Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


H30-5

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Jurriaan Dunnebier
Aanvoerder Bob Tijkotte

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
8-1-2023 10:20 MO12-12 Zaal THC Hurley MO12-12-C Harmen  Geers
8-1-2023 09:30 MO12-12 Zaal Pinoké MO12-12-C Harmen  Geers
27-11-2022 12:45 H30-3 Z.H.C. de Kraaien H30-1 Team
26-11-2022 13:40 MO12-4 AMHC Westerpark MO12-2 Olivier  Melman
13-11-2022 14:30 H45-1 HC Alphen H45-1 Team
30-10-2022 11:00 H3 THC Hurley H13 Team
1-10-2022 09:55 MO12-4 MHCHBS MO12-4 Jurriaan  Dunnebier
1-10-2022 13:30 JO14-4 THC Hurley JO14-4 Bob  Tijkotte
25-9-2022 14:30 H30-2 MHCHBS H30-1 Team
18-9-2022 12:45 H30-3 HC Bloemendaal H30-2 Team
10-9-2022 17:40 MO16-6 MHC Heerhugowaard MO16-1 Gerbert  van Genderen Stort
10-9-2022 08:30 JO12-2 Xenios JO12-1 Bob  Tijkotte
 

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt HC Bloemendaal H30-2
thuis
19 mrt H.V. de Terriërs H30-1
40
uit route
26 mrt Waterlandse Hockey Club H30-1
55
13:05 14:30 uit route
2 apr HC Bloemendaal H30-3
thuis
16 apr MHCHBS H30-1
15
uit route
23 apr MHC Alliance H3O-1
thuis
14 mei Xenios H30-1
30
uit route
21 mei Noordwijk H30-1
thuis
4 jun BHC Overbos H30-1
30
uit route
11 jun Z.H.C. de Kraaien H30-1
thuis
18 jun H.C. Haarlem H30-1
15
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs H30-1 11 31 10 1 0 62 16 0
2 Noordwijk H30-1 11 25 8 1 2 44 19 0
3 Bloemendaal H30-2 10 24 8 0 2 31 14 0
4 Xenios H30-1 11 19 6 1 4 32 29 0
5 Alliance H30-1 11 17 5 2 4 27 21 0
6 HBS H30-1 11 17 5 2 4 25 22 0
7 Waterland H30-1 10 14 4 2 4 26 30 0
8 Bloemendaal H30-5 10 10 3 1 6 23 30 0
9 Overbos H30-1 11 10 3 1 7 13 39 0
10 Haarlem H30-1 11 9 2 3 6 26 38 0
11 Bloemendaal H30-3 11 8 2 2 7 20 33 0
12 Kraaien H30-1 10 0 0 0 10 11 49 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Kraaien H30-1 HBS H30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem H30-1 Bloemendaal H30-3 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-2 Bloemendaal H30-5 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Terriërs H30-1 Waterland H30-1 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk H30-1 Xenios H30-1 (7-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Overbos H30-1 Alliance H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. HBS H30-1 Haarlem H30-1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance H30-1 Kraaien H30-1 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-5 Terriërs H30-1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Xenios H30-1 Overbos H30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-3 Bloemendaal H30-2 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Waterland H30-1 Noordwijk H30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Overbos H30-1 Noordwijk H30-1 (3-8)final Nog niet bevestigd.
.. Kraaien H30-1 Xenios H30-1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haarlem H30-1 Alliance H30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Terriërs H30-1 Bloemendaal H30-3 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-2 HBS H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-5 Waterland H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Xenios H30-1 Haarlem H30-1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. HBS H30-1 Terriërs H30-1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk H30-1 Kraaien H30-1 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-3 Bloemendaal H30-5 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance H30-1 Bloemendaal H30-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Waterland H30-1 Overbos H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Bloemendaal H30-5 HBS H30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-3 Waterland H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kraaien H30-1 Overbos H30-1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haarlem H30-1 Noordwijk H30-1 (0-8)final Nog niet bevestigd.
.. Terriërs H30-1 Alliance H30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-2 Xenios H30-1 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 12 OKTOBER 2022
.. Xenios H30-1 Terriërs H30-1 (3-6)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
.. Waterland H30-1 Kraaien H30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance H30-1 Bloemendaal H30-5 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. HBS H30-1 Bloemendaal H30-3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Overbos H30-1 Haarlem H30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk H30-1 Bloemendaal H30-2 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Terriërs H30-1 Noordwijk H30-1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Haarlem H30-1 Kraaien H30-1 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-5 Xenios H30-1 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-3 Alliance H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. HBS H30-1 Waterland H30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-2 Overbos H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Kraaien H30-1 Bloemendaal H30-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance H30-1 HBS H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Xenios H30-1 Bloemendaal H30-3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos H30-1 Terriërs H30-1 (0-11)final Nog niet bevestigd.
.. Waterland H30-1 Haarlem H30-1 (3-1)postponed Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk H30-1 Bloemendaal H30-5 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Terriërs H30-1 Kraaien H30-1 (11-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HBS H30-1 Xenios H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-3 Noordwijk H30-1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alliance H30-1 Waterland H30-1 (7-4)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-2 Haarlem H30-1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-5 Overbos H30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Noordwijk H30-1 HBS H30-1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haarlem H30-1 Terriërs H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos H30-1 Bloemendaal H30-3 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Terriërs H30-1 Bloemendaal H30-2 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance H30-1 Noordwijk H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-3 Kraaien H30-1 (7-3)final Nog niet bevestigd.
.. HBS H30-1 Overbos H30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Waterland H30-1 Xenios H30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-5 Haarlem H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Xenios H30-1 Alliance H30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Waterland H30-1 Haarlem H30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Bloemendaal H30-2 Waterland H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZONDAG 12 MAART 2023
  Xenios H30-1 Noordwijk H30-1 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Bloemendaal H30-3 Haarlem H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  HBS H30-1 Kraaien H30-1 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Bloemendaal H30-5 Bloemendaal H30-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Alliance H30-1 Overbos H30-1 11:00 Sportparklaan
  Waterland H30-1 Terriërs H30-1 14:30 Sportpark Markgouw
ZONDAG 19 MAART 2023
  Kraaien H30-1 Alliance H30-1 0:00 Sportpark Zuiderweg
  Haarlem H30-1 HBS H30-1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Bloemendaal H30-2 Bloemendaal H30-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Noordwijk H30-1 Waterland H30-1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Overbos H30-1 Xenios H30-1 0:00 Van Loenenlaan
  Terriërs H30-1 Bloemendaal H30-5 0:00 Sportpark 'Het Vennewater'
ZONDAG 26 MAART 2023
  Xenios H30-1 Kraaien H30-1 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Noordwijk H30-1 Overbos H30-1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  HBS H30-1 Bloemendaal H30-2 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Bloemendaal H30-3 Terriërs H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Alliance H30-1 Haarlem H30-1 13:00 Sportparklaan
  Waterland H30-1 Bloemendaal H30-5 14:30 Sportpark Markgouw
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Overbos H30-1 Waterland H30-1 0:00 Van Loenenlaan
  Kraaien H30-1 Noordwijk H30-1 0:00 Sportpark Zuiderweg
  Haarlem H30-1 Xenios H30-1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Bloemendaal H30-2 Alliance H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Terriërs H30-1 HBS H30-1 0:00 Sportpark 'Het Vennewater'
  Bloemendaal H30-5 Bloemendaal H30-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZONDAG 16 APRIL 2023
  HBS H30-1 Bloemendaal H30-5 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Alliance H30-1 Terriërs H30-1 0:00 Sportparklaan
  Xenios H30-1 Bloemendaal H30-2 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Noordwijk H30-1 Haarlem H30-1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Overbos H30-1 Kraaien H30-1 0:00 Van Loenenlaan
  Waterland H30-1 Bloemendaal H30-3 14:30 Sportpark Markgouw
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Bloemendaal H30-3 HBS H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Kraaien H30-1 Waterland H30-1 0:00 Sportpark Zuiderweg
  Haarlem H30-1 Overbos H30-1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Bloemendaal H30-2 Noordwijk H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Terriërs H30-1 Xenios H30-1 0:00 Sportpark 'Het Vennewater'
  Bloemendaal H30-5 Alliance H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZONDAG 14 MEI 2023
  Kraaien H30-1 Haarlem H30-1 0:00 Sportpark Zuiderweg
  Alliance H30-1 Bloemendaal H30-3 0:00 Sportparklaan
  Xenios H30-1 Bloemendaal H30-5 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Overbos H30-1 Bloemendaal H30-2 0:00 Van Loenenlaan
  Noordwijk H30-1 Terriërs H30-1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Waterland H30-1 HBS H30-1 14:30 Sportpark Markgouw
ZONDAG 21 MEI 2023
  Bloemendaal H30-2 Kraaien H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Terriërs H30-1 Overbos H30-1 0:00 Sportpark 'Het Vennewater'
  Bloemendaal H30-3 Xenios H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Bloemendaal H30-5 Noordwijk H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Haarlem H30-1 Waterland H30-1 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  HBS H30-1 Alliance H30-1 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Haarlem H30-1 Bloemendaal H30-2 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Kraaien H30-1 Terriërs H30-1 0:00 Sportpark Zuiderweg
  Noordwijk H30-1 Bloemendaal H30-3 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Xenios H30-1 HBS H30-1 0:00 Sportpark Sloten-Oost
  Overbos H30-1 Bloemendaal H30-5 0:00 Van Loenenlaan
  Waterland H30-1 Alliance H30-1 14:30 Sportpark Markgouw
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Bloemendaal H30-3 Overbos H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Bloemendaal H30-5 Kraaien H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  HBS H30-1 Noordwijk H30-1 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Terriërs H30-1 Haarlem H30-1 0:00 Sportpark 'Het Vennewater'
  Alliance H30-1 Xenios H30-1 0:00 Sportparklaan
  Waterland H30-1 Bloemendaal H30-2 14:30 Sportpark Markgouw
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Bloemendaal H30-2 Terriërs H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Haarlem H30-1 Bloemendaal H30-5 0:00 Sportpark Vergierdeweg
  Kraaien H30-1 Bloemendaal H30-3 0:00 Sportpark Zuiderweg
  Overbos H30-1 HBS H30-1 0:00 Van Loenenlaan
  Noordwijk H30-1 Alliance H30-1 0:00 t/o zwembad BinnenZee
  Xenios H30-1 Waterland H30-1 0:00 Sportpark Sloten-Oost

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda