Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


D45-1

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Maaike Kramer
Aanvoerder Kitty Gieske
Aanvoerder Lucia Weve

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
27-11-2022 11:00 D30-3 M.H.C. Weesp D30-1 Team
12-11-2022 15:50 MO16-4 AHC IJburg MO16-4 Esther  Berkman-Kuiper
6-11-2022 16:00 D30-7 H.C. Haarlem D30-1 Team
16-10-2022 12:45 D2 AH & BC D3 Team
2-10-2022 11:00 DO25-1 Alkmaarsche M.H.C. DO25-1 Team
18-9-2022 14:30 H3 AMHC FIT H2 Team
17-9-2022 14:00 MO18-2 HIC MO18-3 Esther  Berkman-Kuiper
10-9-2022 17:10 MO16-4 MHC Alliance MO16-8 Esther  Berkman-Kuiper
 

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt HC Athena D45-1
thuis
19 mrt HC Athena D45-2
30
uit route
2 apr Hockeyclub SCHC D45-1
60
uit route
16 apr HMHC D45-1
thuis
23 apr hdm D45-1
50
uit route
14 mei Hockeyclub Amersfoort D45-1
thuis
21 mei AHC IJburg D45-1
35
uit route
4 jun Pinoké D45-1
thuis
11 jun Gooische Hockey Club D45-2
thuis
18 jun MHC Muiderberg D45-1
0
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort D45-1 10 30 10 0 0 51 5 0
2 Hilversum D45-1 10 23 7 2 1 30 9 0
3 HDM D45-1 10 21 6 3 1 19 12 0
4 Gooische D45-2 10 19 6 1 3 20 12 0
5 AthenA D45-1 10 13 4 1 5 12 16 0
6 Bloemendaal D45-1 10 13 3 4 3 14 17 0
7 IJburg D45-1 10 11 3 2 5 16 19 0
8 SCHC / Schaerweijde D45-1 10 10 3 1 6 14 28 0
9 Muiderberg D45-1 10 10 3 1 6 11 27 0
10 Pinoké D45-1 10 7 2 1 7 7 19 0
11 AthenA D45-2 10 0 0 0 10 6 36 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. IJburg D45-1 Hilversum D45-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D45-1 Amersfoort D45-1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC / Schaerweijde D45-1 Pinoké D45-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D45-1 Bloemendaal D45-1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA D45-2 Muiderberg D45-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Pinoké D45-1 HDM D45-1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D45-1 Gooische D45-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D45-1 AthenA D45-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Muiderberg D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D45-1 IJburg D45-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. AthenA D45-1 Hilversum D45-1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D45-1 Muiderberg D45-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC / Schaerweijde D45-1 AthenA D45-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D45-1 Pinoké D45-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D45-2 Amersfoort D45-1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Pinoké D45-1 Gooische D45-2 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Muiderberg D45-1 IJburg D45-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA D45-2 HDM D45-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D45-1 AthenA D45-1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. AthenA D45-1 Pinoké D45-1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gooische D45-2 Muiderberg D45-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D45-1 AthenA D45-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D45-1 Bloemendaal D45-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
.. Muiderberg D45-1 AthenA D45-1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. AthenA D45-2 Gooische D45-2 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D45-1 HDM D45-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D45-1 Hilversum D45-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. IJburg D45-1 HDM D45-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D45-2 SCHC / Schaerweijde D45-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D45-1 Bloemendaal D45-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D45-1 Pinoké D45-1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D45-1 AthenA D45-2 (5-1)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 3 NOVEMBER 2022
.. SCHC / Schaerweijde D45-1 IJburg D45-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Pinoké D45-1 Amersfoort D45-1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Muiderberg D45-1 Hilversum D45-1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D45-1 IJburg D45-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D45-1 Gooische D45-2 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. SCHC / Schaerweijde D45-1 AthenA D45-1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Hilversum D45-1 AthenA D45-2 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D45-2 IJburg D45-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D45-1 Muiderberg D45-1 (9-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D45-1 Bloemendaal D45-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D45-1 HDM D45-1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Muiderberg D45-1 Pinoké D45-1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
.. IJburg D45-1 AthenA D45-1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Pinoké D45-1 AthenA D45-2 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D45-1 HDM D45-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D45-1 Muiderberg D45-1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 (8-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA D45-1 Gooische D45-2 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Gooische D45-2 Bloemendaal D45-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D45-2 Amersfoort D45-1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC / Schaerweijde D45-1 Hilversum D45-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Bloemendaal D45-1 AthenA D45-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Pinoké D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Muiderberg D45-1 AthenA D45-2 0:00 t Kocherbos
  Hilversum D45-1 IJburg D45-1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Amersfoort D45-1 HDM D45-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
ZONDAG 19 MAART 2023
  IJburg D45-1 Amersfoort D45-1 0:00 z-IJburg
  Gooische D45-2 Hilversum D45-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  HDM D45-1 Pinoké D45-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  AthenA D45-2 Bloemendaal D45-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  SCHC / Schaerweijde D45-1 Muiderberg D45-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 26 MAART 2023
  Muiderberg D45-1 HDM D45-1 0:00 t Kocherbos
  AthenA D45-2 SCHC / Schaerweijde D45-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Hilversum D45-1 AthenA D45-1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Pinoké D45-1 IJburg D45-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amersfoort D45-1 Gooische D45-2 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Gooische D45-2 Pinoké D45-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  AthenA D45-1 Amersfoort D45-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  SCHC / Schaerweijde D45-1 Bloemendaal D45-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  HDM D45-1 AthenA D45-2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  IJburg D45-1 Muiderberg D45-1 0:00 z-IJburg
ZONDAG 16 APRIL 2023
  AthenA D45-2 IJburg D45-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  SCHC / Schaerweijde D45-1 HDM D45-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Bloemendaal D45-1 Hilversum D45-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Pinoké D45-1 AthenA D45-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Muiderberg D45-1 Gooische D45-2 0:00 t Kocherbos
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Gooische D45-2 AthenA D45-2 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Hilversum D45-1 Amersfoort D45-1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  IJburg D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 0:00 z-IJburg
  AthenA D45-1 Muiderberg D45-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  HDM D45-1 Bloemendaal D45-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 14 MEI 2023
  HDM D45-1 IJburg D45-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Bloemendaal D45-1 Amersfoort D45-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Pinoké D45-1 Hilversum D45-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  AthenA D45-2 AthenA D45-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  SCHC / Schaerweijde D45-1 Gooische D45-2 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 21 MEI 2023
  Gooische D45-2 HDM D45-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  AthenA D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Amersfoort D45-1 Pinoké D45-1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  IJburg D45-1 Bloemendaal D45-1 0:00 z-IJburg
  Hilversum D45-1 Muiderberg D45-1 0:00 Sportpark Loosdrecht
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Muiderberg D45-1 Amersfoort D45-1 0:00 t Kocherbos
  AthenA D45-2 Hilversum D45-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  HDM D45-1 AthenA D45-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Bloemendaal D45-1 Pinoké D45-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  IJburg D45-1 Gooische D45-2 0:00 z-IJburg
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Bloemendaal D45-1 Gooische D45-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Hilversum D45-1 SCHC / Schaerweijde D45-1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Amersfoort D45-1 AthenA D45-2 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
  Pinoké D45-1 Muiderberg D45-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  AthenA D45-1 IJburg D45-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
ZONDAG 18 JUNI 2023
  AthenA D45-2 Pinoké D45-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  SCHC / Schaerweijde D45-1 Amersfoort D45-1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  HDM D45-1 Hilversum D45-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Muiderberg D45-1 Bloemendaal D45-1 0:00 t Kocherbos
  Gooische D45-2 AthenA D45-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda