Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 25 januari 2020
Tijd T/U Team Tegen team
11:00 Thuis JF3 Midwinter Competitie MHC Alliance JF4


MD2 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Ernst Peter Hovinga
Assistent Coach Elles Roordink
Assistent Coach Juliëtte Goetzee
Trainer Jamie Kroukamp
Trainer Kees van Schieveen
Trainer Isis Schaaper
Groepsmoeder Daphne Vreeburg-doodeheefver Email
Groepsmoeder Maartje Groen Email
Mental coach Paulien Schous
Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 20123 AHC IJburg MD4
10
12:45 13:25 thuis Tetterodehal
  Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
2 feb 20000 WFHC MD1
10
11:05 11:45 thuis Tetterodehal
  Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MD5 10 21 7 0 3 37 20 0
2 Bloemendaal MD2 10 20 6 2 2 31 12 0
3 Alliance MD3 12 20 6 2 4 40 36 0
4 FIT MD2 10 17 5 2 3 35 25 0
5 Pinoké MD4 10 14 4 2 4 29 34 0
6 Hoorn (WFHC) MD1 10 9 2 3 5 24 34 0
7 IJburg MD4 10 1 0 1 9 7 42 0

  Alliance MD3Bloemendaal MD2FIT MD2Hoorn (WFHC) MD1Pinoké MD4Amsterdam MD5IJburg MD4
Alliance MD3   1-6 0-6 8-3 5-0 3-2 5-2
Bloemendaal MD2 2-2   5-2 6-1 1-0
FIT MD2 5-2 1-3   1-1 7-0
Hoorn (WFHC) MD1 1-2 1-1 2-3   0-3 2-7 1-1
Pinoké MD4 4-4 3-1 4-4 4-8   2-0
Amsterdam MD5 4-2 1-0 7-2 4-5 5-4   2-1
IJburg MD4 1-6 0-6 1-4 1-4 0-5  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. IJburg MD4 Alliance MD3 1-6 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MD1 Pinoké MD4 0-3 Definitief
.. FIT MD2 IJburg MD4 7-0 Definitief
.. Bloemendaal MD2 Pinoké MD4 6-1 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MD1 Bloemendaal MD2 1-1 Definitief
.. FIT MD2 Alliance MD3 5-2 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Hoorn (WFHC) MD1 FIT MD2 2-3 Definitief
.. IJburg MD4 Pinoké MD4 1-4 Definitief
.. Amsterdam MD5 IJburg MD4 2-1 Definitief
.. Amsterdam MD5 Pinoké MD4 5-4 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MD1 Alliance MD3 1-2 Definitief
.. Alliance MD3 FIT MD2 0-6 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Pinoké MD4 Bloemendaal MD2 3-1 Definitief
.. Alliance MD3 Bloemendaal MD2 1-6 Definitief
.. IJburg MD4 Amsterdam MD5 0-5 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MD1 IJburg MD4 1-1 Definitief
.. Amsterdam MD5 Hoorn (WFHC) MD1 4-5 Definitief
.. Pinoké MD4 Alliance MD3 4-4 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. IJburg MD4 Bloemendaal MD2 0-6 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MD1 Amsterdam MD5 2-7 Definitief
.. Bloemendaal MD2 FIT MD2 5-2 Definitief
.. Alliance MD3 Hoorn (WFHC) MD1 8-3 Definitief
.. IJburg MD4 FIT MD2 1-4 Definitief
.. Alliance MD3 Amsterdam MD5 3-2 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Bloemendaal MD2 Alliance MD3 2-2 Definitief
.. Bloemendaal MD2 Amsterdam MD5 1-0 Definitief
.. Amsterdam MD5 Alliance MD3 4-2 Definitief
.. Pinoké MD4 FIT MD2 4-4 Definitief
.. FIT MD2 Hoorn (WFHC) MD1 1-1 Definitief
.. Pinoké MD4 Hoorn (WFHC) MD1 4-8 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Pinoké MD4 IJburg MD4 2-0 Definitief
.. Amsterdam MD5 Bloemendaal MD2 1-0 Definitief
.. FIT MD2 Bloemendaal MD2 1-3 Definitief
.. Alliance MD3 Pinoké MD4 5-0 Definitief
.. Alliance MD3 IJburg MD4 5-2 Definitief
.. Amsterdam MD5 FIT MD2 7-2 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Bloemendaal MD2 IJburg MD4 13:25 Tetterodehal
  Bloemendaal MD2 Hoorn (WFHC) MD1 11:45 Tetterodehal
  FIT MD2 Pinoké MD4 11:45 Volleyhal Zaanlands-West
  FIT MD2 Amsterdam MD5 13:25 Volleyhal Zaanlands-West
  IJburg MD4 Hoorn (WFHC) MD1 12:35 Tetterodehal
  Pinoké MD4 Amsterdam MD5 12:35 Volleyhal Zaanlands-West

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda