Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


H30-6

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Willem Jan Meijer
Aanvoerder Marco Vreeburg

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
19-2-2023 12:50 MO16-3 Zaal MHC Castricum MO16-2 Leo  Groenestein
19-2-2023 12:00 MO16-3 Zaal Hockey Vereniging Mijdrecht MO16-3 Leo  Groenestein
26-11-2022 12:20 JO16-3 HIC JO16-2 Willem Jan  Meijer
6-11-2022 14:30 H30-4 Gooische Hockey Club H30-3 Team
5-11-2022 11:45 MO14-4 HC Athena MO14-2 Sietse  Gerssen
29-10-2022 14:50 MO16-4 Hockey Vereniging Abcoude MO16-2 Jan-Eidse  van  Melle
29-10-2022 12:00 MO14-2 MHC de Kikkers MO14-2 Paul  Bossers
16-10-2022 12:45 H30-4 Huizer HC H30-2 Team
2-10-2022 14:30 H30-7 A.M.H.C. Rood-Wit H30-4 Team
1-10-2022 09:55 JO12-5 Alkmaarsche M.H.C. JO12-2 Matthijs  Aler
18-9-2022 14:30 H30-8 A.M.H.C. Rood-Wit H30-6 Team
10-9-2022 12:10 MO12-4 K.H.C. Strawberries MO12-2 Joris  Coonen
 

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt HC Athena H30-2
11:00 11:30 thuis
12 mrt HC Bloemendaal H30-4
thuis
19 mrt HMHC H30-1
50
uit route
26 mrt AH & BC H30-3
thuis
2 apr Pinoké H30-2
30
uit route
16 apr Huizer HC H30-2
thuis
23 apr M.H.C. Weesp H30-1
50
uit route
14 mei Gooische Hockey Club H30-3
thuis
21 mei HV Myra H30-1
30
uit route
4 jun U.H.C.QUI VIVE H30-1
thuis
11 jun HC Athena H30-2
30
uit route
18 jun A.M.H.C. Rood-Wit H30-2
thuis
7 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké H30-2 11 27 8 3 0 32 18 0
2 Qui Vive H30-1 10 26 8 2 0 42 18 0
3 Myra H30-1 11 20 6 2 3 31 12 0
4 Weesp H30-1 11 19 6 1 4 22 21 0
5 Gooische H30-3 11 17 5 2 4 23 25 0
6 Hilversum H30-1 11 15 5 0 6 21 23 0
7 Rood-Wit H30-2 11 15 4 3 4 32 25 0
8 AthenA H30-2 10 14 4 2 4 23 25 0
9 Bloemendaal H30-4 10 13 4 1 5 21 26 0
10 Amsterdam H30-3 11 6 2 0 9 22 34 0
11 Huizen H30-2 11 6 2 3 6 19 31 3
12 Bloemendaal H30-6 10 1 0 1 9 7 37 0


Uitslagen
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
.. Bloemendaal H30-4 Bloemendaal H30-6 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Pinoké H30-2 Myra H30-1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H30-1 AthenA H30-2 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp H30-1 Rood-Wit H30-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Huizen H30-2 Gooische H30-3 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H30-3 Qui Vive H30-1 (4-5)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Rood-Wit H30-2 Bloemendaal H30-4 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive H30-1 Pinoké H30-2 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Myra H30-1 Huizen H30-2 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA H30-2 Amsterdam H30-3 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-6 Hilversum H30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2022
.. Gooische H30-3 Weesp H30-1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Amsterdam H30-3 Bloemendaal H30-6 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-3 Rood-Wit H30-2 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp H30-1 Myra H30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Huizen H30-2 Qui Vive H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké H30-2 AthenA H30-2 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H30-1 Bloemendaal H30-4 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Rood-Wit H30-2 Hilversum H30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA H30-2 Huizen H30-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive H30-1 Weesp H30-1 (8-2)final Nog niet bevestigd.
.. Myra H30-1 Gooische H30-3 (8-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-6 Pinoké H30-2 (2-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-4 Amsterdam H30-3 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Gooische H30-3 Qui Vive H30-1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Weesp H30-1 AthenA H30-2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Huizen H30-2 Bloemendaal H30-6 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Myra H30-1 Rood-Wit H30-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké H30-2 Bloemendaal H30-4 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H30-3 Hilversum H30-1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 12 OKTOBER 2022
.. Gooische H30-3 AthenA H30-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Qui Vive H30-1 Myra H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-4 Huizen H30-2 (2-4)cancelled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-6 Weesp H30-1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H30-1 Pinoké H30-2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit H30-2 Amsterdam H30-3 (6-7)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Qui Vive H30-1 Rood-Wit H30-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Myra H30-1 AthenA H30-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp H30-1 Bloemendaal H30-4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Huizen H30-2 Hilversum H30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké H30-2 Amsterdam H30-3 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-3 Bloemendaal H30-6 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. AthenA H30-2 Qui Vive H30-1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit H30-2 Pinoké H30-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H30-3 Huizen H30-2 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-4 Gooische H30-3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H30-1 Weesp H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-6 Myra H30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Qui Vive H30-1 Bloemendaal H30-6 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp H30-1 Amsterdam H30-3 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Myra H30-1 Bloemendaal H30-4 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-3 Hilversum H30-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA H30-2 Rood-Wit H30-2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Huizen H30-2 Pinoké H30-2 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Pinoké H30-2 Weesp H30-1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Huizen H30-2 Rood-Wit H30-2 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H30-1 Myra H30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. AthenA H30-2 Bloemendaal H30-4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp H30-1 Huizen H30-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit H30-2 Bloemendaal H30-6 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Myra H30-1 Amsterdam H30-3 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gooische H30-3 Pinoké H30-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive H30-1 Hilversum H30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Bloemendaal H30-4 Huizen H30-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H30-3 Gooische H30-3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Bloemendaal H30-6 AthenA H30-2 11:30 Sportpark Aelbertsbergweg
  Bloemendaal H30-4 Qui Vive H30-1 16:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZONDAG 12 MAART 2023
  Bloemendaal H30-6 Bloemendaal H30-4 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  AthenA H30-2 Hilversum H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Qui Vive H30-1 Amsterdam H30-3 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Myra H30-1 Pinoké H30-2 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  Gooische H30-3 Huizen H30-2 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Rood-Wit H30-2 Weesp H30-1 0:00 Marienweide
ZONDAG 19 MAART 2023
  Weesp H30-1 Gooische H30-3 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Huizen H30-2 Myra H30-1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Pinoké H30-2 Qui Vive H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam H30-3 AthenA H30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hilversum H30-1 Bloemendaal H30-6 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Bloemendaal H30-4 Rood-Wit H30-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZONDAG 26 MAART 2023
  Bloemendaal H30-4 Hilversum H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Bloemendaal H30-6 Amsterdam H30-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  AthenA H30-2 Pinoké H30-2 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Qui Vive H30-1 Huizen H30-2 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Myra H30-1 Weesp H30-1 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  Rood-Wit H30-2 Gooische H30-3 0:00 Marienweide
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Weesp H30-1 Qui Vive H30-1 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Huizen H30-2 AthenA H30-2 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Pinoké H30-2 Bloemendaal H30-6 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam H30-3 Bloemendaal H30-4 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hilversum H30-1 Rood-Wit H30-2 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Gooische H30-3 Myra H30-1 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Hilversum H30-1 Amsterdam H30-3 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Bloemendaal H30-4 Pinoké H30-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Bloemendaal H30-6 Huizen H30-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  AthenA H30-2 Weesp H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Qui Vive H30-1 Gooische H30-3 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Rood-Wit H30-2 Myra H30-1 0:00 Marienweide
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Weesp H30-1 Bloemendaal H30-6 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Huizen H30-2 Bloemendaal H30-4 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Pinoké H30-2 Hilversum H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam H30-3 Rood-Wit H30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Myra H30-1 Qui Vive H30-1 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  AthenA H30-2 Gooische H30-3 0:00 Oost Watergraafsmeer
ZONDAG 14 MEI 2023
  Amsterdam H30-3 Pinoké H30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hilversum H30-1 Huizen H30-2 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Bloemendaal H30-4 Weesp H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Bloemendaal H30-6 Gooische H30-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  AthenA H30-2 Myra H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Rood-Wit H30-2 Qui Vive H30-1 0:00 Marienweide
ZONDAG 21 MEI 2023
  Weesp H30-1 Hilversum H30-1 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Huizen H30-2 Amsterdam H30-3 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Pinoké H30-2 Rood-Wit H30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Qui Vive H30-1 AthenA H30-2 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Myra H30-1 Bloemendaal H30-6 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  Gooische H30-3 Bloemendaal H30-4 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Pinoké H30-2 Huizen H30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam H30-3 Weesp H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hilversum H30-1 Gooische H30-3 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Bloemendaal H30-4 Myra H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Bloemendaal H30-6 Qui Vive H30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Rood-Wit H30-2 AthenA H30-2 0:00 Marienweide
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Weesp H30-1 Pinoké H30-2 0:00 Sportpark ´s Gravelandseweg
  AthenA H30-2 Bloemendaal H30-6 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Qui Vive H30-1 Bloemendaal H30-4 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Myra H30-1 Hilversum H30-1 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  Gooische H30-3 Amsterdam H30-3 0:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Rood-Wit H30-2 Huizen H30-2 0:00 Marienweide
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Huizen H30-2 Weesp H30-1 0:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Pinoké H30-2 Gooische H30-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Amsterdam H30-3 Myra H30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hilversum H30-1 Qui Vive H30-1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Bloemendaal H30-4 AthenA H30-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Bloemendaal H30-6 Rood-Wit H30-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda