Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MO16-4

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Danielle Griep
Coach Karianne van de Sande - van Rongen
Manager Sandra Dekker
Trainer Guido Thuijs
Trainer Hans Dorrestijn
Groepsmanager Julia Vet Email
Groepsmanager Martine Smidt - Luijk Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
19-11-2022 11:35 MO12-6 THC Hurley MO12-5 Fien van der Krogt
12-11-2022 10:25 MO12-5 MHC Alliance MO12-6 Anouk de Bie
29-10-2022 11:10 MO12-5 Alkmaarsche M.H.C. MO12-4 Guilaine van der Kleij
29-10-2022 08:30 MO12-2 K.H.C. Strawberries MO12-1 Anouk de Bie
10-9-2022 12:10 MO12-4 K.H.C. Strawberries MO12-2 Lies  Luttjehuizen
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 mrt K.H.C. Strawberries MO16-2
20
13:10 14:00 uit route
1 apr Zandvoortsche Hockey Club MO16-1
17:00 17:30 thuis Strumphler Makelaars KG3
8 apr Alkmaarsche M.H.C. MO16-3
13:30 14:00 thuis Zuidbroek Notarissen KG2
  fluiten: ouder van Lies Luttjehuizen en ouder van Valerie Berkman. 
15 apr H.C. Haarlem MO16-3
15
13:35 14:20 uit route
22 apr Alkmaarsche M.H.C. MO16-3
30
11:40 12:40 uit route
13 mei MHCHBS MO16-4
15:20 15:50 thuis ABN AMRO KG1
20 mei K.H.C. Strawberries MO16-2
17:10 17:40 thuis Zuidbroek Notarissen KG2
3 jun Zandvoortsche Hockey Club MO16-1
20
11:40 12:30 uit route
10 jun H.C. Haarlem MO16-3
13:10 13:40 thuis Strumphler Makelaars KG3
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MO16-4 2 4 1 1 0 6 4 0
2 Haarlem MO16-3 1 3 1 0 0 2 0 0
3 Alkmaar MO16-3 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Zandvoort MO16-1 2 1 0 1 1 3 5 0
5 Strawberries MO16-2 1 0 0 0 1 2 3 0
6 Bloemendaal MO16-4 1 0 0 0 1 1 3 0


Uitslagen
ZATERDAG 11 MAART 2023
.. Zandvoort MO16-1 HBS MO16-4 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 18 MAART 2023
.. Alkmaar MO16-3 Strawberries MO16-2 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haarlem MO16-3 Zandvoort MO16-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. HBS MO16-4 Bloemendaal MO16-4 (3-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Haarlem MO16-3 HBS MO16-4 11:20 Sportpark Vergierdeweg
  Strawberries MO16-2 Bloemendaal MO16-4 14:00 Sportpark Schoonenberg
  Zandvoort MO16-1 Alkmaar MO16-3 15:25 Sportpark Duintjesveld
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Alkmaar MO16-3 Haarlem MO16-3 8:45 Gemeentesportpark
  Strawberries MO16-2 HBS MO16-4 14:30 Sportpark Schoonenberg
  Bloemendaal MO16-4 Zandvoort MO16-1 17:30 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 8 APRIL 2023
  Bloemendaal MO16-4 Alkmaar MO16-3 14:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Zandvoort MO16-1 Strawberries MO16-2 12:15 Sportpark Duintjesveld
  Haarlem MO16-3 Bloemendaal MO16-4 14:20 Sportpark Vergierdeweg
  HBS MO16-4 Alkmaar MO16-3 14:45 Sportpark 'Bleek en Berg'
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Haarlem MO16-3 Strawberries MO16-2 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Alkmaar MO16-3 Bloemendaal MO16-4 12:40 Gemeentesportpark
  HBS MO16-4 Zandvoort MO16-1 17:40 Sportpark 'Bleek en Berg'
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Zandvoort MO16-1 Haarlem MO16-3 13:55 Sportpark Duintjesveld
  Strawberries MO16-2 Alkmaar MO16-3 14:00 Sportpark Schoonenberg
  Bloemendaal MO16-4 HBS MO16-4 15:50 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 20 MEI 2023
  HBS MO16-4 Haarlem MO16-3 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Alkmaar MO16-3 Zandvoort MO16-1 0:00 Gemeentesportpark
  Bloemendaal MO16-4 Strawberries MO16-2 17:40 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Haarlem MO16-3 Alkmaar MO16-3 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  HBS MO16-4 Strawberries MO16-2 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Zandvoort MO16-1 Bloemendaal MO16-4 12:30 Sportpark Duintjesveld
ZATERDAG 10 JUNI 2023
  Alkmaar MO16-3 HBS MO16-4 0:00 Gemeentesportpark
  Strawberries MO16-2 Zandvoort MO16-1 13:15 Sportpark Schoonenberg
  Bloemendaal MO16-4 Haarlem MO16-3 13:40 Sportpark Aelbertsbergweg

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda