Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zon 15 dec - zat 21 dec - zon 22 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan

laat schema zien voor  



21 december | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
J8E2 zaal 21559  H.C. Haarlem J8E1 11     09:15 HAARLEM
Beijneshal
Stationsplein 134
2011LN HAARLEM
hal: Veld 1
J8E3 zaal 21769  MHC Uitgeest J8E1 30     09:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
J8E2 zaal 21523  HV Myra J8E2 11     10:05 HAARLEM
Beijneshal
Stationsplein 134
2011LN HAARLEM
hal: Veld 1
 
MC5 zaal 24272  MHCHBS MC6 20     10:05 BEVERWIJK
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1
 
M8E1 zaal 22374  H.C. Haarlem M8E1    10:35 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
J8E3 zaal 21877  AMHC Westerpark J8E3 30     10:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
MC5 zaal 24310  BHC Overbos MC4 20     10:55 BEVERWIJK
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1
 
M8E1 zaal 22391  HV Myra M8E2    11:25 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
M8E4 zaal 21942  Alkmaarsche M.H.C. M8E2 30     11:45 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
MB3 zaal 25027  H.C. Haarlem MB3 10     11:45 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
MB2 zaal 24830  MHC Alliance MB2 10     12:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MB3 zaal 25017  WFHC Spire MB1 10     12:35 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
MC12 zaal 23707  A.M.H.C. Rood-Wit MC12 35     12:35 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
MC3 zaal 23869  Xenios MC2    12:35 UITHOORN
Scheg, Sporthal De
Arthur van Schendellaan 100 a
1422LE UITHOORN
hal: Veld 1
 
M8E4 zaal 21943  AMHC Westerpark M8E2 30     13:25 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
MC12 zaal 23674  MHC Alliance MC12 35     13:25 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
MC3 zaal 23836  MHC Alliance MC4    13:25 UITHOORN
Scheg, Sporthal De
Arthur van Schendellaan 100 a
1422LE UITHOORN
hal: Veld 1
MB2 zaal 24829  Alkmaarsche M.H.C. MB1 10     13:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
J8E4 zaal 21838  HIC J8E1 30     14:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
JC2 zaal 22911  AH & BC JC2 35     14:15 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JB4 zaal 26290  H.C. Haarlem JB2 10     14:45 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JC2 zaal 22923  THC Hurley JC2 35     15:05 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC3 zaal 23149  A.M.H.C. Rood-Wit JC3    15:35 AMSTERDAM
Gaasperdam, Sporthal
Ravenswaaipad 5
1106AW AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
J8E4 zaal 21839  A.M.H.C. Rood-Wit J8E4 30     15:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
JB4 zaal 26282  H.V. de TerriĆ«rs JB2 10     16:25 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JC3 zaal 23218  Hockey Vereniging Abcoude JC2    16:25 AMSTERDAM
Gaasperdam, Sporthal
Ravenswaaipad 5
1106AW AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
MB6 zaal 25410  U.H.C.QUI VIVE MB4 35     16:30 OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
hal: Veld 1
MB12 zaal 25832  Alkmaarsche M.H.C. MB12C 10     17:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MB6 zaal 25460  MHC de Kikkers MB8 35     17:20 OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
hal: Veld 1
MB12 zaal 25831  MHC Alliance MB12C 10     18:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda