Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


JO18-2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Leo Groenestein
Manager Monique ten Cate
Manager Emer van der Voort Van Der Kleij
Trainer Patient Charumbira
Trainer Hans Dorrestijn
Groepsmanager Nienke van der Werff Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
19-11-2022 11:45 JO14-4 AH & BC JO14-4 Eyse de Bruin
19-11-2022 13:00 JO14-6 Hockey Vereniging Abcoude JO14-3 Mees ten Cate
5-11-2022 10:00 JO14-3 AMHC Westerpark JO14-3 Maurits  Arends
5-11-2022 10:20 JO14-5 MHC Bennebroek JO14-2 Teun van Bercum
1-10-2022 11:45 JO12-2 THC Hurley JO12-1 Thomas  Baan
10-9-2022 12:45 JO14-5 H.V. de TerriĆ«rs JO14-1 Felix   Steffens
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt Alkmaarsche M.H.C. JO18-1
30
uit route
18 mrt U.H.C.QUI VIVE JO18-1
thuis
25 mrt MHC de Kikkers JO18-1
thuis
1 apr Hockeyclub AMVJ JO18-1
30
uit route
15 apr AHC IJburg JO18-1
thuis
22 apr H.C. Haarlem JO18-1
15
uit route
13 mei HMHC Saxenburg JO18-1
thuis
20 mei Alkmaarsche M.H.C. JO18-1
thuis
27 mei U.H.C.QUI VIVE JO18-1
40
uit route
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar JO18-1 5 13 4 1 0 26 12 0
2 Qui Vive JO18-1 5 13 4 1 0 17 8 0
3 IJburg JO18-1 5 9 3 0 2 13 9 0
4 Saxenburg JO18-1 5 9 3 0 2 13 15 0
5 AMVJ JO18-1 5 4 1 1 3 14 18 0
6 Bloemendaal JO18-2 5 4 1 1 3 8 13 0
7 Haarlem JO18-1 5 3 1 0 4 8 17 0
8 Kikkers JO18-1 5 2 0 2 3 7 14 0


Uitslagen
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
.. Kikkers JO18-1 Bloemendaal JO18-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar JO18-1 IJburg JO18-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. AMVJ JO18-1 Qui Vive JO18-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem JO18-1 Saxenburg JO18-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Qui Vive JO18-1 Haarlem JO18-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal JO18-2 AMVJ JO18-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. IJburg JO18-1 Kikkers JO18-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Saxenburg JO18-1 Alkmaar JO18-1 (2-8)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Kikkers JO18-1 Saxenburg JO18-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem JO18-1 AMVJ JO18-1 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar JO18-1 Qui Vive JO18-1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg JO18-1 Bloemendaal JO18-2 (5-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Qui Vive JO18-1 Kikkers JO18-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. AMVJ JO18-1 Alkmaar JO18-1 (2-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Saxenburg JO18-1 IJburg JO18-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Kikkers JO18-1 AMVJ JO18-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg JO18-1 Qui Vive JO18-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar JO18-1 Haarlem JO18-1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Saxenburg JO18-1 Bloemendaal JO18-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. Bloemendaal JO18-2 Haarlem JO18-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Alkmaar JO18-1 Bloemendaal JO18-2 0:00 Gemeentesportpark
  Haarlem JO18-1 Kikkers JO18-1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  AMVJ JO18-1 IJburg JO18-1 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Qui Vive JO18-1 Saxenburg JO18-1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Kikkers JO18-1 Alkmaar JO18-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Saxenburg JO18-1 AMVJ JO18-1 0:00 Boerhaavelaan - Oost
  IJburg JO18-1 Haarlem JO18-1 0:00 z-IJburg
  Bloemendaal JO18-2 Qui Vive JO18-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Saxenburg JO18-1 Haarlem JO18-1 0:00 Boerhaavelaan - Oost
  Qui Vive JO18-1 AMVJ JO18-1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Bloemendaal JO18-2 Kikkers JO18-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  IJburg JO18-1 Alkmaar JO18-1 0:00 z-IJburg
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Alkmaar JO18-1 Saxenburg JO18-1 0:00 Gemeentesportpark
  Kikkers JO18-1 IJburg JO18-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Haarlem JO18-1 Qui Vive JO18-1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  AMVJ JO18-1 Bloemendaal JO18-2 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Bloemendaal JO18-2 IJburg JO18-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  AMVJ JO18-1 Haarlem JO18-1 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Saxenburg JO18-1 Kikkers JO18-1 0:00 Boerhaavelaan - Oost
  Qui Vive JO18-1 Alkmaar JO18-1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  IJburg JO18-1 Saxenburg JO18-1 0:00 z-IJburg
  Kikkers JO18-1 Qui Vive JO18-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Haarlem JO18-1 Bloemendaal JO18-2 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Alkmaar JO18-1 AMVJ JO18-1 0:00 Gemeentesportpark
ZATERDAG 13 MEI 2023
  AMVJ JO18-1 Kikkers JO18-1 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Haarlem JO18-1 Alkmaar JO18-1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Bloemendaal JO18-2 Saxenburg JO18-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Qui Vive JO18-1 IJburg JO18-1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Kikkers JO18-1 Haarlem JO18-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Saxenburg JO18-1 Qui Vive JO18-1 0:00 Boerhaavelaan - Oost
  Bloemendaal JO18-2 Alkmaar JO18-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  IJburg JO18-1 AMVJ JO18-1 0:00 z-IJburg
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Qui Vive JO18-1 Bloemendaal JO18-2 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Alkmaar JO18-1 Kikkers JO18-1 0:00 Gemeentesportpark
  AMVJ JO18-1 Saxenburg JO18-1 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Haarlem JO18-1 IJburg JO18-1 0:00 Sportpark Vergierdeweg

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda