Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


D2

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Nienke Visser
Aanvoerder Eline Bakker Schut
Trainer Ewoud van Gellicum

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
27-11-2022 12:45 D45-1 MHC Muiderberg D45-1 Team
13-11-2022 09:00 D30-2 Xenios D30-1 Team
6-11-2022 12:45 D30-1 Gooische Hockey Club D30-1 Team
16-10-2022 14:30 D45-1 hdm D45-1 Team
2-10-2022 12:45 D45-1 Hockeyclub SCHC D45-1 Team
18-9-2022 12:45 D45-1 HC Athena D45-2 Team
 

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt Schaerweijde D2
thuis
19 mrt MHCHBS D2
15
uit route
26 mrt HC Athena D2
thuis
2 apr SV Kampong Hockey D3
60
uit route
16 apr U.S.H.C. D2
thuis
23 apr AH & BC D3
30
uit route
14 mei HC Athena D3
thuis
21 mei SV Phoenix D2
60
uit route
4 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer D2
46
uit route
11 jun Pinoké D2
thuis
18 jun Gooische Hockey Club D2
45
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké D2-O 11 33 11 0 0 57 15 0
2 HBS D2-O 11 30 10 0 1 33 10 0
3 Phoenix D2-O 11 20 6 2 3 17 16 0
4 Kampong D3 11 19 6 1 4 39 25 0
5 Gooische D2-O 11 19 6 1 4 28 27 0
6 AthenA D3 11 19 6 1 4 16 16 0
7 Zoetermeer D2-O 11 15 5 0 6 16 22 0
8 AthenA D2-O 11 13 4 1 6 19 28 0
9 USHC D2-O 11 8 2 2 7 18 28 0
10 Schaerweijde D2-O 11 5 1 2 8 18 30 0
11 Bloemendaal D2-O 11 5 1 2 8 5 26 0
12 Amsterdam D3 11 5 1 2 8 14 37 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. AthenA D2-O AthenA D3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D3 Amsterdam D3 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D2-O Bloemendaal D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D2-O Pinoké D2-O (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HBS D2-O Phoenix D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D2-O Zoetermeer D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Zoetermeer D2-O Gooische D2-O (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D2-O AthenA D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D2-O HBS D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D2-O Schaerweijde D2-O (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D3 USHC D2-O (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA D3 Kampong D3 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Schaerweijde D2-O Gooische D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D3 Phoenix D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D3 Zoetermeer D2-O (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D2-O AthenA D3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. HBS D2-O Pinoké D2-O (1-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA D2-O Bloemendaal D2-O (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. AthenA D3 Amsterdam D3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D2-O Schaerweijde D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D2-O USHC D2-O (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D2-O HBS D2-O (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D2-O Kampong D3 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D2-O AthenA D2-O (8-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. HBS D2-O Schaerweijde D2-O (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. USHC D2-O Bloemendaal D2-O (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D3 Phoenix D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D2-O Gooische D2-O (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D3 Pinoké D2-O (4-5)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D3 Zoetermeer D2-O (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Schaerweijde D2-O AthenA D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D2-O USHC D2-O (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D2-O HBS D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D2-O Kampong D3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D2-O AthenA D3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D2-O Amsterdam D3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Amsterdam D3 Pinoké D2-O (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D2-O HBS D2-O (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D2-O Zoetermeer D2-O (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D3 Schaerweijde D2-O (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D2-O Gooische D2-O (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D3 Bloemendaal D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Pinoké D2-O AthenA D3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D2-O AthenA D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D2-O Amsterdam D3 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D2-O Phoenix D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D2-O USHC D2-O (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. HBS D2-O Kampong D3 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Kampong D3 AthenA D2-O (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D3 Schaerweijde D2-O (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D2-O Zoetermeer D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D2-O Pinoké D2-O (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D2-O HBS D2-O (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA D3 Gooische D2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Gooische D2-O Phoenix D2-O (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Amsterdam D3 AthenA D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D3 HBS D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zoetermeer D2-O Pinoké D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D2-O Gooische D2-O (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D2-O Kampong D3 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix D2-O Schaerweijde D2-O (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Kampong D3 Zoetermeer D2-O (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. HBS D2-O Amsterdam D3 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D2-O Bloemendaal D2-O (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA D2-O USHC D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D2-O AthenA D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Phoenix D2-O HBS D2-O 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Bloemendaal D2-O Schaerweijde D2-O 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Pinoké D2-O Gooische D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam D3 Kampong D3 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D3 AthenA D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Zoetermeer D2-O USHC D2-O 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Gooische D2-O Zoetermeer D2-O 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Schaerweijde D2-O Pinoké D2-O 0:00 Schaerweijde
  HBS D2-O Bloemendaal D2-O 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  AthenA D2-O Phoenix D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Kampong D3 AthenA D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D2-O Amsterdam D3 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 26 MAART 2023
  Pinoké D2-O HBS D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Gooische D2-O Schaerweijde D2-O 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  AthenA D3 USHC D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Phoenix D2-O Kampong D3 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Bloemendaal D2-O AthenA D2-O 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Zoetermeer D2-O Amsterdam D3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  USHC D2-O Phoenix D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Schaerweijde D2-O Zoetermeer D2-O 0:00 Schaerweijde
  AthenA D2-O Pinoké D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Kampong D3 Bloemendaal D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Amsterdam D3 AthenA D3 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HBS D2-O Gooische D2-O 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Bloemendaal D2-O USHC D2-O 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Pinoké D2-O Kampong D3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Gooische D2-O AthenA D2-O 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Schaerweijde D2-O HBS D2-O 0:00 Schaerweijde
  Phoenix D2-O Amsterdam D3 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Zoetermeer D2-O AthenA D3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  HBS D2-O Zoetermeer D2-O 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  AthenA D3 Phoenix D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  AthenA D2-O Schaerweijde D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Amsterdam D3 Bloemendaal D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kampong D3 Gooische D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D2-O Pinoké D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Bloemendaal D2-O AthenA D3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Pinoké D2-O Amsterdam D3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Gooische D2-O USHC D2-O 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Schaerweijde D2-O Kampong D3 0:00 Schaerweijde
  HBS D2-O AthenA D2-O 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Zoetermeer D2-O Phoenix D2-O 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
ZONDAG 21 MEI 2023
  AthenA D2-O Zoetermeer D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Phoenix D2-O Bloemendaal D2-O 0:00 Sportpark Koeburgweg
  Kampong D3 HBS D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D2-O Schaerweijde D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Amsterdam D3 Gooische D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D3 Pinoké D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
ZONDAG 4 JUNI 2023
  AthenA D2-O Kampong D3 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Zoetermeer D2-O Bloemendaal D2-O 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  HBS D2-O USHC D2-O 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Schaerweijde D2-O Amsterdam D3 0:00 Schaerweijde
  Gooische D2-O AthenA D3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké D2-O Phoenix D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Zoetermeer D2-O Kampong D3 0:00 Sportpark 'Van Tuyll'
  USHC D2-O AthenA D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Bloemendaal D2-O Pinoké D2-O 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Phoenix D2-O Gooische D2-O 0:00 Sportpark Koeburgweg
  AthenA D3 Schaerweijde D2-O 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Amsterdam D3 HBS D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Kampong D3 USHC D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  AthenA D2-O Amsterdam D3 0:00 Oost Watergraafsmeer
  HBS D2-O AthenA D3 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Schaerweijde D2-O Phoenix D2-O 0:00 Schaerweijde
  Gooische D2-O Bloemendaal D2-O 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké D2-O Zoetermeer D2-O 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda