal MC3 Saxenburg MC2 5-0 Definitief
.. Bennebroek MC2 Saxenburg MC2 1-2 Definitief
.. Bennebroek MC2 Bloemendaal MC3 2-0 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. Alliance MC4 Xenios MC2 2-2 Definitief
.. Alliance MC4 Bloemendaal MC3 11-3 Definitief
.. IJburg MC3 Saxenburg MC2 1-1 Definitief
.. Xenios MC2 Bloemendaal MC3 4-5 Definitief
.. Saxenburg MC2 Bennebroek MC2 3-2 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. VVV MC1 Alliance MC4 8-1 Definitief
.. VVV MC1 Saxenburg MC2 7-0 Definitief
.. Bennebroek MC2 Xenios MC2 0-4 Definitief
.. Bloemendaal MC3 Bennebroek MC2 4-2 Definitief
.. Bloemendaal MC3 Xenios MC2 7-4 Definitief
.. Alliance MC4 Saxenburg MC2 2-3 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Alliance MC4 IJburg MC3 5-1 Definitief
.. Bennebroek MC2 IJburg MC3 5-5 Definitief
.. Bennebroek MC2 Alliance MC4 2-3 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Saxenburg MC2 Alliance MC4 1-4 Definitief
.. Xenios MC2 Saxenburg MC2 3-2 Definitief
.. Xenios MC2 Alliance MC4 2-1 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Bloemendaal MC3 IJburg MC3 14:15 Tetterodehal
  Bloemendaal MC3 VVV MC1 15:55 Tetterodehal
  IJburg MC3 VVV MC1 15:05 Tetterodehal
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Saxenburg MC2 Bloemendaal MC3 15:05 Borchland/ Amstelhal
  Saxenburg MC2 VVV MC1 14:15 Borchland/ Amstelhal
  VVV MC1 Bloemendaal MC3 15:55 Borchland/ Amstelhal
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  VVV MC1 IJburg MC3 10:05 VU, Sportcentrum
  Xenios MC2 VVV MC1 9:15 VU, Sportcentrum
  Xenios MC2 IJburg MC3 10:55 VU, Sportcentrum
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Alliance MC4 VVV MC1 10:55 Spant, Sporthal 't
  Alliance MC4 Bennebroek MC2 9:15 Spant, Sporthal 't
  VVV MC1 Bennebroek MC2 10:05 Spant, Sporthal 't
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  IJburg MC3 Xenios MC2 13:35 Beijneshal
  Saxenburg MC2 IJburg MC3 12:45 Beijneshal
  Saxenburg MC2 Xenios MC2 14:25 Beijneshal

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda