Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MO18-2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Doriene Lugtenberg
Coach Evalien Rengers
Groepsmanager Sonja Feitsma Email
Groepsmanager Nienke van der Veer Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
26-11-2022 14:00 MO14-2 U.H.C.QUI VIVE MO14-2 Liedewij  Haga
26-11-2022 10:35 MO14-4 AHC IJburg MO14-2 Jayden  Ketting
26-11-2022 11:30 MO14-5 MHC Amstelveen MO14-2 Quirine  Kramer
26-11-2022 13:40 MO12-4 AMHC Westerpark MO12-2 Feline  Kramer
12-11-2022 11:10 MO14-2 Pinoké MO14-3 Madeleine  Hoff
12-11-2022 11:30 MO14-4 MHC Uitgeest MO14-2 Josefien de Jong
12-11-2022 11:55 MO14-7 Z.H.C. de Kraaien MO14-3 Puck  Kerkhof
29-10-2022 12:00 MO14-2 MHC de Kikkers MO14-2 Emilia  Gransberg
29-10-2022 11:45 MO14-8 H.V. de Terriërs MO14-2 Mila  Berkman
1-10-2022 13:30 MO14-5 Hockey Vereniging Abcoude MO14-4 Anne-Fleur  Beumer
1-10-2022 11:50 MO14-7 AHC IJburg MO14-6 Bente van Geen
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt AH & BC MO18-4
30
uit route
18 mrt H.V. de Terriërs MO18-3
thuis
25 mrt HC Spire MO18-1
50
uit route
1 apr MHC Alliance MO18-5
thuis
15 apr MHC de Reigers MO18-2
30
uit route
22 apr AHC IJburg MO18-4
thuis
13 mei HC Spaarndam MO18-1
20
uit route
20 mei AH & BC MO18-4
thuis
27 mei H.V. de Terriërs MO18-3
40
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MO18-4 5 15 5 0 0 27 13 0
2 Spaarndam MO18-1 5 12 4 0 1 19 14 0
3 Bloemendaal MO18-2 5 10 3 1 1 24 8 0
4 Reigers MO18-2 5 10 3 1 1 20 10 0
5 Alliance MO18-5 5 9 3 0 2 15 10 0
6 Terriërs MO18-3 5 3 1 0 4 8 21 0
7 IJburg MO18-4 5 0 0 0 5 7 22 0
8 Spire MO18-1 5 0 0 0 5 11 33 0


Uitslagen
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
.. Spaarndam MO18-1 IJburg MO18-4 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Terriërs MO18-3 Alliance MO18-5 (1-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal MO18-2 Spire MO18-1 (13-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam MO18-4 Reigers MO18-2 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Reigers MO18-2 Terriërs MO18-3 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spire MO18-1 Spaarndam MO18-1 (3-6)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance MO18-5 Bloemendaal MO18-2 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg MO18-4 Amsterdam MO18-4 (3-8)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Spire MO18-1 Alliance MO18-5 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam MO18-4 Spaarndam MO18-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal MO18-2 Reigers MO18-2 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Terriërs MO18-3 IJburg MO18-4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Reigers MO18-2 Alliance MO18-5 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Spaarndam MO18-1 Terriërs MO18-3 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Spire MO18-1 Amsterdam MO18-4 (4-5)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg MO18-4 Bloemendaal MO18-2 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Reigers MO18-2 Spire MO18-1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance MO18-5 IJburg MO18-4 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Terriërs MO18-3 Amsterdam MO18-4 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal MO18-2 Spaarndam MO18-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Amsterdam MO18-4 Bloemendaal MO18-2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Terriërs MO18-3 Spire MO18-1 0:00 Sportpark 'Het Vennewater'
  IJburg MO18-4 Reigers MO18-2 0:00 z-IJburg
  Spaarndam MO18-1 Alliance MO18-5 0:00 Sportpark Hansje Brinker
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Reigers MO18-2 Spaarndam MO18-1 0:00 Sportpark Arnolduspark
  Bloemendaal MO18-2 Terriërs MO18-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Spire MO18-1 IJburg MO18-4 0:00 Sportcomplex Groenoord
  Alliance MO18-5 Amsterdam MO18-4 0:00 Sportparklaan
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Reigers MO18-2 Amsterdam MO18-4 0:00 Sportpark Arnolduspark
  IJburg MO18-4 Spaarndam MO18-1 0:00 z-IJburg
  Spire MO18-1 Bloemendaal MO18-2 0:00 Sportcomplex Groenoord
  Alliance MO18-5 Terriërs MO18-3 0:00 Sportparklaan
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Spaarndam MO18-1 Spire MO18-1 0:00 Sportpark Hansje Brinker
  Bloemendaal MO18-2 Alliance MO18-5 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Amsterdam MO18-4 IJburg MO18-4 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Terriërs MO18-3 Reigers MO18-2 0:00 Sportpark 'Het Vennewater'
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Alliance MO18-5 Spire MO18-1 0:00 Sportparklaan
  Spaarndam MO18-1 Amsterdam MO18-4 0:00 Sportpark Hansje Brinker
  Reigers MO18-2 Bloemendaal MO18-2 0:00 Sportpark Arnolduspark
  IJburg MO18-4 Terriërs MO18-3 0:00 z-IJburg
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Alliance MO18-5 Reigers MO18-2 0:00 Sportparklaan
  Terriërs MO18-3 Spaarndam MO18-1 0:00 Sportpark 'Het Vennewater'
  Bloemendaal MO18-2 IJburg MO18-4 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Amsterdam MO18-4 Spire MO18-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Spire MO18-1 Reigers MO18-2 0:00 Sportcomplex Groenoord
  Spaarndam MO18-1 Bloemendaal MO18-2 0:00 Sportpark Hansje Brinker
  Amsterdam MO18-4 Terriërs MO18-3 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  IJburg MO18-4 Alliance MO18-5 0:00 z-IJburg
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Bloemendaal MO18-2 Amsterdam MO18-4 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Reigers MO18-2 IJburg MO18-4 0:00 Sportpark Arnolduspark
  Spire MO18-1 Terriërs MO18-3 0:00 Sportcomplex Groenoord
  Alliance MO18-5 Spaarndam MO18-1 0:00 Sportparklaan
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Amsterdam MO18-4 Alliance MO18-5 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Terriërs MO18-3 Bloemendaal MO18-2 0:00 Sportpark 'Het Vennewater'
  IJburg MO18-4 Spire MO18-1 0:00 z-IJburg
  Spaarndam MO18-1 Reigers MO18-2 0:00 Sportpark Hansje Brinker

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda