Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MC6 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Ramon Weterings
Coach Bas Beek
Coach Carolijn van der Deijl
Coach Olivier Struben
Manager Willemien Siemens
Trainer Kees van Schieveen
Trainer Malou Nanninga
Trainer Jamie Kroukamp
Groepsmoeder Sonja Feitsma Email
Groepsmoeder Suzanne van den Eerenbeemt Email
Mental coach Paulien Schous
Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 jan 24240 MHC Alliance MC8
35
10:40 11:45 uit Spant, Sporthal 't
  Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
 
25 jan 24384 Waterlandse Hockey Club MC2
35
11:30 12:35 uit Spant, Sporthal 't
  Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
 
1 feb 24261 Pinoké MC6
40
08:55 10:05 uit KDO sporthal
  KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1
 
1 feb 24202 U.H.C.QUI VIVE MC3
40
09:45 10:55 uit KDO sporthal
  KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1
 
9 feb 24249 Pinoké MC6
35
12:20 13:25 thuis Sporthallen Zuid
  Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1A (voor)
 
9 feb 24248 MHC Alliance MC8
35
11:30 12:35 thuis Sporthallen Zuid
  Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1A (voor)
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MC4 8 24 8 0 0 49 12 0
2 Qui Vive MC3 6 12 4 0 2 28 14 0
3 Waterland MC2 8 12 4 0 4 21 17 0
4 Bloemendaal MC6 6 9 3 0 3 19 22 0
5 Xenios MC5 8 9 3 0 5 16 25 0
6 Alliance MC8 6 4 1 1 4 8 27 0
7 Pinoké MC6 6 1 0 1 5 7 31 0

  Qui Vive MC3Xenios MC5Alliance MC8Bloemendaal MC6Pinoké MC6HIC MC4Waterland MC2
Qui Vive MC3   6-0
Xenios MC5 2-4   0-1 2-4 5-0 2-1
Alliance MC8 1-6  
Bloemendaal MC6 5-4 3-4   1-6 2-1
Pinoké MC6 3-3   1-10 1-4
HIC MC4 4-3 9-1 7-1 5-4 5-0   3-1
Waterland MC2 2-5 3-0 5-2 4-2  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. HIC MC4 Xenios MC5 9-1 Definitief
.. Waterland MC2 Qui Vive MC3 2-5 Definitief
.. Waterland MC2 Alliance MC8 5-2 Definitief
.. Alliance MC8 Qui Vive MC3 1-6 Definitief
.. Bloemendaal MC6 Xenios MC5 3-4 Definitief
.. HIC MC4 Bloemendaal MC6 5-4 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Waterland MC2 Xenios MC5 3-0 Definitief
.. Pinoké MC6 HIC MC4 1-10 Definitief
.. Xenios MC5 Bloemendaal MC6 2-4 Definitief
.. Bloemendaal MC6 Waterland MC2 2-1 Definitief
.. Pinoké MC6 Alliance MC8 3-3 Definitief
.. HIC MC4 Alliance MC8 7-1 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Waterland MC2 Pinoké MC6 4-2 Definitief
.. Xenios MC5 Pinoké MC6 5-0 Definitief
.. Xenios MC5 Waterland MC2 2-1 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Bloemendaal MC6 Qui Vive MC3 5-4 Definitief
.. Bloemendaal MC6 HIC MC4 1-6 Definitief
.. HIC MC4 Qui Vive MC3 4-3 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Xenios MC5 Qui Vive MC3 2-4 Definitief
.. Pinoké MC6 Waterland MC2 1-4 Definitief
.. HIC MC4 Waterland MC2 3-1 Definitief
.. HIC MC4 Pinoké MC6 5-0 Definitief
.. Xenios MC5 Alliance MC8 0-1 Definitief
.. Qui Vive MC3 Alliance MC8 6-0 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Alliance MC8 Waterland MC2 13:25 Spant, Sporthal 't
  Alliance MC8 Bloemendaal MC6 11:45 Spant, Sporthal 't
  Pinoké MC6 Xenios MC5 11:20 Proosdijhal
  Qui Vive MC3 Pinoké MC6 10:30 Proosdijhal
  Qui Vive MC3 Xenios MC5 12:10 Proosdijhal
  Waterland MC2 Bloemendaal MC6 12:35 Spant, Sporthal 't
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Alliance MC8 HIC MC4 13:25 Scheg, Sporthal De
  Alliance MC8 Xenios MC5 11:45 Scheg, Sporthal De
  Pinoké MC6 Bloemendaal MC6 10:05 KDO sporthal
  Pinoké MC6 Qui Vive MC3 9:15 KDO sporthal
  Qui Vive MC3 Bloemendaal MC6 10:55 KDO sporthal
  Xenios MC5 HIC MC4 12:35 Scheg, Sporthal De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Alliance MC8 Pinoké MC6 11:45 Sporthallen Zuid
  Bloemendaal MC6 Pinoké MC6 13:25 Sporthallen Zuid
  Bloemendaal MC6 Alliance MC8 12:35 Sporthallen Zuid
  Qui Vive MC3 Waterland MC2 9:45 Spil, Sporthal 't
  Qui Vive MC3 HIC MC4 10:35 Spil, Sporthal 't
  Waterland MC2 HIC MC4 11:25 Spil, Sporthal 't

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda