Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zon 16 feb - zon 23 feb - zat 29 feb - zon 1 mrt

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 1 februari 2020 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Frederique Steenman Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Julie van Wier Bardienst 

1 februari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
G1  !Reservering      11:00 KG4  info
Training
G2  !Reservering      11:00 KG4  info
Training
G3  !Reservering      11:00 KG4  info
Training
 
J6E1 Midwinter Competitie 29075  HC Bloemendaal J6E2  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
J6E2 Midwinter Competitie 29075  HC Bloemendaal J6E1  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
 
JF1 Midwinter Competitie 29031  HC Bloemendaal JF2  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
JF2 Midwinter Competitie 29031  HC Bloemendaal JF1  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
 
J8E1 zaal 21681  MHCHBS J8E1 20     09:15 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
 
JB12 zaal 26509  MHCHBS JB1 30     17:35 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JB4 zaal 26482  MHCHBS JB2 10     17:35 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
JB4 zaal 26464  H.C. Haarlem JB2 10     16:45 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
 
M8E5 zaal 22240  MHCHBS M8E4 35     10:05 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
 
MB2 zaal 24833  H.C. Haarlem MB1 25     12:35 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
 
J8E2 zaal 21604  MHC Alliance J8E1 GROEN 10     13:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
JF4 Midwinter Competitie 28255  MHC Alliance JF4 20   09:40  10:30 HEEMSTEDE info
 
M6E3 Midwinter Competitie 29046  HMHC Saxenburg M6E3 23   10:10  11:00 HAARLEM info
M6E5 Midwinter Competitie 29089  HMHC Saxenburg M6E1  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
 
MB2 zaal 24825  MHC Alliance MB2 25     11:45 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
 
MF3 Midwinter Competitie 28262  HMHC Saxenburg MF1 23   10:10  11:00 HAARLEM info
 
J6E3 Midwinter Competitie 29040  Hockeyclub AMVJ J6E3  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
 
J8E1 zaal 21655  HC Athena J8E1 20     10:05 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
J8E2 zaal 21520  Hockeyclub AMVJ J8E1 10     12:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
J8E3 zaal 21770  AMHC Westerpark J8E3 70     11:05 DEN HELDER
KIM, sporthal
Hoofdgracht 3
1781AA DEN HELDER
hal: Veld 1
J8E4 zaal 21803  HC Athena J8E3 40     09:15 AMSTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
J8E4 zaal 21840  THC Hurley J8E4 40     10:05 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
 
JB12 zaal 26495  HIC JB12 30     18:25 AMSTELVEEN
Let op: Uittenue mee!   
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JB2 zaal 26454  AH & BC JB2 35     16:45 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
JF3 Midwinter Competitie 28285  Alkmaarsche M.H.C. JF2 30   09:00  10:00 ALKMAAR info
 
M6E1 Midwinter Competitie 29053  THC Hurley M6E1  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
M6E2 Midwinter Competitie 29052  AH & BC M6E1  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
M6E4 Midwinter Competitie 29083  Xenios M6E3  10:00  11:00 AMSTERDAM info
 
M8E3 zaal 22591  Hockeyclub AMVJ M8E3 50     09:15 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 1
M8E3 zaal 22741  AMHC Westerpark M8E4 50     10:05 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 1
M8E4 zaal 21905  Hockeyclub AMVJ M8E4 50     10:55 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 2
M8E4 zaal 21896  AMHC Westerpark M8E2 50     10:05 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 2
M8E5 zaal 28052  MHC de Kikkers M8E4 35     09:15 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
 
MA2 zaal 27286  MHC de Kikkers MA1    19:25 RIJPWETERING
Fluiten: Bas Meurs (HVA)
Hertogshal , De
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
MA6 zaal 27629  THC Hurley MA4    11:45 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MB5 zaal 25697  MHC Amstelveen MB21    17:05 NIEUWKOOP
Steupel, NH Sporthal de
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
MB5 zaal 25470  MHC de Reigers MB4    16:15 NIEUWKOOP
Steupel, NH Sporthal de
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
MC6 zaal 24261  Pinok√© MC6 40     10:05 DE KWAKEL
KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1
 
MF1 Midwinter Competitie 29097  MHC de Reigers MF3  10:00  11:00 HOOFDDORP info
   Veld 2A  
MF2 Midwinter Competitie 29063  MHC de Reigers MF2  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
 
MA2 zaal 27267  U.H.C.QUI VIVE MA3    18:35 RIJPWETERING
Fluiten: Bas Meurs (HVA)
Hertogshal , De
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
MA6 zaal 27524  U.H.C.QUI VIVE MA4    12:35 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC6 zaal 24202  U.H.C.QUI VIVE MC3 40     10:55 DE KWAKEL
KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1
 
JB2 zaal 26443  Hockey Vereniging Abcoude JB1 35     17:35 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
M8E2 zaal 22476  Z.H.C. de Kraaien M8E1 10     16:25 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
M8E2 zaal 22475  AMHC FIT M8E2 10     14:45 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
MF4 Midwinter Competitie 29019  MHC Heerhugowaard MIX F1 36   09:15  10:30 HEERHUGOWAARD info
   Veld1 C  
 
J6E4 Midwinter Compeitie 29074  WFHC J6E1 48   08:45  10:15 ZWAAG info
 
J8E3 zaal 21866  HSC Hermes J8E1 70     10:15 DEN HELDER
KIM, sporthal
Hoofdgracht 3
1781AA DEN HELDER
hal: Veld 1


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda