Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 27 januari 2019
Tijd T/U Team Tegen team
17:20 Uit HVM zaal Pinoké HB
18:10 Thuis HVM zaal THC Hurley HA
Wedstrijdschema
zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb - zon 17 feb - zat 2 mrt

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 26 januari 2019 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Heleen Gerssen Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Guusje Mönking Bardienst 

26 januari | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1  !Reservering      14:00 KG2  info
Keepersclinic o.l.v. Dames 1 van 14-16u

26 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 zaal 21961  HC Athena M8E1 40     10:05 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
M8E1 zaal 21982  HC Athena M8E2 40     09:15 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
M8E3 zaal 21515  Pinoké M8E4 30     10:05 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
M8E3 zaal 21541  THC Hurley M8E4 30     09:15 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA2 zaal 29049  AH & BC MA3 31     17:35 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
MA2 zaal 28988  WFHC MA2 31     16:45 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
MB3 zaal 28453  BHC Overbos MB2 20     17:35 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MB3 zaal 28524  MHCHBS MB3 20     18:25 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MC2 zaal 26187  K.H.C. Strawberries MC1 10     12:30 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MC2 zaal 26217  HC Athena MC2 10     14:10 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Let op: Uittenue mee!   
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MC4 zaal 30765  MHCHBS MC3 24     09:15 AKERSLOOT
Fluiten: Juurd Ketting (HVD)
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MC4 zaal 30775  BHC Overbos MC4 24     10:05 AKERSLOOT
Fluiten: Chris van Wijngaarden
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MC5 zaal 30784  HMHC Saxenburg MC4 10     15:00 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MC5 zaal 30786  HC Spaarndam MC2 10     16:40 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MC6 zaal 27267  Hockey Vereniging Mijdrecht MC3 30     14:15 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
MC6 zaal 27266  M.H.C. Purmerend MC4 30     15:55 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
MC7 zaal 27037  H.C. Haarlem MC7 30     10:55 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
MC7 zaal 27035  MHC Castricum MC3 30     09:15 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
 
J8E1 zaal 21840  MHC Bennebroek J8E1 20     10:05 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
J8E1 zaal 21820  A.M.H.C. Rood-Wit J8E2 20     09:15 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
JB2 zaal 30064  MHC Bennebroek JB1 25     16:45 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
JB2 zaal 30191  AH & BC JB2 25     17:35 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
JC12 zaal 25637  A.M.H.C. Rood-Wit JC12 30     13:25 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
JC12 zaal 25634  AH & BC JC12 30     11:45 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
JC3 zaal 25973  U.H.C.QUI VIVE JC12 40     16:25 DE KWAKEL
KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1
JC3 zaal 25943  Pinoké JC4 40     15:35 DE KWAKEL
KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1

26 januari | Midwinter

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 Midwinter Competitie 31677  HV Myra ME1 30   10:00  11:00 AMSTELVEEN info
   LET OP! Gewijzigde aanvangstijd. Bloemendaal uit-sokken  
M6E2 Midwinter Competitie 31685  HIC ME1  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
M6E3 Midwinter Competitie 31741  MHC de Reigers ME4  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
M6E4 Midwinter Competitie 31676  HV Myra ME3 30   10:00  11:00 AMSTELVEEN info
   LET OP! Gewijzigde aanvangstijd. Bloemendaal uit-sokken  
M6E5 Midwinter Competitie 31740  MHC Castricum ME2  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
M6E6 Midwinter Competitie 31730  MHC Uitgeest ME3  10:40  11:30 UITGEEST info
   Veld 1A  
MF1 Midwinter Competitie 31642  MHC Alliance MF1 20   10:10  11:00 HEEMSTEDE info
MF2 Midwinter Competitie 31759  A.M.H.C. Rood-Wit MF1 16   11:25  12:15 AERDENHOUT info
   3A  
MF3 Midwinter Competitie 31696  H.C. Haarlem MF2  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
MF4 Midwinter Competitie 31628  HMHC Saxenburg MF3 23   09:40  10:30 HAARLEM info
MF5 Midwinter Competitie 31632  MHC Alliance MF5  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
J6E1 Midwinter Competitie 31596  MHCHBS JE1  11:15  12:00 BLOEMENDAAL info
J6E2 Midwinter Competitie 31658  MHC Bennebroek JE1  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
J6E3 Midwinter Competitie 30855  HC Athena JE3  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
J6E4 Midwinter Compeitie 31712  H.V. de Terriërs JE1  09:50  11:00 HEILOO info
   Veld 3b  
JF1 Midwinter Competitie 31648  A.M.H.C. Rood-Wit JF1  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
JF2 Midwinter Competitie 31644  A.M.H.C. Rood-Wit JF4 16   11:10  12:00 AERDENHOUT info
   5A  
JF3 Midwinter Competitie 31647  A.M.H.C. Rood-Wit JF2  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
JF4 Midwinter Competitie 31645  A.M.H.C. Rood-Wit JF3 16   10:10  11:00 AERDENHOUT info
   5A  


HCBloemendaal TV
 
Agenda