Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


D30C

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Marlous de Jongh
Aanvoerder Hannah Tans
Trainer Bradley Lang

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
25-9-2021 17:30 MB5 MHC Uitgeest MB3 Kathelijn  Manschot
 

Nog 18 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 okt 10438 Alkmaarsche M.H.C. D30A
30
10:00 11:00 uit route
10 okt 10448 MHC Bennebroek D30A
thuis
15 okt 10436 Pinoké D30B
30
19:15 20:15 uit route
31 okt 10449 Pinoké D30C
thuis
7 nov 10462 HC Athena D30B
30
uit route
14 nov 10450 AH & BC D30C
thuis
21 nov 10451 MHC Alliance D30A
thuis
28 nov 10460 A.M.H.C. Rood-Wit D30B
20
11:55 12:45 uit route
13 mrt 10445 M.H.C. Weesp D30A
50
uit route
27 mrt 10457 Gooische Hockey Club D30C
45
uit route
3 apr 10452 Alkmaarsche M.H.C. D30A
thuis
10 apr 10443 MHC Bennebroek D30A
25
uit route
24 apr 10453 Pinoké D30B
thuis
8 mei 10459 Pinoké D30C
30
uit route
15 mei 10454 HC Athena D30B
thuis
22 mei 10472 AH & BC D30C
30
uit route
29 mei 10441 MHC Alliance D30A
20
uit route
12 jun 10455 A.M.H.C. Rood-Wit D30B
thuis
8 thuiswedstrijden en 10 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance D30A 3 9 3 0 0 10 0 0
2 Pinoké D30C 3 9 3 0 0 13 4 0
3 Gooische D30C 3 6 2 0 1 11 6 0
4 AthenA D30B 3 6 2 0 1 5 4 0
5 Pinoké D30B 3 3 1 0 2 4 5 0
6 Alkmaar D30A 2 3 1 0 1 3 8 0
7 Rood-Wit D30B 2 3 1 0 1 2 8 0
8 Bloemendaal D30C 2 1 0 1 1 3 5 0
9 Weesp D30A 3 1 0 1 2 2 4 0
10 Amsterdam D30C 1 0 0 0 1 1 5 0
11 Bennebroek D30A 3 0 0 0 3 1 6 0

  Pinoké D30BAlkmaar D30AAlliance D30ABennebroek D30AWeesp D30ABloemendaal D30CGooische D30CPinoké D30CRood-Wit D30BAthenA D30BAmsterdam D30C
Pinoké D30B   2-0
Alkmaar D30A   2-1
Alliance D30A 2-0  
Bennebroek D30A   1-3
Weesp D30A 0-1   1-2
Bloemendaal D30C 1-1   2-4
Gooische D30C   5-1
Pinoké D30C 3-2 7-1  
Rood-Wit D30B 0-7  
AthenA D30B 1-0 3-2  
Amsterdam D30C  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Rood-Wit D30B Alliance D30A 0-7 Definitief
.. Pinoké D30C Alkmaar D30A 7-1 Definitief
.. Bloemendaal D30C Weesp D30A 1-1 Definitief
.. AthenA D30B Gooische D30C 3-2 Definitief
.. Pinoké D30B Bennebroek D30A 2-0 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Alliance D30A Pinoké D30B 2-0 Definitief
.. Alkmaar D30A AthenA D30B 2-1 Definitief
.. Weesp D30A Rood-Wit D30B 1-2 Definitief
.. Gooische D30C Amsterdam D30C 5-1 Definitief
.. Bennebroek D30A Pinoké D30C 1-3 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Weesp D30A Alliance D30A 0-1 Definitief
.. Bloemendaal D30C Gooische D30C 2-4 Definitief
.. Pinoké D30C Pinoké D30B 3-2 Definitief
.. AthenA D30B Bennebroek D30A 1-0 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
  Alkmaar D30A Bloemendaal D30C 11:00 Gemeentesportpark
  Alliance D30A Pinoké D30C 13:00 Sportparklaan
  Bennebroek D30A Amsterdam D30C 10:30 Rottegat Heemskerklaan
  Gooische D30C Rood-Wit D30B 12:00 Sportpark Laegieskamp
  Pinoké D30B AthenA D30B 12:30 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
  Amsterdam D30C Pinoké D30B 9:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30B Pinoké D30C 17:55 Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal D30C Bennebroek D30A Sportp. Aelbertsbergweg
  Rood-Wit D30B Alkmaar D30A 10:45 Marienweide
  Weesp D30A Gooische D30C 12:45 Sportpark Vechtoever
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
  Alliance D30A AthenA D30B 20:30 Sportparklaan
VRIJDAG 15 OKTOBER 2021
  Pinoké D30B Bloemendaal D30C 20:15 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
  Alkmaar D30A Weesp D30A Gemeentesportpark
  Bennebroek D30A Rood-Wit D30B 10:30 Rottegat Heemskerklaan
  Pinoké D30C Amsterdam D30C Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Amsterdam D30C AthenA D30B Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal D30C Pinoké D30C Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische D30C Alliance D30A Sportpark Laegieskamp
  Rood-Wit D30B Pinoké D30B 10:30 Marienweide
  Weesp D30A Bennebroek D30A 10:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Alkmaar D30A Gooische D30C Gemeentesportpark
  Alliance D30A Amsterdam D30C Sportparklaan
  AthenA D30B Bloemendaal D30C Oost Watergraafsmeer
  Pinoké D30B Weesp D30A Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Pinoké D30C Rood-Wit D30B Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Alkmaar D30A Alliance D30A Gemeentesportpark
  Bloemendaal D30C Amsterdam D30C Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische D30C Bennebroek D30A Sportpark Laegieskamp
  Rood-Wit D30B AthenA D30B 14:45 Marienweide
  Weesp D30A Pinoké D30C 10:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Amsterdam D30C Rood-Wit D30B Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30B Weesp D30A Oost Watergraafsmeer
  Bennebroek D30A Alkmaar D30A 10:30 Rottegat Heemskerklaan
  Bloemendaal D30C Alliance D30A Sportp. Aelbertsbergweg
  Pinoké D30B Gooische D30C Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Alkmaar D30A Pinoké D30B Gemeentesportpark
  Alliance D30A Bennebroek D30A Sportparklaan
  Gooische D30C Pinoké D30C Sportpark Laegieskamp
  Rood-Wit D30B Bloemendaal D30C 12:45 Marienweide
  Weesp D30A Amsterdam D30C 12:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 13 MAART 2022
  Alkmaar D30A Pinoké D30C Gemeentesportpark
  Alliance D30A Rood-Wit D30B Sportparklaan
  Bennebroek D30A Pinoké D30B Rottegat Heemskerklaan
  Gooische D30C AthenA D30B Sportpark Laegieskamp
  Weesp D30A Bloemendaal D30C Sportpark Vechtoever
ZONDAG 20 MAART 2022
  Amsterdam D30C Gooische D30C Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30B Alkmaar D30A Oost Watergraafsmeer
  Pinoké D30B Alliance D30A Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Pinoké D30C Bennebroek D30A Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit D30B Weesp D30A Marienweide
ZONDAG 27 MAART 2022
  Alkmaar D30A Amsterdam D30C Gemeentesportpark
  Alliance D30A Weesp D30A Sportparklaan
  Bennebroek D30A AthenA D30B Rottegat Heemskerklaan
  Gooische D30C Bloemendaal D30C Sportpark Laegieskamp
  Pinoké D30B Pinoké D30C Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Amsterdam D30C Bennebroek D30A Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30B Pinoké D30B Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal D30C Alkmaar D30A Sportp. Aelbertsbergweg
  Pinoké D30C Alliance D30A Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit D30B Gooische D30C Marienweide
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Alkmaar D30A Rood-Wit D30B Gemeentesportpark
  Bennebroek D30A Bloemendaal D30C Rottegat Heemskerklaan
  Gooische D30C Weesp D30A Sportpark Laegieskamp
  Pinoké D30B Amsterdam D30C Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Pinoké D30C AthenA D30B Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Amsterdam D30C Pinoké D30C Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30B Alliance D30A Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal D30C Pinoké D30B Sportp. Aelbertsbergweg
  Rood-Wit D30B Bennebroek D30A Marienweide
  Weesp D30A Alkmaar D30A Sportpark Vechtoever
ZONDAG 8 MEI 2022
  Alliance D30A Gooische D30C Sportparklaan
  AthenA D30B Amsterdam D30C Oost Watergraafsmeer
  Bennebroek D30A Weesp D30A Rottegat Heemskerklaan
  Pinoké D30B Rood-Wit D30B Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Pinoké D30C Bloemendaal D30C Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 15 MEI 2022
  Amsterdam D30C Alliance D30A Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal D30C AthenA D30B Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische D30C Alkmaar D30A Sportpark Laegieskamp
  Rood-Wit D30B Pinoké D30C Marienweide
  Weesp D30A Pinoké D30B Sportpark Vechtoever
ZONDAG 22 MEI 2022
  Alliance D30A Alkmaar D30A Sportparklaan
  Amsterdam D30C Bloemendaal D30C Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30B Rood-Wit D30B Oost Watergraafsmeer
  Bennebroek D30A Gooische D30C Rottegat Heemskerklaan
  Pinoké D30C Weesp D30A Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 29 MEI 2022
  Alkmaar D30A Bennebroek D30A Gemeentesportpark
  Alliance D30A Bloemendaal D30C Sportparklaan
  Gooische D30C Pinoké D30B Sportpark Laegieskamp
  Rood-Wit D30B Amsterdam D30C Marienweide
  Weesp D30A AthenA D30B Sportpark Vechtoever
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Amsterdam D30C Weesp D30A Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bennebroek D30A Alliance D30A Rottegat Heemskerklaan
  Bloemendaal D30C Rood-Wit D30B Sportp. Aelbertsbergweg
  Pinoké D30B Alkmaar D30A Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Pinoké D30C Gooische D30C Amsterdamse Bos (Pinoké)

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda