Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


G-Hockey 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Vicky Herman de Groot
Coach Erik Nijssen
Manager Erik Nijssen
Trainer Judith Buzink-Ruisendaal
Trainer Taco Bakker
Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 dec !Oefenwedstrijd Onbekend
10:00 thuis Strumphler Makelaars KG3
  training 
18 mrt Almeerse HC G2
45
uit route
25 mrt WFHC G1
60
uit route
22 apr HV Myra G3
thuis
3 jun MHC de Reigers G1
thuis
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere G2 4 12 4 0 0 31 9 0
2 Reigers G1 4 7 2 1 1 23 13 0
3 Myra G3 4 7 2 1 1 20 17 0
4 Hoorn (WFHC) G1 4 3 1 0 3 12 33 0
5 Bloemendaal G2 4 0 0 0 4 14 28 0


Uitslagen
ZATERDAG 17 SEPTEMBER 2022
.. Bloemendaal G2 Hoorn (WFHC) G1 (6-8)final Nog niet bevestigd.
.. Almere G2 Myra G3 (7-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 1 OKTOBER 2022
.. Myra G3 Reigers G1 (5-5)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal G2 Almere G2 (2-7)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 8 OKTOBER 2022
.. Hoorn (WFHC) G1 Reigers G1 (1-9)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
.. Reigers G1 Almere G2 (2-5)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Hoorn (WFHC) G1 Myra G3 (1-6)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Reigers G1 Bloemendaal G2 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Almere G2 Hoorn (WFHC) G1 (12-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Myra G3 Bloemendaal G2 (6-4)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Almere G2 Bloemendaal G2 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
  Reigers G1 Myra G3 0:00 Sportpark Arnolduspark
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Hoorn (WFHC) G1 Bloemendaal G2 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Almere G2 Reigers G1 0:00 Sportpark 'Klein Brandt'
  Myra G3 Hoorn (WFHC) G1 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Bloemendaal G2 Myra G3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) G1 Almere G2 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Reigers G1 Hoorn (WFHC) G1 0:00 Sportpark Arnolduspark
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Bloemendaal G2 Reigers G1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Myra G3 Almere G2 0:00 Sportlaan Oost (Myra)

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda