Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


JO16-5

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Jan-Eidse van Melle
Coach Thijs Blaisse
Manager Afra Muller
Trainer Guido Thuijs
Trainer Syb de Klerk
Groepsmanager Marianne van Oosten Email
Groepsmanager Nancy van Opstal - Bleumer Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
15-4-2023 13:30 JO12-3 Hockey Vereniging Abcoude JO12-1 Pieter  van  Melle
15-4-2023 14:30 JO14-3 Pinok√© JO14-3 Seppe van Schie
25-3-2023 11:45 JO12-3 U.H.C.QUI VIVE JO12-1 Quinten  Glas
26-11-2022 12:20 JO12-5 BHC Overbos JO12-1 Marnix  Ekkels
 

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 mrt Alkmaarsche M.H.C. JO16-2
15:20 15:50 thuis Zuidbroek Notarissen KG2
  fluiten: ouder van Quinten Glas en ouder van Julian Tulp. LET OP: Quinten Glas fluit JO12-3. 
1 apr MHCHBS JO16-3
15
15:40 16:25 uit route
15 apr MHC Castricum JO16-1
17:10 17:40 thuis Zuidbroek Notarissen KG2
22 apr HMHC Saxenburg JO16-1
17:10 17:40 thuis Zuidbroek Notarissen KG2
13 mei H.C. Haarlem JO16-2
15
uit route
20 mei Alkmaarsche M.H.C. JO16-2
30
uit route
3 jun MHCHBS JO16-3
15:20 15:50 thuis ABN AMRO KG1
10 jun MHC Castricum JO16-1
30
uit route
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem JO16-2 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Castricum JO16-1 1 3 1 0 0 4 2 0
3 HBS JO16-3 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Bloemendaal JO16-5 2 3 1 0 1 5 9 0
5 Saxenburg JO16-1 2 0 0 0 2 5 7 0
6 Alkmaar JO16-2 2 0 0 0 2 3 6 0


Uitslagen
ZATERDAG 11 MAART 2023
.. Haarlem JO16-2 Alkmaar JO16-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Saxenburg JO16-1 Bloemendaal JO16-5 (3-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 18 MAART 2023
.. HBS JO16-3 Saxenburg JO16-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar JO16-2 Castricum JO16-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal JO16-5 Haarlem JO16-2 (1-6)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Haarlem JO16-2 HBS JO16-3 10:30 Sportpark Vergierdeweg
  Bloemendaal JO16-5 Alkmaar JO16-2 15:50 Sportpark Aelbertsbergweg
  Saxenburg JO16-1 Castricum JO16-1 16:30 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Castricum JO16-1 Haarlem JO16-2 12:35 Sportpark Wouterland
  HBS JO16-3 Bloemendaal JO16-5 16:25 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Saxenburg JO16-1 Alkmaar JO16-2 18:00 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 8 APRIL 2023
  Castricum JO16-1 HBS JO16-3 15:15 Sportpark Wouterland
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Haarlem JO16-2 Saxenburg JO16-1 10:50 Sportpark Vergierdeweg
  Alkmaar JO16-2 HBS JO16-3 14:35 Gemeentesportpark
  Bloemendaal JO16-5 Castricum JO16-1 17:40 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Alkmaar JO16-2 Haarlem JO16-2 12:40 Gemeentesportpark
  HBS JO16-3 Castricum JO16-1 14:35 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Bloemendaal JO16-5 Saxenburg JO16-1 17:40 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Haarlem JO16-2 Bloemendaal JO16-5 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Saxenburg JO16-1 HBS JO16-3 0:00 Boerhaavelaan - Oost
  Castricum JO16-1 Alkmaar JO16-2 15:50 Sportpark Wouterland
ZATERDAG 20 MEI 2023
  HBS JO16-3 Haarlem JO16-2 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Alkmaar JO16-2 Bloemendaal JO16-5 0:00 Gemeentesportpark
  Castricum JO16-1 Saxenburg JO16-1 15:30 Sportpark Wouterland
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Bloemendaal JO16-5 HBS JO16-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Haarlem JO16-2 Castricum JO16-1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Alkmaar JO16-2 Saxenburg JO16-1 0:00 Gemeentesportpark
ZATERDAG 10 JUNI 2023
  Castricum JO16-1 Bloemendaal JO16-5 0:00 Sportpark Wouterland
  HBS JO16-3 Alkmaar JO16-2 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Saxenburg JO16-1 Haarlem JO16-2 17:45 Boerhaavelaan - Oost

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda