Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


H30-1

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Gijs-Jan Mackay
Aanvoerder Roderik Mackay

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
13-11-2022 11:00 H30-3 Noordwijk H30-1 Team
30-10-2022 09:30 D30-2 AMHC Westerpark D30-1 Team
9-10-2022 09:00 H30-5 MHCHBS H30-1 Team
1-10-2022 08:30 MO12-2 HV Myra MO12-3 Jasper de Gier
11-9-2022 12:45 H30-2 HC Bloemendaal H30-5 Team
4-9-2022 16:00 H30-4 HC Bloemendaal H30-6 Gijs-Jan  Mackay , Roderik  Mackay
 

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt AH & BC H30-1
30
uit route
19 mrt Larensche Mixed Hockey Club H30-1
thuis
26 mrt Huizer HC H30-1
50
uit route
2 apr Hockey Club Rotterdam H30-1
thuis
16 apr Gooische Hockey Club H30-1
45
uit route
23 apr Gooische Hockey Club H30-2
thuis
14 mei MMHC Voordaan H30-1
60
uit route
21 mei Pinoké H30-1
thuis
4 jun Klein Zwitserland H30-1
60
uit route
11 jun Leidse Hockey Club Roomburg H30-1
45
uit route
18 jun THC Hurley H30-1
thuis
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische H30-1 11 28 9 1 1 39 20 0
2 Voordaan H30-1 10 25 8 1 1 38 18 0
3 Amsterdam H30-1 11 22 7 1 3 31 19 0
4 Huizen H30-1 11 21 7 0 4 31 22 0
5 Bloemendaal H30-1 11 20 5 5 1 28 19 0
6 Klein Zwitserland H30-1 10 15 5 0 5 22 24 0
7 Gooische H30-2 11 14 4 2 5 31 26 0
8 Rotterdam H30-1 11 14 4 2 5 22 28 0
9 Roomburg H30-1 11 10 3 1 7 17 27 0
10 Hurley H30-1 10 7 2 1 7 15 40 0
11 Laren H30-1 10 4 1 1 8 22 37 0
12 Pinoké H30-1 11 4 1 1 9 19 35 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Gooische H30-2 Gooische H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H30-1 Laren H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-1 Amsterdam H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hurley H30-1 Roomburg H30-1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan H30-1 Rotterdam H30-1 (7-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pinoké H30-1 Huizen H30-1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Laren H30-1 Bloemendaal H30-1 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Huizen H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H30-1 Hurley H30-1 (8-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-1 Pinoké H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-1 Voordaan H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H30-1 Gooische H30-2 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Hurley H30-1 Laren H30-1 (5-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H30-1 Rotterdam H30-1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pinoké H30-1 Gooische H30-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-1 Huizen H30-1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan H30-1 Gooische H30-2 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H30-1 Roomburg H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Rotterdam H30-1 Bloemendaal H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Huizen H30-1 Hurley H30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-2 Pinoké H30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Laren H30-1 Amsterdam H30-1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H30-1 Voordaan H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Bloemendaal H30-1 Gooische H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H30-1 Gooische H30-2 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Laren H30-1 Roomburg H30-1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hurley H30-1 Rotterdam H30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H30-1 Huizen H30-1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pinoké H30-1 Voordaan H30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
.. Rotterdam H30-1 Amsterdam H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Huizen H30-1 Laren H30-1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-1 Hurley H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-2 Bloemendaal H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H30-1 Pinoké H30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Amsterdam H30-1 Gooische H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Huizen H30-1 Roomburg H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-1 Voordaan H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hurley H30-1 Gooische H30-2 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland H30-1 Pinoké H30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Laren H30-1 Rotterdam H30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Rotterdam H30-1 Huizen H30-1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-2 Amsterdam H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-1 Laren H30-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké H30-1 Bloemendaal H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Hurley H30-1 Pinoké H30-1 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Huizen H30-1 Gooische H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-1 Roomburg H30-1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H30-1 Voordaan H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Laren H30-1 Gooische H30-2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Pinoké H30-1 Amsterdam H30-1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Huizen H30-1 Voordaan H30-1 (6-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hurley H30-1 Bloemendaal H30-1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam H30-1 Gooische H30-2 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H30-1 Gooische H30-1 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Laren H30-1 Pinoké H30-1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. Bloemendaal H30-1 Roomburg H30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Voordaan H30-1 Hurley H30-1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-2 Huizen H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-1 Rotterdam H30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Klein Zwitserland H30-1 Hurley H30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Voordaan H30-1 Laren H30-1 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 12 MAART 2023
  Rotterdam H30-1 Voordaan H30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Gooische H30-1 Gooische H30-2 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Laren H30-1 Klein Zwitserland H30-1 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Huizen H30-1 Pinoké H30-1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Roomburg H30-1 Hurley H30-1 0:00 Sportpark Roomburg
  Amsterdam H30-1 Bloemendaal H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 19 MAART 2023
  Pinoké H30-1 Rotterdam H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Klein Zwitserland H30-1 Huizen H30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Bloemendaal H30-1 Laren H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Gooische H30-2 Roomburg H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Voordaan H30-1 Gooische H30-1 0:00 Sportpark Bos
  Hurley H30-1 Amsterdam H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
ZONDAG 26 MAART 2023
  Roomburg H30-1 Amsterdam H30-1 0:00 Sportpark Roomburg
  Huizen H30-1 Bloemendaal H30-1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Rotterdam H30-1 Klein Zwitserland H30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Gooische H30-1 Pinoké H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Gooische H30-2 Voordaan H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Laren H30-1 Hurley H30-1 0:00 Sportpark Eemnesserweg
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Bloemendaal H30-1 Rotterdam H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Klein Zwitserland H30-1 Gooische H30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Pinoké H30-1 Gooische H30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Voordaan H30-1 Roomburg H30-1 0:00 Sportpark Bos
  Amsterdam H30-1 Laren H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hurley H30-1 Huizen H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Voordaan H30-1 Pinoké H30-1 0:00 Sportpark Bos
  Gooische H30-2 Klein Zwitserland H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Gooische H30-1 Bloemendaal H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Rotterdam H30-1 Hurley H30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Huizen H30-1 Amsterdam H30-1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Roomburg H30-1 Laren H30-1 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Hurley H30-1 Gooische H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Bloemendaal H30-1 Gooische H30-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Klein Zwitserland H30-1 Voordaan H30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Pinoké H30-1 Roomburg H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Laren H30-1 Huizen H30-1 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Amsterdam H30-1 Rotterdam H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 14 MEI 2023
  Pinoké H30-1 Klein Zwitserland H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Voordaan H30-1 Bloemendaal H30-1 0:00 Sportpark Bos
  Gooische H30-2 Hurley H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Gooische H30-1 Amsterdam H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Rotterdam H30-1 Laren H30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Roomburg H30-1 Huizen H30-1 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 21 MEI 2023
  Hurley H30-1 Voordaan H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Bloemendaal H30-1 Pinoké H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Klein Zwitserland H30-1 Roomburg H30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Huizen H30-1 Rotterdam H30-1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Laren H30-1 Gooische H30-1 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Amsterdam H30-1 Gooische H30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Klein Zwitserland H30-1 Bloemendaal H30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Pinoké H30-1 Hurley H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Voordaan H30-1 Amsterdam H30-1 0:00 Sportpark Bos
  Gooische H30-2 Laren H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Gooische H30-1 Huizen H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Roomburg H30-1 Rotterdam H30-1 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Hurley H30-1 Klein Zwitserland H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Rotterdam H30-1 Gooische H30-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Huizen H30-1 Gooische H30-2 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Laren H30-1 Voordaan H30-1 0:00 Sportpark Eemnesserweg
  Amsterdam H30-1 Pinoké H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Roomburg H30-1 Bloemendaal H30-1 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Bloemendaal H30-1 Hurley H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Klein Zwitserland H30-1 Amsterdam H30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Pinoké H30-1 Laren H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Voordaan H30-1 Huizen H30-1 0:00 Sportpark Bos
  Gooische H30-2 Rotterdam H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Gooische H30-1 Roomburg H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda