Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


D30C

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Marlous de Jongh
Aanvoerder Hannah Tans

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
12-6-2022 16:00 D30B Leidse Hockey Club Roomburg D30A Team
15-5-2022 11:00 D45A 45+ Pinoké D45A Team
24-4-2022 10:45 D45A 45+ MHC Muiderberg D45A Team
9-4-2022 15:50 MB5 K.H.C. Strawberries MB3 Kathelijn  Manschot
3-4-2022 16:00 D30B V.M.H.C. CARTOUCHE D30B Team
21-11-2021 09:15 D30D A.M.H.C. Rood-Wit D30C Team
14-11-2021 11:00 D45A 45+ HC Athena D45A Team
25-9-2021 17:30 MB5 MHC Uitgeest MB3 Kathelijn  Manschot
 

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische D30C 20 46 15 1 4 67 28 0
2 AthenA D30B 20 39 12 3 5 38 19 0
3 Alliance D30A 20 39 11 6 3 52 21 0
4 Pinoké D30C 20 34 10 4 6 48 26 0
5 Bloemendaal D30C 20 33 10 3 7 42 42 0
6 Pinoké D30B 20 32 10 2 8 53 33 0
7 Bennebroek D30A 20 31 10 1 9 48 42 0
8 Alkmaar D30A 20 27 8 3 9 37 36 0
9 Weesp D30A 20 22 7 1 12 27 41 0
10 Amsterdam D30C 20 9 3 0 17 16 75 0
11 Rood-Wit D30B 20 6 2 0 18 10 75 0

  Pinoké D30BAlkmaar D30AAlliance D30ABennebroek D30AWeesp D30ABloemendaal D30CGooische D30CPinoké D30CRood-Wit D30BAthenA D30BAmsterdam D30C
Pinoké D30B   4-5 2-2 2-0 1-2 4-2 0-4 4-3 6-0 2-2 5-0
Alkmaar D30A 0-4   1-1 3-0 2-3 1-1 1-3 0-1 4-0 2-1 3-0
Alliance D30A 2-0 0-0   5-3 3-1 4-0 4-1 1-1 4-0 0-0 8-0
Bennebroek D30A 1-3 2-1 4-2   3-1 5-0 1-1 1-3 6-1 0-1 5-3
Weesp D30A 1-2 0-3 0-1 3-0   2-4 1-5 0-3 1-2 1-3 4-1
Bloemendaal D30C 3-2 3-1 3-1 1-4 1-1   2-5 1-1 1-0 1-3 8-0
Gooische D30C 2-0 4-2 3-2 3-4 4-0 2-3   2-1 6-0 3-0 5-1
Pinoké D30C 3-2 7-1 2-2 5-0 0-2 0-2 0-1   3-0 0-0 2-1
Rood-Wit D30B 0-4 0-4 0-7 1-3 0-1 1-3 3-5 1-7   0-4 0-2
AthenA D30B 1-0 2-0 0-2 1-0 0-2 4-1 3-2 4-2 4-0   5-0
Amsterdam D30C 0-6 0-3 0-1 2-6 3-1 1-2 0-6 1-4 0-1 1-0  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Pinoké D30C Alkmaar D30A 7-1 Definitief
.. Bloemendaal D30C Weesp D30A 1-1 Definitief
.. Pinoké D30B Bennebroek D30A 2-0 Definitief
.. AthenA D30B Gooische D30C 3-2 Definitief
.. Rood-Wit D30B Alliance D30A 0-7 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Weesp D30A Rood-Wit D30B 1-2 Definitief
.. Bennebroek D30A Pinoké D30C 1-3 Definitief
.. Gooische D30C Amsterdam D30C 5-1 Definitief
.. Alliance D30A Pinoké D30B 2-0 Definitief
.. Alkmaar D30A AthenA D30B 2-1 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Pinoké D30C Pinoké D30B 3-2 Definitief
.. Amsterdam D30C Alkmaar D30A 0-3 Definitief
.. Bloemendaal D30C Gooische D30C 2-5 Definitief
.. AthenA D30B Bennebroek D30A 1-0 Definitief
.. Weesp D30A Alliance D30A 0-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Pinoké D30B AthenA D30B 2-2 Definitief
.. Alliance D30A Pinoké D30C 1-1 Definitief
.. Bennebroek D30A Amsterdam D30C 5-3 Definitief
.. Alkmaar D30A Bloemendaal D30C 1-1 Definitief
.. Gooische D30C Rood-Wit D30B 6-0 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Bloemendaal D30C Bennebroek D30A 1-4 Definitief
.. Amsterdam D30C Pinoké D30B 0-6 Definitief
.. AthenA D30B Pinoké D30C 4-2 Definitief
.. Rood-Wit D30B Alkmaar D30A 0-4 Definitief
.. Weesp D30A Gooische D30C 1-5 Definitief
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
.. Alliance D30A AthenA D30B 0-0 Definitief
.. Bennebroek D30A Rood-Wit D30B 6-1 Definitief
VRIJDAG 15 OKTOBER 2021
.. Pinoké D30B Bloemendaal D30C 4-2 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Alkmaar D30A Weesp D30A 2-3 Definitief
.. Pinoké D30C Amsterdam D30C 2-1 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Gooische D30C Alliance D30A 3-2 Definitief
.. Rood-Wit D30B Pinoké D30B 0-4 Definitief
.. Weesp D30A Bennebroek D30A 3-0 Definitief
.. Bloemendaal D30C Pinoké D30C 1-1 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Alkmaar D30A Gooische D30C 1-3 Definitief
.. Pinoké D30C Rood-Wit D30B 3-0 Definitief
.. Alliance D30A Amsterdam D30C 8-0 Definitief
.. Pinoké D30B Weesp D30A 1-2 Definitief
.. AthenA D30B Bloemendaal D30C 4-1 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Bloemendaal D30C Amsterdam D30C 8-0 Definitief
.. Gooische D30C Bennebroek D30A 3-4 Definitief
.. Rood-Wit D30B AthenA D30B 0-4 Definitief
.. Weesp D30A Pinoké D30C 0-3 Definitief
.. Alkmaar D30A Alliance D30A 1-1 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Pinoké D30B Gooische D30C 0-4 Definitief
.. Amsterdam D30C Rood-Wit D30B 0-1 Definitief
.. Bloemendaal D30C Alliance D30A 3-1 Definitief
.. AthenA D30B Weesp D30A 0-2 Definitief
.. Bennebroek D30A Alkmaar D30A 2-1 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Alliance D30A Bennebroek D30A 5-3 Definitief
.. Weesp D30A Amsterdam D30C 4-1 Definitief
.. Rood-Wit D30B Bloemendaal D30C 1-3 Definitief
.. Gooische D30C Pinoké D30C 2-1 Definitief
.. Alkmaar D30A Pinoké D30B 0-4 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Amsterdam D30C AthenA D30B 1-0 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Alliance D30A Rood-Wit D30B 4-0 Definitief
.. Alkmaar D30A Pinoké D30C 0-1 Definitief
.. Gooische D30C AthenA D30B 3-0 Definitief
.. Bennebroek D30A Pinoké D30B 1-3 Definitief
.. Weesp D30A Bloemendaal D30C 2-4 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Amsterdam D30C Gooische D30C 0-6 Definitief
.. AthenA D30B Alkmaar D30A 2-0 Definitief
.. Pinoké D30B Alliance D30A 2-2 Definitief
.. Pinoké D30C Bennebroek D30A 5-0 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Alkmaar D30A Amsterdam D30C 3-0 Definitief
.. Pinoké D30B Pinoké D30C 4-3 Definitief
.. Bennebroek D30A AthenA D30B 0-1 Definitief
.. Gooische D30C Bloemendaal D30C 2-3 Definitief
.. Alliance D30A Weesp D30A 3-1 Definitief
DINSDAG 29 MAART 2022
.. Rood-Wit D30B Weesp D30A 0-1 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Amsterdam D30C Bennebroek D30A 2-6 Definitief
.. Bloemendaal D30C Alkmaar D30A 3-1 Definitief
.. Pinoké D30C Alliance D30A 2-2 Definitief
.. AthenA D30B Pinoké D30B 1-0 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Alkmaar D30A Rood-Wit D30B 4-0 Definitief
.. Gooische D30C Weesp D30A 4-0 Definitief
.. Bennebroek D30A Bloemendaal D30C 5-0 Definitief
.. Pinoké D30B Amsterdam D30C 5-0 Definitief
.. Pinoké D30C AthenA D30B 0-0 Definitief
DINSDAG 12 APRIL 2022
.. Rood-Wit D30B Gooische D30C 3-5 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Bloemendaal D30C Pinoké D30B 3-2 Definitief
.. AthenA D30B Alliance D30A 0-2 Definitief
.. Rood-Wit D30B Bennebroek D30A 1-3 Definitief
.. Amsterdam D30C Pinoké D30C 1-4 Definitief
.. Weesp D30A Alkmaar D30A 0-3 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Pinoké D30C Bloemendaal D30C 0-2 Definitief
.. Alliance D30A Gooische D30C 4-1 Definitief
.. AthenA D30B Amsterdam D30C 5-0 Definitief
.. Pinoké D30B Rood-Wit D30B 6-0 Definitief
.. Bennebroek D30A Weesp D30A 3-1 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Gooische D30C Alkmaar D30A 4-2 Definitief
.. Weesp D30A Pinoké D30B 1-2 Definitief
.. Amsterdam D30C Alliance D30A 0-1 Definitief
.. Bloemendaal D30C AthenA D30B 1-3 Definitief
.. Rood-Wit D30B Pinoké D30C 1-7 Definitief
ZONDAG 22 MEI 2022
.. Alliance D30A Alkmaar D30A 0-0 Definitief
.. Amsterdam D30C Bloemendaal D30C 1-2 Definitief
.. Pinoké D30C Weesp D30A 0-2 Definitief
.. AthenA D30B Rood-Wit D30B 4-0 Definitief
.. Bennebroek D30A Gooische D30C 1-1 Definitief
ZONDAG 29 MEI 2022
.. Rood-Wit D30B Amsterdam D30C 0-2 Definitief
.. Alkmaar D30A Bennebroek D30A 3-0 Definitief
.. Weesp D30A AthenA D30B 1-3 Definitief
.. Gooische D30C Pinoké D30B 2-0 Definitief
.. Alliance D30A Bloemendaal D30C 4-0 Definitief
ZONDAG 12 JUNI 2022
.. Amsterdam D30C Weesp D30A 3-1 Definitief
.. Bennebroek D30A Alliance D30A 4-2 Definitief
.. Pinoké D30B Alkmaar D30A 4-5 Definitief
.. Bloemendaal D30C Rood-Wit D30B 1-0 Definitief
.. Pinoké D30C Gooische D30C 0-1 Definitief


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda