Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MO16-2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Jurriaan Roeland
Coach Joost Kempenaars
Manager Paul Bossers
Trainer Tyler Lench
Trainer Hans Dorrestijn
Groepsmanager Julia Vet Email
Groepsmanager Martine Smidt - Luijk Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
26-11-2022 10:20 MO12-2 AHC IJburg MO12-2 Kiki  Ekelenkamp
12-11-2022 10:20 MO12-2 HC Athena MO12-2 Charlotte  Bossers
17-9-2022 08:30 MO12-3 H.C. Haarlem MO12-3 Evy   Bok
17-9-2022 09:30 MO12-5 H.C. Haarlem MO12-4 Josephine (fien)  Brakema
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 mrt MHC Bennebroek MO16-2
17:10 17:40 thuis Zuidbroek Notarissen KG2
  fluiten: ouder van Chrisje van den Bichelaer en ouder vn Georgette Hovinga. 
1 apr MHC Alliance MO16-3
15:20 15:50 thuis Zuidbroek Notarissen KG2
8 apr BHC Overbos MO16-3
11:40 12:10 thuis Zuidbroek Notarissen KG2
  fluiten: ouder van Molly Day en ouder van Kiki Ekelenkamp. 
15 apr A.M.H.C. Rood-Wit MO16-4
20
15:30 16:20 uit route
22 apr BHC Overbos MO16-3
30
11:15 12:15 uit route
13 mei H.C. Haarlem MO16-2
13:30 14:00 thuis Zuidbroek Notarissen KG2
20 mei MHC Bennebroek MO16-2
25
uit route
3 jun MHC Alliance MO16-3
20
10:00 10:50 uit route
10 jun A.M.H.C. Rood-Wit MO16-4
11:40 12:10 thuis ABN AMRO KG1
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MO16-2 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Bennebroek MO16-2 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Rood-Wit MO16-4 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Overbos MO16-3 1 0 0 0 1 0 2 0
5 Alliance MO16-3 1 0 0 0 1 0 4 0
6 Haarlem MO16-2 1 0 0 0 1 1 7 0


Uitslagen
ZATERDAG 18 MAART 2023
.. Overbos MO16-3 Rood-Wit MO16-4 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem MO16-2 Bloemendaal MO16-2 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance MO16-3 Bennebroek MO16-2 (0-4)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Overbos MO16-3 Alliance MO16-3 13:50 Van Loenenlaan
  Rood-Wit MO16-4 Haarlem MO16-2 16:40 Marienweide
  Bloemendaal MO16-2 Bennebroek MO16-2 17:40 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Bennebroek MO16-2 Rood-Wit MO16-4 14:00 Rottegat Heemskerklaan
  Bloemendaal MO16-2 Alliance MO16-3 15:50 Sportpark Aelbertsbergweg
  Haarlem MO16-2 Overbos MO16-3 15:50 Sportpark Vergierdeweg
ZATERDAG 8 APRIL 2023
  Rood-Wit MO16-4 Alliance MO16-3 10:05 Marienweide
  Bennebroek MO16-2 Haarlem MO16-2 10:45 Rottegat Heemskerklaan
  Bloemendaal MO16-2 Overbos MO16-3 12:10 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Alliance MO16-3 Haarlem MO16-2 12:25 Sportparklaan
  Overbos MO16-3 Bennebroek MO16-2 14:45 Van Loenenlaan
  Rood-Wit MO16-4 Bloemendaal MO16-2 16:20 Marienweide
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Bennebroek MO16-2 Haarlem MO16-2 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Overbos MO16-3 Bloemendaal MO16-2 12:15 Van Loenenlaan
  Alliance MO16-3 Rood-Wit MO16-4 17:40 Sportparklaan
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Bennebroek MO16-2 Alliance MO16-3 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Bloemendaal MO16-2 Haarlem MO16-2 14:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Rood-Wit MO16-4 Overbos MO16-3 14:00 Marienweide
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Bennebroek MO16-2 Bloemendaal MO16-2 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Haarlem MO16-2 Rood-Wit MO16-4 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Alliance MO16-3 Overbos MO16-3 16:30 Sportparklaan
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Overbos MO16-3 Haarlem MO16-2 0:00 Van Loenenlaan
  Alliance MO16-3 Bloemendaal MO16-2 10:50 Sportparklaan
  Rood-Wit MO16-4 Bennebroek MO16-2 13:55 Marienweide
ZATERDAG 10 JUNI 2023
  Bennebroek MO16-2 Overbos MO16-3 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Haarlem MO16-2 Alliance MO16-3 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Bloemendaal MO16-2 Rood-Wit MO16-4 12:10 Sportpark Aelbertsbergweg

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda