Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


JO18-4

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Michiel Chevalier
Coach Martijn Westerlaken
Coach Robert Jan Hillen
Coach Evert Beumer
Trainer Guido Thuijs
Groepsmanager Nienke van der Werff Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
12-11-2022 12:55 JO14-3 HIC JO14-1 Mats   Scheer
12-11-2022 12:05 JO12-4 THC Hurley JO12-3 Thijmen den Hollander
8-10-2022 13:15 JO14-3 Xenios JO14-2 Lense de Gruiter
8-10-2022 13:10 JO14-6 Amsterdam Dynamics JO14-1 Just   Nouwens
24-9-2022 11:55 JO14-3 MHC Alliance JO14-2 Mees  Beumer
24-9-2022 13:40 JO14-5 HC Athena JO14-3 Daan  Esser
24-9-2022 15:25 JO14-6 HV Myra JO14-3 Ties  van der Krogt
10-9-2022 13:40 MO14-4 HIC MO14-4 Boris  Adriaanse
10-9-2022 14:00 MO14-5 BHC Overbos MO14-4 Dante   Polderman
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt H.C. HISALIS JO18-1
30
uit route
18 mrt Xenios JO18-2
thuis
25 mrt MHC Alliance JO18-2
thuis
1 apr Hockey Vereniging Mijdrecht JO18-1
40
uit route
15 apr AMHC Westerpark JO18-2
30
uit route
22 apr AH & BC JO18-3
thuis
13 mei BHC Overbos JO18-1
30
uit route
20 mei H.C. HISALIS JO18-1
thuis
27 mei Xenios JO18-2
30
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JO18-3 5 15 5 0 0 19 5 0
2 Overbos JO18-1 5 12 4 0 1 19 11 0
3 Mijdrecht JO18-1 5 12 4 0 1 17 13 0
4 Hisalis JO18-1 5 9 3 0 2 14 9 0
5 Xenios JO18-2 5 6 2 0 3 11 10 0
6 Alliance JO18-2 5 3 1 0 4 7 17 0
7 Bloemendaal JO18-4 5 1 0 1 4 7 15 0
8 Westerpark JO18-2 5 1 0 1 4 6 20 0


Uitslagen
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
.. Hisalis JO18-1 Overbos JO18-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht JO18-1 Westerpark JO18-2 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Xenios JO18-2 Amsterdam JO18-3 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alliance JO18-2 Bloemendaal JO18-4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Bloemendaal JO18-4 Mijdrecht JO18-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam JO18-3 Alliance JO18-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark JO18-2 Hisalis JO18-1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Overbos JO18-1 Xenios JO18-2 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Bloemendaal JO18-4 Westerpark JO18-2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht JO18-1 Amsterdam JO18-3 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Xenios JO18-2 Hisalis JO18-1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Overbos JO18-1 Alliance JO18-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Hisalis JO18-1 Alliance JO18-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos JO18-1 Mijdrecht JO18-1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam JO18-3 Bloemendaal JO18-4 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark JO18-2 Xenios JO18-2 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Alliance JO18-2 Xenios JO18-2 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht JO18-1 Hisalis JO18-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal JO18-4 Overbos JO18-1 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam JO18-3 Westerpark JO18-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Alliance JO18-2 Westerpark JO18-2 0:00 Sportparklaan
  Overbos JO18-1 Amsterdam JO18-3 0:00 Van Loenenlaan
  Hisalis JO18-1 Bloemendaal JO18-4 0:00 Sportpark 'Ter Specke'
  Xenios JO18-2 Mijdrecht JO18-1 0:00 Sportpark Sloten-Oost
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Mijdrecht JO18-1 Alliance JO18-2 0:00 Sport- en recreatiep.
  Westerpark JO18-2 Overbos JO18-1 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Bloemendaal JO18-4 Xenios JO18-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Amsterdam JO18-3 Hisalis JO18-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Amsterdam JO18-3 Xenios JO18-2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Overbos JO18-1 Hisalis JO18-1 0:00 Van Loenenlaan
  Westerpark JO18-2 Mijdrecht JO18-1 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Bloemendaal JO18-4 Alliance JO18-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Alliance JO18-2 Amsterdam JO18-3 0:00 Sportparklaan
  Mijdrecht JO18-1 Bloemendaal JO18-4 0:00 Sport- en recreatiep.
  Hisalis JO18-1 Westerpark JO18-2 0:00 Sportpark 'Ter Specke'
  Xenios JO18-2 Overbos JO18-1 0:00 Sportpark Sloten-Oost
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Hisalis JO18-1 Xenios JO18-2 0:00 Sportpark 'Ter Specke'
  Westerpark JO18-2 Bloemendaal JO18-4 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Amsterdam JO18-3 Mijdrecht JO18-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Alliance JO18-2 Overbos JO18-1 0:00 Sportparklaan
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Xenios JO18-2 Westerpark JO18-2 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Alliance JO18-2 Hisalis JO18-1 0:00 Sportparklaan
  Bloemendaal JO18-4 Amsterdam JO18-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Mijdrecht JO18-1 Overbos JO18-1 0:00 Sport- en recreatiep.
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Overbos JO18-1 Bloemendaal JO18-4 0:00 Van Loenenlaan
  Hisalis JO18-1 Mijdrecht JO18-1 0:00 Sportpark 'Ter Specke'
  Xenios JO18-2 Alliance JO18-2 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Westerpark JO18-2 Amsterdam JO18-3 0:00 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Bloemendaal JO18-4 Hisalis JO18-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Amsterdam JO18-3 Overbos JO18-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Westerpark JO18-2 Alliance JO18-2 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Mijdrecht JO18-1 Xenios JO18-2 0:00 Sport- en recreatiep.
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Hisalis JO18-1 Amsterdam JO18-3 0:00 Sportpark 'Ter Specke'
  Xenios JO18-2 Bloemendaal JO18-4 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Overbos JO18-1 Westerpark JO18-2 0:00 Van Loenenlaan
  Alliance JO18-2 Mijdrecht JO18-1 0:00 Sportparklaan

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda