Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


JB2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Joris Struycken
Coach Bart Govaert
Groepsmoeder Marianne van Oosten Email
Groepsmoeder Nancy van Opstal - Bleumer Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
9-10-2021 08:30 JD2 AH & BC JD2 Leander  Krowinkel
9-10-2021 08:30 MD4 Zandvoortsche Hockey Club MD1 Stijn  Jansen
25-9-2021 08:30 JD5 HV Myra JD2 Tijn  Steenman
25-9-2021 08:30 JD6 AMHC Westerpark JD2 Bas  Kruyver
 

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt 1464 Berkel Rodenrijs JB1
70
10:15 12:10 uit route
9 okt 1665 LOHC JB2
11:25 12:10 thuis Zuidbroek KG2
  Leander Krowinkel en Stijn Jansen moeten fluiten, check ook je mail 
6 nov 1660 HC Ypenburg JB1
0
uit route
13 nov 1676 G.H.C. RAPID JB1
thuis
20 nov 1695 HC Schiedam JB1
60
uit route
27 nov 1533 Berkel Rodenrijs JB1
thuis
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schiedam JB1 4 10 3 1 0 24 5 0
2 Rapid JB1 4 9 3 0 1 16 11 0
3 Ypenburg JB1 4 7 2 1 1 25 8 0
4 Berkel-Rodenrijs JB1 4 5 1 2 1 7 7 0
5 Leiden JB2 4 3 1 0 3 9 21 0
6 Bloemendaal JB2 4 0 0 0 4 4 33 0

  Berkel-Rodenrijs JB1Bloemendaal JB2Leiden JB2Rapid JB1Ypenburg JB1Schiedam JB1
Berkel-Rodenrijs JB1   3-1
Bloemendaal JB2   1-10 1-12
Leiden JB2 4-2   3-6
Rapid JB1 2-0 7-0  
Ypenburg JB1 3-3 10-1   2-3
Schiedam JB1 1-1 8-1  

Uitslagen
ZATERDAG 4 SEPTEMBER 2021
.. Rapid JB1 Berkel-Rodenrijs JB1 2-0 Definitief
.. Ypenburg JB1 Schiedam JB1 2-3 Definitief
.. Leiden JB2 Bloemendaal JB2 4-2 Definitief
ZATERDAG 11 SEPTEMBER 2021
.. Schiedam JB1 Rapid JB1 8-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JB1 Leiden JB2 3-1 Definitief
.. Bloemendaal JB2 Ypenburg JB1 1-10 Definitief
ZATERDAG 18 SEPTEMBER 2021
.. Rapid JB1 Bloemendaal JB2 7-0 Definitief
.. Schiedam JB1 Berkel-Rodenrijs JB1 1-1 Definitief
.. Ypenburg JB1 Leiden JB2 10-1 Definitief
ZATERDAG 25 SEPTEMBER 2021
.. Leiden JB2 Rapid JB1 3-6 Definitief
.. Bloemendaal JB2 Schiedam JB1 1-12 Definitief
.. Ypenburg JB1 Berkel-Rodenrijs JB1 3-3 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 2 OKTOBER 2021
  Berkel-Rodenrijs JB1 Bloemendaal JB2 12:10 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Rapid JB1 Ypenburg JB1 12:30 Sportpark Molenvliet
  Schiedam JB1 Leiden JB2 13:00 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 9 OKTOBER 2021
  Berkel-Rodenrijs JB1 Rapid JB1 12:10 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Bloemendaal JB2 Leiden JB2 12:10 Sportp. Aelbertsbergweg
  Schiedam JB1 Ypenburg JB1 11:15 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
  Leiden JB2 Berkel-Rodenrijs JB1 Sportpark de Krogt
  Rapid JB1 Schiedam JB1 Sportpark Molenvliet
  Ypenburg JB1 Bloemendaal JB2 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs JB1 Schiedam JB1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Bloemendaal JB2 Rapid JB1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Leiden JB2 Ypenburg JB1 Sportpark de Krogt
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
  Berkel-Rodenrijs JB1 Ypenburg JB1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Rapid JB1 Leiden JB2 Sportpark Molenvliet
  Schiedam JB1 Bloemendaal JB2 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
  Bloemendaal JB2 Berkel-Rodenrijs JB1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Leiden JB2 Schiedam JB1 Sportpark de Krogt
  Ypenburg JB1 Rapid JB1 Sportcomplex "De Bras"

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda