Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MO18-3

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Olivier Struben
Coach Bas Beek
Coach Marinus Moolenburgh
Manager Chantal van Maarschalkerwaart
Trainer Kees van Schieveen
Groepsmanager Sonja Feitsma Email
Groepsmanager Nienke van der Veer Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
19-11-2022 10:00 MO14-6 Xenios MO14-4 Tess van den  Bichelaer
29-10-2022 12:55 MO14-7 Xenios MO14-6 Marie  Bedaux
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt A.M.H.C. Rood-Wit MO18-3
thuis
18 mrt Xenios MO18-3
30
uit route
25 mrt Pinoké MO18-5
30
uit route
1 apr K.H.C. Strawberries MO18-2
thuis
15 apr HSC Hermes MO18-2
thuis
22 apr BHC Overbos MO18-3
30
uit route
13 mei HIC MO18-3
thuis
20 mei A.M.H.C. Rood-Wit MO18-3
20
uit route
27 mei Xenios MO18-3
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MO18-3 5 15 5 0 0 26 5 0
2 Rood-Wit MO18-3 5 12 4 0 1 21 8 0
3 Bloemendaal MO18-3 5 12 4 0 1 24 12 0
4 Hermes MO18-2 4 4 1 1 2 12 12 0
5 Overbos MO18-3 5 4 1 1 3 19 25 0
6 Pinoké MO18-5 5 4 1 1 3 9 19 0
7 Xenios MO18-3 4 3 1 0 3 8 27 0
8 Strawberries MO18-2 5 1 0 1 4 9 20 0


Uitslagen
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
.. HIC MO18-3 Strawberries MO18-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos MO18-3 Rood-Wit MO18-3 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal MO18-3 Pinoké MO18-5 (5-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Xenios MO18-3 Overbos MO18-3 (4-9)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pinoké MO18-5 Hermes MO18-2 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Strawberries MO18-2 Bloemendaal MO18-3 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit MO18-3 HIC MO18-3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Hermes MO18-2 Bloemendaal MO18-3 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HIC MO18-3 Xenios MO18-3 (10-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit MO18-3 Strawberries MO18-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos MO18-3 Pinoké MO18-5 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Strawberries MO18-2 Hermes MO18-2 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Xenios MO18-3 Rood-Wit MO18-3 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal MO18-3 Overbos MO18-3 (7-4)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké MO18-5 HIC MO18-3 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Overbos MO18-3 Hermes MO18-2 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Xenios MO18-3 Strawberries MO18-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit MO18-3 Pinoké MO18-5 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. HIC MO18-3 Bloemendaal MO18-3 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Overbos MO18-3 Strawberries MO18-2 0:00 Van Loenenlaan
  Bloemendaal MO18-3 Rood-Wit MO18-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Pinoké MO18-5 Xenios MO18-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Hermes MO18-2 HIC MO18-3 12:00 Sportpark 'De Linie'
ZATERDAG 18 MAART 2023
  HIC MO18-3 Overbos MO18-3 0:00 Escapade (HIC)
  Rood-Wit MO18-3 Hermes MO18-2 0:00 Marienweide
  Xenios MO18-3 Bloemendaal MO18-3 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Strawberries MO18-2 Pinoké MO18-5 0:00 Sportpark Schoonenberg
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Pinoké MO18-5 Bloemendaal MO18-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit MO18-3 Overbos MO18-3 0:00 Marienweide
  Xenios MO18-3 Hermes MO18-2 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Strawberries MO18-2 HIC MO18-3 0:00 Sportpark Schoonenberg
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Bloemendaal MO18-3 Strawberries MO18-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Overbos MO18-3 Xenios MO18-3 0:00 Van Loenenlaan
  HIC MO18-3 Rood-Wit MO18-3 0:00 Escapade (HIC)
  Hermes MO18-2 Pinoké MO18-5 12:00 Sportpark 'De Linie'
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Bloemendaal MO18-3 Hermes MO18-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Xenios MO18-3 HIC MO18-3 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Pinoké MO18-5 Overbos MO18-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Strawberries MO18-2 Rood-Wit MO18-3 0:00 Sportpark Schoonenberg
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  HIC MO18-3 Pinoké MO18-5 0:00 Escapade (HIC)
  Overbos MO18-3 Bloemendaal MO18-3 0:00 Van Loenenlaan
  Rood-Wit MO18-3 Xenios MO18-3 0:00 Marienweide
  Hermes MO18-2 Strawberries MO18-2 12:00 Sportpark 'De Linie'
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Bloemendaal MO18-3 HIC MO18-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Strawberries MO18-2 Xenios MO18-3 0:00 Sportpark Schoonenberg
  Pinoké MO18-5 Rood-Wit MO18-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Hermes MO18-2 Overbos MO18-3 10:30 Sportpark 'De Linie'
ZATERDAG 20 MEI 2023
  HIC MO18-3 Hermes MO18-2 0:00 Escapade (HIC)
  Xenios MO18-3 Pinoké MO18-5 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Rood-Wit MO18-3 Bloemendaal MO18-3 0:00 Marienweide
  Strawberries MO18-2 Overbos MO18-3 0:00 Sportpark Schoonenberg
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Pinoké MO18-5 Strawberries MO18-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Overbos MO18-3 HIC MO18-3 0:00 Van Loenenlaan
  Bloemendaal MO18-3 Xenios MO18-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Hermes MO18-2 Rood-Wit MO18-3 13:45 Sportpark 'De Linie'

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda