Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


H30-8

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Frank Jan Horst
Aanvoerder David Kokke

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
15-1-2023 13:55 MO12-12 Zaal AMHC Westerpark MO12-1 Donné  Hendrick
15-1-2023 12:15 MO12-12 Zaal A.M.H.C. Rood-Wit MO12-12-C Donné  Hendrick
3-12-2022 10:00 MO12-3 M.H.C. Purmerend MO12-2 Ernst Jan  Lenstra
13-11-2022 16:00 H30-7 HC Athena H30-3 Team
6-11-2022 12:45 H30-7 HV Myra H30-2 Team
29-10-2022 14:40 MO14-3 MHC de Reigers MO14-2 Donné  Hendrick
8-10-2022 11:30 JO12-4 Pinoké JO12-3 Niels  Valstar
1-10-2022 14:00 MO14-2 HV Myra MO14-2 Matthijs  Krijnen
25-9-2022 11:00 H30-9 THC Hurley H30-4 Team
18-9-2022 12:45 H30-6 HMHC H30-1 Team
10-9-2022 11:10 JO12-4 Hockeyclub AMVJ JO12-2 Jan-Willem van Wier
4-9-2022 16:00 H30-4 HC Bloemendaal H30-6 Team
 

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal H30-8 9 24 8 0 1 36 8 0
2 Noordwijk H30-2 8 18 6 0 2 24 21 0
3 Xenios H30-2 9 16 5 1 3 35 23 0
4 HBS H30-3 8 13 4 1 3 17 10 0
5 Bennebroek H30-1 9 7 1 4 4 15 22 0
6 Amsterdam H30-5 8 5 1 2 5 11 20 0
7 Rood-Wit H30-6 9 3 1 0 8 11 45 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Rood-Wit H30-6 Xenios H30-2 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H30-5 Bloemendaal H30-8 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HBS H30-3 Bennebroek H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Xenios H30-2 Noordwijk H30-2 (5-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek H30-1 Amsterdam H30-5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-8 Rood-Wit H30-6 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Rood-Wit H30-6 Bennebroek H30-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-8 Xenios H30-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. HBS H30-3 Noordwijk H30-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Noordwijk H30-2 Amsterdam H30-5 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Xenios H30-2 HBS H30-3 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek H30-1 Bloemendaal H30-8 (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Rood-Wit H30-6 Noordwijk H30-2 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek H30-1 Xenios H30-2 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H30-5 HBS H30-3 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. HBS H30-3 Rood-Wit H30-6 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk H30-2 Bloemendaal H30-8 (0-8)final Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam H30-5 Xenios H30-2 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Bennebroek H30-1 Noordwijk H30-2 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit H30-6 Amsterdam H30-5 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-8 HBS H30-3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Bennebroek H30-1 HBS H30-3 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Xenios H30-2 Rood-Wit H30-6 (7-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal H30-8 Amsterdam H30-5 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Amsterdam H30-5 Bennebroek H30-1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit H30-6 Bloemendaal H30-8 (0-9)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Xenios H30-2 Bloemendaal H30-8 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek H30-1 Rood-Wit H30-6 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Noordwijk H30-2 HBS H30-3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Noordwijk H30-2 Xenios H30-2 (5-4)scheduled Nog niet bevestigd.


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda