Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


JA4

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Michiel Chevalier
Coach Robert Jan Hillen
Coach Evert Beumer
Coach Martijn Westerlaken
Groepsmoeder Susanne Chevalier Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
2-10-2021 13:15 JD4 H.C. Haarlem JD1 Rijk  Spoelstra
18-9-2021 14:20 JC3 Hockeyclub AMVJ JC2 Tammes  Westerlaken
18-9-2021 13:05 MC4 MHCHBS MC4 Dante   Polderman
 

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt 3598 A.M.H.C. Rood-Wit JA3
16:55 17:40 thuis Zuidbroek KG2
  fluiten: ouder van Dante Polderman en ouder van Alexander Rijnders. Rijk Spoelstra fluit JD4, check hiervoor ook je mail! 
9 okt 3603 Pinoké JA4
30
16:20 17:35 uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JA2 2 6 2 0 0 14 5 0
2 Bloemendaal JA4 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Pinoké JA4 3 4 1 1 1 8 5 0
4 Alliance JA4 3 3 1 0 2 5 7 0
5 Amsterdam JA4 3 3 1 0 2 8 12 0
6 Westerpark JA2 3 3 1 0 2 6 10 0
7 Rood-Wit JA3 2 1 0 1 1 6 14 0

  Amsterdam JA4Bloemendaal JA4HBS JA2Rood-Wit JA3Pinoké JA4Alliance JA4Westerpark JA2
Amsterdam JA4   1-6 4-1
Bloemendaal JA4  
HBS JA2   12-4
Rood-Wit JA3   2-2
Pinoké JA4   5-0
Alliance JA4 1-2 3-1  
Westerpark JA2 5-3 1-2  

Uitslagen
ZATERDAG 11 SEPTEMBER 2021
.. Rood-Wit JA3 Pinoké JA4 2-2 Definitief
.. Alliance JA4 Bloemendaal JA4 1-2 Definitief
.. Alkmaar JA2 HBS JA2 8-3 Definitief
.. Westerpark JA2 Amsterdam JA4 5-3 Definitief
ZATERDAG 18 SEPTEMBER 2021
.. HBS JA2 Rood-Wit JA3 12-4 Definitief
.. Amsterdam JA4 Alliance JA4 4-1 Definitief
.. Pinoké JA4 Westerpark JA2 5-0 Definitief
ZATERDAG 25 SEPTEMBER 2021
.. Westerpark JA2 HBS JA2 1-2 Definitief
.. Amsterdam JA4 Bloemendaal JA4 1-6 Definitief
.. Alliance JA4 Pinoké JA4 3-1 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 2 OKTOBER 2021
  Bloemendaal JA4 Rood-Wit JA3 17:40 Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS JA2 Alliance JA4 17:20 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké JA4 Amsterdam JA4 15:50 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 9 OKTOBER 2021
  Amsterdam JA4 HBS JA2 15:40 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Pinoké JA4 Bloemendaal JA4 17:35 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Westerpark JA2 Rood-Wit JA3 15:30 Sportpark Spieringhorn

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda