Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MO18-4

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Willem Jan Meijer
Coach Maarten Uttien
Coach Sebastiaan de Jong
Coach Pepijn Post
Coach Rutger Meijerink
Manager Marjolijne Verschuur- Krijger
Trainer Guido Thuijs
Groepsmanager Sonja Feitsma Email
Groepsmanager Nienke van der Veer Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
19-11-2022 13:10 MO14-7 MHC Bennebroek MO14-4 Lois  Tromp
19-11-2022 11:15 MO14-8 AMHC Westerpark MO14-5 Jasmine  Post
5-11-2022 11:55 MO12-4 H.V. de Terriërs MO12-2 Lotte  Feenstra
8-10-2022 14:50 MO14-8 A.M.H.C. Rood-Wit MO14-7 Julie de Jong
8-10-2022 15:50 MO14-4 THC Hurley MO14-4 Julie   Peetoom
8-10-2022 10:20 MO14-3 AMHC Westerpark MO14-2 Kieke  Verboom
8-10-2022 13:15 MO14-6 Xenios MO14-5 Julia van  Wijngaarden
24-9-2022 10:50 MO12-4 HMHC Saxenburg MO12-2 Fiene  Meijer
24-9-2022 12:30 MO14-6 H.V. de Terriërs MO14-2 Rosa  Laeven
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt Pinoké MO18-8
thuis
18 mrt WFHC MO18-2
60
uit route
25 mrt MHC Amstelveen MO18-2
thuis
1 apr Waterlandse Hockey Club MO18-1
55
uit route
15 apr Alkmaarsche M.H.C. MO18-4
thuis
22 apr BHC Overbos MO18-4
30
uit route
13 mei MHC de Kikkers MO18-3
thuis
20 mei Pinoké MO18-8
30
uit route
27 mei WFHC MO18-2
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen MO18-2 4 10 3 1 0 15 1 0
2 Hoorn (WFHC) MO18-2 4 9 3 0 1 17 8 0
3 Kikkers MO18-3 5 9 3 0 2 14 12 0
4 Alkmaar MO18-4 5 8 2 2 1 11 11 0
5 Pinoké MO18-8 5 7 2 1 2 16 18 0
6 Overbos MO18-4 5 6 2 0 3 8 11 0
7 Bloemendaal MO18-4 5 3 1 0 4 13 16 0
8 Waterland MO18-1 5 3 1 0 4 7 24 0


Uitslagen
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
.. Amstelveen MO18-2 Bloemendaal MO18-4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar MO18-4 Kikkers MO18-3 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos MO18-4 Hoorn (WFHC) MO18-2 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Waterland MO18-1 Pinoké MO18-8 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Kikkers MO18-3 Overbos MO18-4 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal MO18-4 Waterland MO18-1 (8-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké MO18-8 Alkmaar MO18-4 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Kikkers MO18-3 Hoorn (WFHC) MO18-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar MO18-4 Bloemendaal MO18-4 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Waterland MO18-1 Amstelveen MO18-2 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos MO18-4 Pinoké MO18-8 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Amstelveen MO18-2 Alkmaar MO18-4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hoorn (WFHC) MO18-2 Waterland MO18-1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké MO18-8 Kikkers MO18-3 (5-6)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal MO18-4 Overbos MO18-4 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Pinoké MO18-8 Hoorn (WFHC) MO18-2 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar MO18-4 Waterland MO18-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers MO18-3 Bloemendaal MO18-4 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Overbos MO18-4 Amstelveen MO18-2 (0-4)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
  Hoorn (WFHC) MO18-2 Amstelveen MO18-2 13:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Alkmaar MO18-4 Hoorn (WFHC) MO18-2 0:00 Gemeentesportpark
  Amstelveen MO18-2 Kikkers MO18-3 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Waterland MO18-1 Overbos MO18-4 0:00 Sportpark Markgouw
  Bloemendaal MO18-4 Pinoké MO18-8 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Hoorn (WFHC) MO18-2 Bloemendaal MO18-4 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Overbos MO18-4 Alkmaar MO18-4 0:00 Van Loenenlaan
  Kikkers MO18-3 Waterland MO18-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Pinoké MO18-8 Amstelveen MO18-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Hoorn (WFHC) MO18-2 Overbos MO18-4 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Kikkers MO18-3 Alkmaar MO18-4 0:00 Getsewoud-Noord
  Pinoké MO18-8 Waterland MO18-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bloemendaal MO18-4 Amstelveen MO18-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Alkmaar MO18-4 Pinoké MO18-8 0:00 Gemeentesportpark
  Amstelveen MO18-2 Hoorn (WFHC) MO18-2 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Waterland MO18-1 Bloemendaal MO18-4 0:00 Sportpark Markgouw
  Overbos MO18-4 Kikkers MO18-3 0:00 Van Loenenlaan
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Hoorn (WFHC) MO18-2 Kikkers MO18-3 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Amstelveen MO18-2 Waterland MO18-1 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Pinoké MO18-8 Overbos MO18-4 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bloemendaal MO18-4 Alkmaar MO18-4 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Alkmaar MO18-4 Amstelveen MO18-2 0:00 Gemeentesportpark
  Overbos MO18-4 Bloemendaal MO18-4 0:00 Van Loenenlaan
  Waterland MO18-1 Hoorn (WFHC) MO18-2 0:00 Sportpark Markgouw
  Kikkers MO18-3 Pinoké MO18-8 0:00 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Waterland MO18-1 Alkmaar MO18-4 0:00 Sportpark Markgouw
  Amstelveen MO18-2 Overbos MO18-4 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Hoorn (WFHC) MO18-2 Pinoké MO18-8 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Bloemendaal MO18-4 Kikkers MO18-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Pinoké MO18-8 Bloemendaal MO18-4 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Overbos MO18-4 Waterland MO18-1 0:00 Van Loenenlaan
  Hoorn (WFHC) MO18-2 Alkmaar MO18-4 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Kikkers MO18-3 Amstelveen MO18-2 0:00 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Alkmaar MO18-4 Overbos MO18-4 0:00 Gemeentesportpark
  Waterland MO18-1 Kikkers MO18-3 0:00 Sportpark Markgouw
  Bloemendaal MO18-4 Hoorn (WFHC) MO18-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Amstelveen MO18-2 Pinoké MO18-8 0:00 Startbaan (Amstelveen)

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda