Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


JO18-3

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Bob Bont
Coach Eljakim Caus
Manager Anneloes Groen
Trainer Patient Charumbira
Groepsmanager Nienke van der Werff Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
26-11-2022 11:55 JO14-5 Hockey Vereniging Abcoude JO14-2 Isai van der  Schaar
26-11-2022 09:55 JO14-2 MHC Alliance JO14-1 Tijn  Rutgers van Rozenburg
29-10-2022 13:15 JO14-4 A.M.H.C. Rood-Wit JO14-5 Friso  Le Poole
29-10-2022 14:40 MO14-3 MHC de Reigers MO14-2 Pip  Jarigsma
29-10-2022 13:40 JO14-6 HIC JO14-2 Matteo  Caus
1-10-2022 13:30 JO14-4 THC Hurley JO14-4 Coen  Weterings
1-10-2022 11:35 JO14-5 A.M.H.C. Rood-Wit JO14-4 Hugo  Bont
17-9-2022 15:15 JO14-3 U.H.C.QUI VIVE JO14-1 Ole van Stiphout
17-9-2022 13:25 JO14-4 MHC Castricum JO14-1 Derk de Rooy
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt WFHC JO18-1
thuis
18 mrt MHC Alliance JO18-3
20
uit route
25 mrt THC Hurley JO18-3
30
uit route
1 apr HSC Hermes JO18-1
thuis
15 apr Hockey Vereniging Abcoude JO18-2
45
uit route
22 apr MHC de Kikkers JO18-2
thuis
13 mei Pinoké JO18-4
30
uit route
20 mei WFHC JO18-1
60
uit route
27 mei MHC Alliance JO18-3
thuis
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JO18-2 5 13 4 1 0 20 10 0
2 Hermes JO18-1 5 12 4 0 1 25 9 0
3 Alliance JO18-3 5 9 3 0 2 14 5 0
4 Hurley JO18-3 5 9 3 0 2 14 10 0
5 Kikkers JO18-2 5 8 2 2 1 10 10 0
6 Pinoké JO18-4 5 6 2 0 3 13 21 0
7 Hoorn (WFHC) JO18-1 5 1 0 1 4 9 22 0
8 Bloemendaal JO18-3 5 0 0 0 5 5 23 0


Uitslagen
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
.. Alliance JO18-3 Hoorn (WFHC) JO18-1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké JO18-4 Hermes JO18-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers JO18-2 Abcoude JO18-2 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal JO18-3 Hurley JO18-3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Hoorn (WFHC) JO18-1 Kikkers JO18-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude JO18-2 Pinoké JO18-4 (9-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hurley JO18-3 Alliance JO18-3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Alliance JO18-3 Hermes JO18-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal JO18-3 Abcoude JO18-2 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hurley JO18-3 Hoorn (WFHC) JO18-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké JO18-4 Kikkers JO18-2 (2-5)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Hermes JO18-1 Hurley JO18-3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers JO18-2 Bloemendaal JO18-3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hoorn (WFHC) JO18-1 Pinoké JO18-4 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude JO18-2 Alliance JO18-3 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Hermes JO18-1 Hoorn (WFHC) JO18-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal JO18-3 Pinoké JO18-4 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance JO18-3 Kikkers JO18-2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hurley JO18-3 Abcoude JO18-2 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
.. Hermes JO18-1 Bloemendaal JO18-3 (12-0)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Pinoké JO18-4 Alliance JO18-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bloemendaal JO18-3 Hoorn (WFHC) JO18-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Kikkers JO18-2 Hurley JO18-3 0:00 Getsewoud-Noord
  Abcoude JO18-2 Hermes JO18-1 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Alliance JO18-3 Bloemendaal JO18-3 0:00 Sportparklaan
  Hurley JO18-3 Pinoké JO18-4 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Hoorn (WFHC) JO18-1 Abcoude JO18-2 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Hermes JO18-1 Kikkers JO18-2 13:45 Sportpark 'De Linie'
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Abcoude JO18-2 Kikkers JO18-2 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
  Hoorn (WFHC) JO18-1 Alliance JO18-3 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Hurley JO18-3 Bloemendaal JO18-3 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Hermes JO18-1 Pinoké JO18-4 12:00 Sportpark 'De Linie'
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Alliance JO18-3 Hurley JO18-3 0:00 Sportparklaan
  Bloemendaal JO18-3 Hermes JO18-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Kikkers JO18-2 Hoorn (WFHC) JO18-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Pinoké JO18-4 Abcoude JO18-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Abcoude JO18-2 Bloemendaal JO18-3 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
  Kikkers JO18-2 Pinoké JO18-4 0:00 Getsewoud-Noord
  Hoorn (WFHC) JO18-1 Hurley JO18-3 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Hermes JO18-1 Alliance JO18-3 13:45 Sportpark 'De Linie'
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Alliance JO18-3 Abcoude JO18-2 0:00 Sportparklaan
  Bloemendaal JO18-3 Kikkers JO18-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Hurley JO18-3 Hermes JO18-1 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Pinoké JO18-4 Hoorn (WFHC) JO18-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Pinoké JO18-4 Bloemendaal JO18-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Abcoude JO18-2 Hurley JO18-3 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
  Kikkers JO18-2 Alliance JO18-3 0:00 Getsewoud-Noord
  Hoorn (WFHC) JO18-1 Hermes JO18-1 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Hoorn (WFHC) JO18-1 Bloemendaal JO18-3 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Alliance JO18-3 Pinoké JO18-4 0:00 Sportparklaan
  Hurley JO18-3 Kikkers JO18-2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Hermes JO18-1 Abcoude JO18-2 12:00 Sportpark 'De Linie'
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Bloemendaal JO18-3 Alliance JO18-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Kikkers JO18-2 Hermes JO18-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Pinoké JO18-4 Hurley JO18-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Abcoude JO18-2 Hoorn (WFHC) JO18-1 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda