Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - zat 7 dec - zon 8 dec - zat 14 dec - zon 15 dec

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 28 september 2019 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Huib Gevers Deynoot Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Michael de Goederen Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Valesca Glazenburg Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Tess van der Kooij Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Willem Ho Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Nicolas Lenstra Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Nienke van Oeveren Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Filippa Zegering Hadders Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Philippa Abeln Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lotte Feenstra Bardienst 
13:30 - 15:30  Bardienst 
13:30 - 15:30  Bardienst 
15:00 - 17:00  Valerie van Dijk Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Catheline Kwint Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Karlijn Zwiers Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Paulien Sugarman Bardienst 

28 september | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
G1  !Reservering      10:25 KG4  info
Training G1,2,3
G3  !Reservering      10:25 KG4  info
Training G1,2,3
G2 682  WFHC G2 60   5  6 uit -   info
 
J8E3 856  HC Athena J8E4    09:55  10:40 KG3  info
 
J6E3 903  AMHC Westerpark J6E5 30   07:30  08:45 uit -   info
 
M8E3 926  MHC Uitgeest M8E2    10:00  10:45 gras 1  info
 
JF4 944  MHCHBS JF2 15   07:30  08:30 uit -   info
 
J8E2 956  Hockey Vereniging Abcoude J8E2    10:00  10:45 gras 1  info
 
MF1 967  MHC Castricum MF2 30   07:45  09:00 uit -   info
   VAK B  
MF3 970  Alkmaarsche M.H.C. MF4    07:45  08:30 KG3  info
 
M6E5 994  HC Spaarndam M6E1    09:40  10:25 KG4  info
 
M8E1 1018  AMHC Westerpark M8E1 30   07:45  09:00 uit -   info
M8E2 1030  Pinoké M8E4    08:35  09:20 KG3  info
 
JF1 1040  MHC Alliance JF4    07:45  08:30 KG3  info
 
J8E1 1049  H.C. Haarlem J8E1 15   07:30  08:30 uit -   info
   Veld Bison A/B  
 
MF4 1057  H.V. de Terriërs MF3 40   08:20  09:45 uit -   info
   2d  
 
M6E4 1088  H.C. Haarlem M6E3 15   08:15  09:15 uit -   info
   Veld Aurora C  
 
M8E5 1106  AHC IJburg M8E5 35   09:10  10:15 uit -   info
* AFGELAST *
M8E4 1117  HMHC Saxenburg M8E4    09:55  10:40 KG3  info
 
J6E2 1949  HC Athena J6E1 30   10:00  11:15 uit -   info
   1A  
 
J8E4 1956  Waterlandse Hockey Club J8E1    08:35  09:20 KG3  info
 
M6E2 1963  BHC Overbos M6E2 30   07:45  09:00 uit -   info
M6E3 1964  AMHC Westerpark M6E1    09:40  10:25 KG4  info
 
J6E1 1969  MHCHBS J6E1 15   07:30  08:30 uit -   info
 
JF2 1991  HMHC Saxenburg JF1    07:45  08:30 KG3  info
 
MF2 1998  H.C. HISALIS MF1    07:45  08:30 KG3  info
 
M6E1 2002  MHC de Reigers M6E1 30   09:00  10:15 uit -   info
   Veld 3D  
 
JF3 2012  A.M.H.C. Rood-Wit JF4 20   08:25  09:30 uit -   info
   3b  
 
JC2 3265  A.M.H.C. Rood-Wit JC2 20   1  4 uit -   info
JC1 3267  U.H.C.QUI VIVE JC1    4  3 KG1  info
 
MC1 3387  HIC MC1 30   2  1 uit -   info
 
JB3 6711  H.C. HISALIS JB1 30   0  3 uit -   info
JB5 6714  MHC Heerhugowaard JB1 45   4  3 uit -   info
JB4 6716  H.V. de Terriërs JB2    2  1 KG4  info
ouders Thijmen den Hollander en Ties van der Krogt fluiten
 
MC5 6731  AHC IJburg MC5 35   11:50  13:10 uit -   info
* AFGELAST *
 
MD4 6762  AHC IJburg MD5 35   10:15  11:35 uit -   info
* AFGELAST *
MD3 6779  BHC Overbos MD2    3  2 KG2  info
MD5 6784  HMHC Saxenburg MD4    6  0 KG2  info
ouders Merel Plantinga fluiten
 
JD3 6809  BHC Overbos JD1    10  1 KG3  info
 
JC4 6819  BHC Overbos JC2 30   3  4 uit -   info
 
MB3 6843  MHC Amstelveen MB2 30   0  3 uit -   info
MB5 6845  A.M.H.C. F.I.T. MB4    1  7 KG3  info
ouders Lot Hekhuis en Emma Nathalia fluiten
MA5 6855  AH & BC MA7 30   2  3 uit -   info
MA4 6874  MHC Heerhugowaard MA3    4  1 KG1  info
ouders van Pien Leering en Sterre Moolenburgh fluiten
MA3 6875  H.C. HISALIS MA2    0  1 KG1  info
ouders Maria de Mol van Otterloo en Bo Nawy fluiten
 
JA2 6893  K.H.C. Strawberries JA1    3  1 KG2  info
 
MC4 6899  HIC MC6 30   12  3 uit -   info
MC6 6915  H.V. de Terriërs MC4    6  0 gras 1  info
MC2 6924  MHC Alliance MC2    0  3 KG2  info
 
MD2 6950  MHC Alliance MD4 20   5  0 uit -   info
   Bloemendaal Donkere kousen  
MD1 6951  Hockey Vereniging Abcoude MD1 45   4  2 uit -   info
 
JD4 6970  M.H.C. Purmerend JD1 45   2  2 uit -   info
JD6 6975  Z.H.C. de Kraaien JD2    1  4 KG4  info
ouders van Oscar v Eughen fluiten
 
MB2 6996  AHC IJburg MB2 35   10  1 uit -   info
MB6 7013  AHC IJburg MB5    2  5 KG4  info
ouders Nathalie Blaauw en Bente van Geen fluiten
MA6 7029  H.V. de Terriërs MA4 40   0  2 uit -   info
 
JA3 7062  Alkmaarsche M.H.C. JA2 30   1  4 uit -   info
   Let op gewijzigde aanvangstijd!  
 
MC3 7066  AHC IJburg MC3 35   2  3 uit -   info
MC7 7080  MHC Bennebroek MC4    5  0 KG2  info
 
MD7 7099  HC Diemen MD1    2  0 gras 1  info
ouders van Nienke v Oeveren fluiten
MD6 7109  HIC MD3    5  2 KG4  info
ouders Guusje ten Napel fluiten
 
JD5 7140  MHCHBS JD4 15   0  1 uit -   info
JD2 7141  H.C. Haarlem JD1    3  1 KG4  info
JD1 7142  THC Hurley JD1    4  1 KG1  info
 
JC3 7155  H.C. Haarlem JC1    0  6 KG3  info
ouders Thymen v Diergaarden fluiten
 
MB7 7161  AMHC Westerpark MB4 30   2  1 uit -   info
MB4 7180  MHC de Kikkers MB6    2  0 KG3  info
ouders Emma Bont en Mila de Bruijn fluiten
MA2 7206  Hockey Vereniging Abcoude MA1    1  1 KG2  info
 
J6E4 7977  M.H.C. Purmerend J6E2    08:45  09:30 gras 1  info
 
JA1 9226  HV Victoria JA1 60   2  0 uit -   info
JB1 9551  hdm JB1    4  1 KG1  info
JB2 9663  L.S.C. ALECTO JB1 40   4  3 uit -   info
 
MA1 9823  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MA1 90   3  2 uit -   info
MB1 10163  Larensche Mixed Hockey Club MB1    2  4 KG1  info


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda