Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


D30-1

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Marijn van Doorn - Beelen
Aanvoerder Laura Tiel
Aanvoerder Miente de Gier-Gast
Aanvoerder Josephine Blauw
Trainer Hans Dorrestijn

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
12-11-2022 09:55 JO12-3 HC Athena JO12-1 Monique  Sprengers - Slootmaekers
6-11-2022 11:00 D2 SV Phoenix D2 Team
16-10-2022 09:30 D30-3 Xenios D30-1 Team
25-9-2022 09:30 D30-2 Pinoké D30-2 Team
11-9-2022 14:30 D30-2 HC Bloemendaal D30-3 Team
 

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt HC Athena D45-1
30
uit route
19 mrt AH & BC D30-1
thuis
26 mrt hdm D30-1
50
uit route
2 apr Pinoké D30-1
thuis
16 apr SV Kampong Hockey D30-1
thuis
23 apr Hockey Club Rotterdam D30-1
60
uit route
14 mei V.M.H.C. CARTOUCHE D30-1
thuis
21 mei Gooische Hockey Club D30-1
45
uit route
4 jun Hockeyclub SCHC D30-1
thuis
11 jun Klein Zwitserland D30-1
60
uit route
18 jun SV Kampong Hockey D30-2
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische D30-1 11 26 8 2 1 38 12 0
2 Kampong D30-2 11 25 8 1 2 27 10 0
3 Rotterdam D30-1 11 24 7 3 1 32 10 0
4 SCHC D30-1 11 24 7 3 1 33 14 0
5 Klein Zwitserland D30-1 11 23 7 2 2 32 16 0
6 Amsterdam D30-1 11 23 7 2 2 31 19 0
7 Pinoké D30-1 11 12 4 0 7 14 33 0
8 HDM D30-1 11 10 3 1 7 23 27 0
9 Bloemendaal D30-1 11 6 3 0 8 13 31 3
10 Kampong D30-1 11 6 2 0 9 10 23 0
11 Cartouche D30-1 11 4 1 1 9 10 32 0
12 AthenA D30-1 11 4 1 1 9 11 47 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Rotterdam D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-1 Pinoké D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-1 Kampong D30-2 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-1 SCHC D30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D30-1 Amsterdam D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-1 AthenA D30-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. SCHC D30-1 Gooische D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D30-1 Kampong D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D30-1 Bloemendaal D30-1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-2 Rotterdam D30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D30-1 Cartouche D30-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-1 HDM D30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Rotterdam D30-1 AthenA D30-1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-1 Amsterdam D30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-1 HDM D30-1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D30-1 Pinoké D30-1 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-1 Kampong D30-2 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. AthenA D30-1 Cartouche D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D30-1 SCHC D30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-1 Bloemendaal D30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D30-1 Rotterdam D30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D30-1 Kampong D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-2 Gooische D30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. SCHC D30-1 Kampong D30-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D30-1 Pinoké D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-1 AthenA D30-1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-1 Amsterdam D30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-1 HDM D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Amsterdam D30-1 Gooische D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-1 Rotterdam D30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D30-1 SCHC D30-1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-1 Kampong D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-2 Klein Zwitserland D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D30-1 Cartouche D30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
.. Kampong D30-1 Bloemendaal D30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Gooische D30-1 HDM D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-2 Pinoké D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-1 Bloemendaal D30-1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam D30-1 Kampong D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D30-1 AthenA D30-1 (7-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. SCHC D30-1 Amsterdam D30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Kampong D30-1 Cartouche D30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-1 Rotterdam D30-1 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM D30-1 SCHC D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-1 Gooische D30-1 (0-9)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D30-1 Kampong D30-2 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Klein Zwitserland D30-1 HDM D30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-1 Kampong D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-1 Rotterdam D30-1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-2 Amsterdam D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D30-1 Bloemendaal D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D30-1 Pinoké D30-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Rotterdam D30-1 Gooische D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D30-1 Kampong D30-2 (2-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Rotterdam D30-1 SCHC D30-1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D30-1 Kampong D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D30-2 Bloemendaal D30-1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA D30-1 HDM D30-1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-1 Cartouche D30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-1 Amsterdam D30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. Amsterdam D30-1 AthenA D30-1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Kampong D30-1 SCHC D30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche D30-1 Pinoké D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Pinoké D30-1 Gooische D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  SCHC D30-1 Cartouche D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  AthenA D30-1 Bloemendaal D30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Amsterdam D30-1 HDM D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Klein Zwitserland D30-1 Rotterdam D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Kampong D30-2 Kampong D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 19 MAART 2023
  Gooische D30-1 SCHC D30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong D30-1 AthenA D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Rotterdam D30-1 Kampong D30-2 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Cartouche D30-1 Klein Zwitserland D30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  HDM D30-1 Pinoké D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Bloemendaal D30-1 Amsterdam D30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZONDAG 26 MAART 2023
  Amsterdam D30-1 Kampong D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HDM D30-1 Bloemendaal D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Klein Zwitserland D30-1 Gooische D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Kampong D30-2 Cartouche D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  AthenA D30-1 Rotterdam D30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Pinoké D30-1 SCHC D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Kampong D30-1 HDM D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Rotterdam D30-1 Amsterdam D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Cartouche D30-1 AthenA D30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Gooische D30-1 Kampong D30-2 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  SCHC D30-1 Klein Zwitserland D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Bloemendaal D30-1 Pinoké D30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Amsterdam D30-1 Cartouche D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HDM D30-1 Rotterdam D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kampong D30-2 SCHC D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  AthenA D30-1 Gooische D30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Pinoké D30-1 Klein Zwitserland D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bloemendaal D30-1 Kampong D30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Kampong D30-1 Pinoké D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Rotterdam D30-1 Bloemendaal D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Cartouche D30-1 HDM D30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Gooische D30-1 Amsterdam D30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Klein Zwitserland D30-1 Kampong D30-2 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  SCHC D30-1 AthenA D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 14 MEI 2023
  Kampong D30-1 Rotterdam D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Bloemendaal D30-1 Cartouche D30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  HDM D30-1 Gooische D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Amsterdam D30-1 SCHC D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30-1 Klein Zwitserland D30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Pinoké D30-1 Kampong D30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 21 MEI 2023
  Gooische D30-1 Bloemendaal D30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Cartouche D30-1 Kampong D30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Rotterdam D30-1 Pinoké D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Kampong D30-2 AthenA D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Klein Zwitserland D30-1 Amsterdam D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  SCHC D30-1 HDM D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Rotterdam D30-1 Cartouche D30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Kampong D30-1 Gooische D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Bloemendaal D30-1 SCHC D30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  HDM D30-1 Klein Zwitserland D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Amsterdam D30-1 Kampong D30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Pinoké D30-1 AthenA D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Gooische D30-1 Rotterdam D30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  AthenA D30-1 Amsterdam D30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Kampong D30-2 HDM D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Klein Zwitserland D30-1 Bloemendaal D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  SCHC D30-1 Kampong D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Pinoké D30-1 Cartouche D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 18 JUNI 2023
  SCHC D30-1 Rotterdam D30-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Cartouche D30-1 Gooische D30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Kampong D30-1 Klein Zwitserland D30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Bloemendaal D30-1 Kampong D30-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  HDM D30-1 AthenA D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Amsterdam D30-1 Pinoké D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda