Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zon 18 apr - zon 25 apr - zon 2 mei

laat schema zien voor  



30 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MA1  !Oefenwedstrijd JB1      14:50 ABN AMRO KG1  info
JB1 speelt thuis, MA1 uit.
MA2  !Oefenwedstrijd JB2      16:25 ABN AMRO KG1  info
JB2 speelt thuis, MA2 uit.
MA3  !Oefenwedstrijd MB4      14:50 Zuidbroek KG2  info
MA3 speelt thuis, MB4 uit.
MA4  !Oefenwedstrijd MB7      15:05 KG4  info
MA4 speelt thuis, MB7 uit.
MA5  !Oefenwedstrijd JB4      13:30 KG3  info
MA5 speelt thuis, JB4 uit.
MB1  !Oefenwedstrijd JC1      13:15 ABN AMRO KG1  info
MB1 speelt thuis, JC1 uit.
MB2  !Oefenwedstrijd MB3      13:15 Zuidbroek KG2  info
MB2 speelt thuis, MB3 uit.
MB3  !Oefenwedstrijd MB2      13:15 Zuidbroek KG2  info
MB2 speelt thuis, MB3 uit.
MB4  !Oefenwedstrijd MA3      14:50 Zuidbroek KG2  info
MA3 speelt thuis, MB4 uit.
MB5  !Oefenwedstrijd MB6      13:30 KG4  info
MB5 speelt thuis, MB6 uit.
MB6  !Oefenwedstrijd MB5      13:30 KG4  info
MB5 speelt thuis, MB6 uit.
MB7  !Oefenwedstrijd MA4      15:05 KG4  info
MA4 speelt thuis, MB7 uit.
MC1  !Oefenwedstrijd JD1      08:30 ABN AMRO KG1  info
JD1 speelt thuis, MC1 uit.
MC2  !Oefenwedstrijd JD2      10:05 ABN AMRO KG1  info
MC2 speelt thuis, JD2 uit.
MC3  !Oefenwedstrijd MD1      10:20 KG3  info
MC3 speelt thuis, MD1 uit.
MC4  !Oefenwedstrijd MC5      11:40 ABN AMRO KG1  info
MC4 speelt thuis, MC5 uit.
MC5  !Oefenwedstrijd MC4      11:40 ABN AMRO KG1  info
MC4 speelt thuis, MC5 uit.
MC6  !Oefenwedstrijd JC5      11:40 Zuidbroek KG2  info
JC5 speelt thuis, MC6 uit.
 
MD1  !Oefenwedstrijd MC3      10:20 KG3  info
MC3 speelt thuis, MD1 uit.
MD2  !Oefenwedstrijd MD3      08:30 Zuidbroek KG2  info
MD3 speelt thuis, MD2 uit.
MD3  !Oefenwedstrijd MD2      08:30 Zuidbroek KG2  info
MD3 speelt thuis, MD2 uit.
MD4  !Oefenwedstrijd MD5 (mix)      08:45 KG4  info
Beide teams worden door elkaar gemengd.
MD5  !Oefenwedstrijd MD4 (mix)      08:45 KG4  info
Beide teams worden door elkaar gemengd.
MD6  !Oefenwedstrijd MD7 (mix)      10:20 KG4  info
Beide teams worden door elkaar gemengd.
MD7  !Oefenwedstrijd MD6 (mix)      10:20 KG4  info
Beide teams worden door elkaar gemengd.
 
JA3  !Oefenwedstrijd JB5      16:25 Zuidbroek KG2  info
JA3 speelt thuis, JB5 uit.
JB1  !Oefenwedstrijd MA1      14:50 ABN AMRO KG1  info
JB1 speelt thuis, MA1 uit.
JB2  !Oefenwedstrijd MA2      16:25 ABN AMRO KG1  info
JB2 speelt thuis, MA2 uit.
JB3  !Oefenwedstrijd JC2      11:55 KG4  info
JB3 speelt thuis, JC2 uit.
JB4  !Oefenwedstrijd MA5      13:30 KG3  info
MA5 speelt thuis, JB4 uit.
JB5  !Oefenwedstrijd JA3      16:25 Zuidbroek KG2  info
JA3 speelt thuis, JB5 uit.
JC1  !Oefenwedstrijd MB1      13:15 ABN AMRO KG1  info
MB1 speelt thuis, JC1 uit.
JC2  !Oefenwedstrijd JB3      11:55 KG4  info
JB3 speelt thuis, JC2 uit.
JC3  !Oefenwedstrijd JC4      11:55 KG3  info
JC3 speelt thuis, JC4 uit.
JC4  !Oefenwedstrijd JC3      11:55 KG3  info
JC3 speelt thuis, JC4 uit.
JC5  !Oefenwedstrijd MC6      11:40 Zuidbroek KG2  info
JC5 speelt thuis, MC6 uit.
 
JD1  !Oefenwedstrijd MC1      08:30 ABN AMRO KG1  info
JD1 speelt thuis, MC1 uit.
JD2  !Oefenwedstrijd MC2      10:05 ABN AMRO KG1  info
MC2 speelt thuis, JD2 uit.
JD3  !Oefenwedstrijd JD4      10:05 Zuidbroek KG2  info
JD3 speelt thuis, JD4 uit.
JD4  !Oefenwedstrijd JD3      10:05 Zuidbroek KG2  info
JD3 speelt thuis, JD4 uit.
JD5  !Oefenwedstrijd JD6      08:45 KG3  info
JD6 speelt thuis, JD5 uit.
JD6  !Oefenwedstrijd JD5      08:45 KG3  info
JD6 speelt thuis, JD5 uit.


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda