Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


D30-3

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Sanne van Donk-van der Klis
Aanvoerder Carolijn van der Deijl

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
6-11-2022 11:00 D30-4 A.M.H.C. Rood-Wit D30-3 Team
2-10-2022 12:45 D30-4 MHC Alliance D30-2 Team
24-9-2022 08:30 JO12-2 A.M.H.C. Rood-Wit JO12-2 Hannah  Tans
18-9-2022 11:00 D30-4 MHC Amstelveen D30-1 Team
 

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt HC Bloemendaal D30-2
thuis
19 mrt AMHC Westerpark D30-1
30
uit route
26 mrt Hockey Club Naarden D30-2
thuis
2 apr Alkmaarsche M.H.C. D30-1
30
uit route
16 apr Pinoké D30-2
thuis
23 apr Xenios D30-1
30
uit route
14 mei AH & BC D30-3
thuis
21 mei K.H.C. Strawberries D30-1
20
uit route
4 jun HC Athena D30-2
thuis
11 jun Hockey Club Naarden D30-1
thuis
18 jun M.H.C. Weesp D30-1
50
uit route
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké D30-2 11 31 10 1 0 37 8 0
2 Bloemendaal D30-3 11 27 9 0 2 29 10 0
3 Naarden D30-1 11 23 7 2 2 24 10 0
4 Strawberries D30-1 11 21 7 0 4 20 17 0
5 AthenA D30-2 11 20 6 2 3 21 10 0
6 Alkmaar D30-1 11 14 4 2 5 16 18 0
7 Weesp D30-1 11 13 4 1 6 16 24 0
8 Naarden D30-2 11 11 3 2 6 21 28 0
9 Bloemendaal D30-2 11 10 3 1 7 13 19 0
10 Westerpark D30-1 11 10 2 4 5 13 15 0
11 Amsterdam D30-3 11 4 1 1 9 6 41 0
12 Xenios D30-1 11 4 0 4 7 9 25 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Naarden D30-1 Naarden D30-2 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Strawberries D30-1 Pinoké D30-2 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D30-1 AthenA D30-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Xenios D30-1 Amsterdam D30-3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-2 Bloemendaal D30-3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D30-1 Weesp D30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. AthenA D30-2 Xenios D30-1 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-2 Naarden D30-1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-3 Westerpark D30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D30-1 Alkmaar D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D30-3 Strawberries D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-2 Bloemendaal D30-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Bloemendaal D30-2 Pinoké D30-2 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-1 Amsterdam D30-3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Strawberries D30-1 AthenA D30-2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Xenios D30-1 Weesp D30-1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D30-1 Westerpark D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-2 Bloemendaal D30-3 (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Pinoké D30-2 Naarden D30-2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D30-2 Naarden D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D30-3 Bloemendaal D30-2 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Weesp D30-1 Strawberries D30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-3 Alkmaar D30-1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D30-1 Xenios D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Naarden D30-2 Amsterdam D30-3 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Xenios D30-1 Alkmaar D30-1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Strawberries D30-1 Westerpark D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-2 AthenA D30-2 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-1 Weesp D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-2 Bloemendaal D30-3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 12 OKTOBER 2022
.. Alkmaar D30-1 Strawberries D30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-2 AthenA D30-2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D30-1 Naarden D30-1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Bloemendaal D30-3 Xenios D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D30-1 Bloemendaal D30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D30-3 Pinoké D30-2 (2-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Bloemendaal D30-2 Westerpark D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Strawberries D30-1 Xenios D30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-1 Alkmaar D30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-2 Weesp D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D30-3 Bloemendaal D30-3 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-2 AthenA D30-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Bloemendaal D30-3 Strawberries D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Xenios D30-1 Naarden D30-1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Weesp D30-1 Pinoké D30-2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D30-1 Bloemendaal D30-2 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D30-1 Naarden D30-2 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D30-2 Amsterdam D30-3 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Bloemendaal D30-2 Xenios D30-1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-1 Strawberries D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-2 Alkmaar D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-2 Westerpark D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D30-3 Weesp D30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D30-2 Bloemendaal D30-3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Alkmaar D30-1 Pinoké D30-2 (0-4)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
.. Strawberries D30-1 Bloemendaal D30-2 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-1 Bloemendaal D30-3 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Bloemendaal D30-3 Weesp D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-2 Strawberries D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D30-3 Alkmaar D30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-2 Xenios D30-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D30-2 Westerpark D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-2 Naarden D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. Westerpark D30-1 Amsterdam D30-3 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Weesp D30-1 AthenA D30-2 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Xenios D30-1 Naarden D30-2 (0-3)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Weesp D30-1 Westerpark D30-1 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Amsterdam D30-3 Xenios D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30-2 Alkmaar D30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal D30-3 Bloemendaal D30-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Naarden D30-2 Naarden D30-1 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Pinoké D30-2 Strawberries D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 19 MAART 2023
  Naarden D30-1 Pinoké D30-2 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Bloemendaal D30-2 Naarden D30-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Xenios D30-1 AthenA D30-2 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Strawberries D30-1 Amsterdam D30-3 0:00 Sportpark Schoonenberg
  Westerpark D30-1 Bloemendaal D30-3 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Alkmaar D30-1 Weesp D30-1 0:00 Gemeentesportpark
ZONDAG 26 MAART 2023
  AthenA D30-2 Strawberries D30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Weesp D30-1 Xenios D30-1 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Bloemendaal D30-3 Naarden D30-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Pinoké D30-2 Bloemendaal D30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam D30-3 Naarden D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Westerpark D30-1 Alkmaar D30-1 0:00 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Naarden D30-1 AthenA D30-2 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Bloemendaal D30-2 Amsterdam D30-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Naarden D30-2 Pinoké D30-2 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Alkmaar D30-1 Bloemendaal D30-3 0:00 Gemeentesportpark
  Xenios D30-1 Westerpark D30-1 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Strawberries D30-1 Weesp D30-1 0:00 Sportpark Schoonenberg
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Weesp D30-1 Naarden D30-1 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Westerpark D30-1 Strawberries D30-1 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Bloemendaal D30-3 Pinoké D30-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Alkmaar D30-1 Xenios D30-1 0:00 Gemeentesportpark
  Amsterdam D30-3 Naarden D30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30-2 Bloemendaal D30-2 0:00 Oost Watergraafsmeer
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Strawberries D30-1 Alkmaar D30-1 0:00 Sportpark Schoonenberg
  Naarden D30-1 Westerpark D30-1 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Bloemendaal D30-2 Weesp D30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  AthenA D30-2 Naarden D30-2 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Pinoké D30-2 Amsterdam D30-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Xenios D30-1 Bloemendaal D30-3 0:00 Sportpark Sloten-Oost
ZONDAG 14 MEI 2023
  Westerpark D30-1 Bloemendaal D30-2 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Alkmaar D30-1 Naarden D30-1 0:00 Gemeentesportpark
  Xenios D30-1 Strawberries D30-1 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Bloemendaal D30-3 Amsterdam D30-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  AthenA D30-2 Pinoké D30-2 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Weesp D30-1 Naarden D30-2 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
ZONDAG 21 MEI 2023
  Naarden D30-1 Xenios D30-1 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Bloemendaal D30-2 Alkmaar D30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Pinoké D30-2 Weesp D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam D30-3 AthenA D30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Strawberries D30-1 Bloemendaal D30-3 0:00 Sportpark Schoonenberg
  Naarden D30-2 Westerpark D30-1 0:00 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Weesp D30-1 Amsterdam D30-3 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Westerpark D30-1 Pinoké D30-2 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Alkmaar D30-1 Naarden D30-2 0:00 Gemeentesportpark
  Bloemendaal D30-3 AthenA D30-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Xenios D30-1 Bloemendaal D30-2 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Strawberries D30-1 Naarden D30-1 0:00 Sportpark Schoonenberg
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Pinoké D30-2 Alkmaar D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam D30-3 Westerpark D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30-2 Weesp D30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal D30-3 Naarden D30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Naarden D30-2 Xenios D30-1 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Bloemendaal D30-2 Strawberries D30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Naarden D30-1 Bloemendaal D30-2 0:00 Sportpark 'Naarden'
  Xenios D30-1 Pinoké D30-2 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Strawberries D30-1 Naarden D30-2 0:00 Sportpark Schoonenberg
  Weesp D30-1 Bloemendaal D30-3 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Westerpark D30-1 AthenA D30-2 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Alkmaar D30-1 Amsterdam D30-3 0:00 Gemeentesportpark

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda