Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


M8E2 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Frits Gerritzen
Coach Pieter Schulting
Trainer Sjoerd Wolters
Trainer Jorge Nolte
Trainer Vincent Opgelder
Groepsmoeder Eveline van Haastert Email
Groepsmoeder Caroline Wittop Koning Email
Mental coach Paulien Schous
Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 jan 22471 M.H.C. Purmerend M8E2
30
13:15 14:15 thuis Enterij, Sportcentrum De
  Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
25 jan 22477 H.V. de Terriërs M8E1
30
14:55 15:55 uit Enterij, Sportcentrum De
  Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
1 feb 22476 Z.H.C. de Kraaien M8E1
10
15:45 16:25 thuis Tetterodehal
  Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
1 feb 22475 AMHC FIT M8E2
10
14:05 14:45 thuis Tetterodehal
  Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
8 feb 22474 WFHC M8E2
60
13:55 15:25 thuis Bloesem, de/ Westfrieslandhal
  Bloesem, de/ Westfrieslandhal
Conferencelaan 19
1687RA WOGNUM
hal: Veld 1
 
8 feb 22473 MHC Bennebroek M8E2
60
13:05 14:35 thuis Bloesem, de/ Westfrieslandhal
  Bloesem, de/ Westfrieslandhal
Conferencelaan 19
1687RA WOGNUM
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Bloemendaal M8E2 Purmerend M8E2 14:15 Enterij, Sportcentrum De
  FIT M8E2 Bennebroek M8E2 13:35 Kers
  Hoorn (WFHC) M8E2 Bennebroek M8E2 14:25 Kers
  Hoorn (WFHC) M8E2 FIT M8E2 12:45 Kers
  Purmerend M8E2 Terriërs M8E1 15:05 Enterij, Sportcentrum De
  Terriërs M8E1 Bloemendaal M8E2 15:55 Enterij, Sportcentrum De
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Bloemendaal M8E2 Kraaien M8E1 16:25 Tetterodehal
  Bloemendaal M8E2 FIT M8E2 14:45 Tetterodehal
  FIT M8E2 Kraaien M8E1 15:35 Tetterodehal
  Purmerend M8E2 Hoorn (WFHC) M8E2 11:05 Watertoren, Sporthal De
  Terriërs M8E1 Hoorn (WFHC) M8E2 11:55 Watertoren, Sporthal De
  Terriërs M8E1 Purmerend M8E2 10:15 Watertoren, Sporthal De
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Bennebroek M8E2 Hoorn (WFHC) M8E2 13:45 Bloesem, de/ Westfrieslandhal
  Bloemendaal M8E2 Hoorn (WFHC) M8E2 15:25 Bloesem, de/ Westfrieslandhal
  Bloemendaal M8E2 Bennebroek M8E2 14:35 Bloesem, de/ Westfrieslandhal
  Kraaien M8E1 FIT M8E2 13:35 Vaart, Sporthal De
  Kraaien M8E1 Purmerend M8E2 12:45 Vaart, Sporthal De
  Purmerend M8E2 FIT M8E2 14:25 Vaart, Sporthal De

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda