Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MC5 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Piet-Hein Kerkhof
Coach Leo Groenestein
Manager Alinde Kymmell
Trainer Kees van Schieveen
Trainer Isis Schaaper
Groepsmoeder Sonja Feitsma Email
Groepsmoeder Suzanne van den Eerenbeemt Email
Mental coach Paulien Schous
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 24253 MHC Alliance MC7
30
13:15 14:15 thuis Enterij, Sportcentrum De
  Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
2 feb 24254 HMHC Saxenburg MC4
30
14:55 15:55 thuis Enterij, Sportcentrum De
  Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
8 feb 24256 BHC Overbos MC4
18
15:05 15:55 thuis Zeewijk, Sporthal
  Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
 
8 feb 24255 AMHC FIT MC4
18
13:25 14:15 thuis Zeewijk, Sporthal
  Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
 
4 thuiswedstrijden en uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT MC4 10 27 9 0 1 54 21 0
2 Zandvoort MC1 8 18 6 0 2 39 23 0
3 Alliance MC7 10 12 4 0 6 39 42 0
4 Saxenburg MC4 8 11 3 2 3 32 25 0
5 HBS MC6 8 11 3 2 3 27 35 0
6 Overbos MC4 8 8 2 2 4 25 37 0
7 Bloemendaal MC5 8 0 0 0 8 9 42 0

  Zandvoort MC1Alliance MC7Bloemendaal MC5HBS MC6FIT MC4Overbos MC4Saxenburg MC4
Zandvoort MC1   2-1 10-2 4-8 5-2 3-4
Alliance MC7 4-5   6-0 5-3 1-7 4-5
Bloemendaal MC5 0-5   0-3
HBS MC6 7-6 5-4   2-6 3-3 3-3
FIT MC4 2-5 5-2 4-1 8-1   6-3
Overbos MC4 4-5 4-2 1-6   2-8
Saxenburg MC4 4-5 5-0 1-2 4-4  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. FIT MC4 Bloemendaal MC5 4-1 Definitief
.. Alliance MC7 Overbos MC4 4-5 Definitief
.. Saxenburg MC4 Alliance MC7 4-5 Definitief
.. Bloemendaal MC5 Zandvoort MC1 0-5 Definitief
.. Overbos MC4 Saxenburg MC4 2-8 Definitief
.. FIT MC4 Zandvoort MC1 2-5 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Zandvoort MC1 Alliance MC7 2-1 Definitief
.. HBS MC6 Saxenburg MC4 3-3 Definitief
.. Overbos MC4 Alliance MC7 4-5 Definitief
.. HBS MC6 FIT MC4 2-6 Definitief
.. FIT MC4 Saxenburg MC4 6-3 Definitief
.. Zandvoort MC1 Overbos MC4 5-2 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. Overbos MC4 Bloemendaal MC5 4-2 Definitief
.. HBS MC6 Overbos MC4 3-3 Definitief
.. Zandvoort MC1 FIT MC4 4-8 Definitief
.. Alliance MC7 Zandvoort MC1 4-5 Definitief
.. Alliance MC7 FIT MC4 1-7 Definitief
.. HBS MC6 Bloemendaal MC5 5-4 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Bloemendaal MC5 HBS MC6 0-3 Definitief
.. Saxenburg MC4 Overbos MC4 4-4 Definitief
.. Overbos MC4 FIT MC4 1-6 Definitief
.. Saxenburg MC4 FIT MC4 1-2 Definitief
.. Alliance MC7 Bloemendaal MC5 6-0 Definitief
.. Alliance MC7 HBS MC6 5-3 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Zandvoort MC1 Saxenburg MC4 3-4 Definitief
.. HBS MC6 Alliance MC7 7-6 Definitief
.. Zandvoort MC1 Bloemendaal MC5 10-2 Definitief
.. FIT MC4 HBS MC6 8-1 Definitief
.. FIT MC4 Alliance MC7 5-2 Definitief
.. Saxenburg MC4 Bloemendaal MC5 5-0 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Overbos MC4 Zandvoort MC1 10:55 Kinheim, Sporthal
  Overbos MC4 HBS MC6 9:15 Kinheim, Sporthal
  Zandvoort MC1 HBS MC6 10:05 Kinheim, Sporthal
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Alliance MC7 Saxenburg MC4 15:05 Enterij, Sportcentrum De
  Bloemendaal MC5 Alliance MC7 14:15 Enterij, Sportcentrum De
  Bloemendaal MC5 Saxenburg MC4 15:55 Enterij, Sportcentrum De
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Bloemendaal MC5 FIT MC4 14:15 Zeewijk, Sporthal
  Bloemendaal MC5 Overbos MC4 15:55 Zeewijk, Sporthal
  FIT MC4 Overbos MC4 15:05 Zeewijk, Sporthal
  HBS MC6 Zandvoort MC1 14:20 Beijneshal
  Saxenburg MC4 HBS MC6 15:10 Beijneshal
  Saxenburg MC4 Zandvoort MC1 13:30 Beijneshal

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda