Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MA5

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Ellen Blaauw
Groepsmoeder Nienke van der Veer Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
9-10-2021 10:20 MC3 Hockeyclub VVV MC2 Sophie  Sluijmer
9-10-2021 11:45 MD5 MHCHBS MD3 Eva  Schaafstra
18-9-2021 11:20 MC6 HMHC Saxenburg MC3 Linde van  Velzen
 

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt 5294 A.M.H.C. Rood-Wit MA6
20
16:35 17:40 uit route
9 okt 5304 AMHC FIT MA4
14:30 15:15 thuis KG3
  Sophie Sluijmer en Eva Schaatsen moeten fluiten, check ook je mail 
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT MA4 3 9 3 0 0 19 0 0
2 Bloemendaal MA5 3 9 3 0 0 13 5 0
3 Myra MA5 3 6 2 0 1 8 10 0
4 Rood-Wit MA6 3 4 1 1 1 11 7 0
5 AMVJ MA4 3 3 1 0 2 5 8 0
6 AthenA MA6 3 3 1 0 2 7 11 0
7 Xenios MA5 3 1 0 1 2 4 16 0
8 VVV MA4 3 0 0 0 3 4 14 0

  Bloemendaal MA5Rood-Wit MA6Xenios MA5AthenA MA6Myra MA5AMVJ MA4FIT MA4VVV MA4
Bloemendaal MA5   4-2 2-1
Rood-Wit MA6   2-2
Xenios MA5 2-7   0-7
AthenA MA6 1-6   4-1
Myra MA5 4-3   4-2
AMVJ MA4   3-2
FIT MA4 5-0  
VVV MA4 0-7  

Uitslagen
ZATERDAG 11 SEPTEMBER 2021
.. Xenios MA5 Bloemendaal MA5 2-7 Definitief
.. Myra MA5 Rood-Wit MA6 4-3 Definitief
.. VVV MA4 FIT MA4 0-7 Definitief
.. AthenA MA6 AMVJ MA4 4-1 Definitief
ZATERDAG 18 SEPTEMBER 2021
.. AMVJ MA4 VVV MA4 3-2 Definitief
.. Bloemendaal MA5 AthenA MA6 4-2 Definitief
.. FIT MA4 Myra MA5 5-0 Definitief
.. Rood-Wit MA6 Xenios MA5 2-2 Definitief
ZATERDAG 25 SEPTEMBER 2021
.. Xenios MA5 FIT MA4 0-7 Definitief
.. Bloemendaal MA5 AMVJ MA4 2-1 Definitief
.. Myra MA5 VVV MA4 4-2 Definitief
.. AthenA MA6 Rood-Wit MA6 1-6 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 2 OKTOBER 2021
  AMVJ MA4 Myra MA5 17:50 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  FIT MA4 AthenA MA6 17:15 Sportp. 'Kadoelen'
  Rood-Wit MA6 Bloemendaal MA5 17:40 Marienweide
  VVV MA4 Xenios MA5 15:30 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZATERDAG 9 OKTOBER 2021
  AthenA MA6 VVV MA4 16:35 Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal MA5 FIT MA4 15:15 Sportp. Aelbertsbergweg
  Rood-Wit MA6 AMVJ MA4 17:35 Marienweide
  Xenios MA5 Myra MA5 13:50 Sportpark Sloten-Oost

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda