Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 15 oktober 2022
Tijd T/U Team Tegen team
14:00 Thuis JO18-4 HSC Hermes JO18-1
Organisatie
 
Aannamecommissie Email sturen naar Aannamecommissie
Annemiek van Eck  contactpersoon 
Céline Mastenbroek - Asselbergs  contactpersoon 
 
Accommodatiecommissie Email sturen naar Accommodatiecommissie
Hidde Maas  commissielid 
Henk van der Veek  commissielid 
Koen Suyk  commissielid 
Evert Beumer  commissielid 
Erik van der Vegt  commissielid 
Eric le Grand  commissielid 
Pim Huizing  commissielid 
Daan Verschuur  commissielid 
Bart Bouwman  commissielid 
Cees Foet  commissielid 
Hans van der Ley  commissielid 
Bob Welschen  commissielid 
 
Administratie
Rinskje Schaafsma  financiële administratie/contributie 
Jacqueline Kiers  financiële administratie 
Renske van Doorn - Brink  ledenadministratie 
Eugenie Gerus-Berger  ledenadministratie 
 
Afhandeling DWF Email sturen naar Afhandeling DWF
Paulien Schous  contactpersoon 
 
arbitragecommissie Email sturen naar arbitragecommissie
Pieter Kemper  voorzitter 
Erik van der Vegt  indeling CS+ 
Erwin Thomas  indeling CS+ 
Arjan van der Heijden  indeling CS+ 
Karen Nouwen - Boon  indeling jeugd 
Pim Huizing  opleidingen 
Marc Hendrickx  opleider 
Robert van Werkhoven  Foto aanwezig opleider 
Raymond Kossen  opleider 
Stan Went  opleider 
Jan-Jaap Groot  opleider 
Rob Tettero  opleider 
 
Archiefcommissie Email sturen naar Archiefcommissie
Julie Blaisse  commissielid 
Bert Blaisse  commissielid 
 
Barcommissie
Annemieke Meijerink-Heintges  indeling bucohoofden 
Jikke Beijnes  commissielid 
Jeroen Bovelander  Foto aanwezig commissielid 
Sander Hofstede  commissielid 
 
Bloemigans Email sturen naar Bloemigans
Bas Terheijden  contactpersoon 
Tibbe Frank  contactpersoon 
 
Club & accommodatie
Ronald Duijtshoff  verenigingsmanager  0650631709
Ralph Vink  horeca 
 
Commissie van advies
Nicolette Tol-Steenkamer  commissielid 
Inez Goll-van Olphen  commissielid 
Guus de Gruiter  commissielid 
Jeroen Bovelander  Foto aanwezig commissielid 
 
Commissie van beroep
Peggy Mes-Lambregts  commissielid 
Guido Keulen  commissielid 
Jan Hendrik Meurer  commissielid 
 
Duurzaamheidscommissie Email sturen naar Duurzaamheidscommissie
Xander del Prado  voorzitter 
Sven Tummers  commissielid 
Roel Bovendeert  commissielid 
Florian Fuchs  commissielid 
Charlotte de Voogd  commissielid 
Yvonne van der Voorn  commissielid 
 
Elftalcommissie Dames Email sturen naar Elftalcommissie Dames
Sigrid Romijn  coördinator veterinnen 
Elles Roordink  coördinator veterinnen 
Jim Smeelen  coördinator senioren 
 
elftalcommissie heren Email sturen naar elftalcommissie heren
Jeroen van Aalst  coördinator veteranen 
Reinout Engelberts  coördinator veteranen 
Jim Smeelen  coördinator senioren 
 
Evenementencommissie Email sturen naar Evenementencommissie
 
Geschillencommissie
Sabine Merhottein  commissielid 
Martijn van Hasselt  commissielid 
Joris Scheepens  commissielid 
 
Gevonden voorwerpen Email sturen naar Gevonden voorwerpen
Katja Nelis  commissielid 
Mignon van Schaik  commissielid 
 
G-hockey Email sturen naar G-hockey
Vicky Herman de Groot  coördinator 
Kim van Leeuwen  coördinator 
Judith Buzink-Ruisendaal  coördinator 
Anne-Marie Huberts  trainer 
Taco Bakker  trainer 
Erik Nijssen  coach 
Aede Gerbranda  coach 
 
Groepsmanagers
Eveline van Haastert  coördinator Onder 14-18 (ABC) 
Paulien Geers  coördinator O12-Mus (DEFMus) 
Nienke van der Werff  Jongens O18 (JA) 
Marianne van Oosten  Jongens O16 (JB) 
Nancy van Opstal - Bleumer  Jongens O16 (JB) 
Suzanne van den Eerenbeemt-Landweer  Jongens O14 (JC) 
Manon Geerdink  Jongens O14 (JC) 
Liselot Muijser  Jongens O12 (JD) 
Jessica van Oeveren - Pot  Jongens O12 (JD) 
Evelyne Kokke-lamberts  Jongens O9-10 (JE) 
Aafke Geers  Jongens O9-10 (JE) 
Sonja Feitsma  Meisjes O18 (MA) 
Nienke van der Veer  Meisjes O18 (MA) 
Julia Vet  Meisjes O16 (MB) 
Martine Smidt - Luijk  Meisjes O16 (MB) 
Natasha Sprengers-Hooper  Meisjes O14 (MC) 
Karen Meijer - Moritz  Meisjes O14 (MC) 
Rachel de Groot-Balm  Meisjes O12 (MD) 
Leonie van Dedem-Wijn  Meisjes O12 (MD) 
Liesbeth de Jong  Meisjes O9-10 (ME) 
Annelies Snoeijing  Meisjes O9-10 (ME) 
Monique Lenstra  Musjes en O8 
Lilian Hendrick  Musjes en O8 
 
IT Email sturen naar IT
Frank van der Molen  commissielid 
 
jeugdbestuur Email sturen naar jeugdbestuur
Fenne Mulder  commissielid 
Emma Dingemans  commissielid 
Ella Terheijden  commissielid 
Lise Hemmes  Foto aanwezig commissielid 
Deen Hangelbroek  commissielid 
Tim Holtz  commissielid 
Joris Wunderink  commissielid 
Guus Ekelenkamp  moderator 
 
kascommissie
Leonard Boogers  commissielid 
Robert Doekes  commissielid 
Dick Rüger  commissielid 
 
Kick Off jeugd Email sturen naar Kick Off jeugd
Idannah Boerema-van Delft  commissielid 
Elske Bogaerts  commissielid 
Miente de Gier-Gast  commissielid 
Chantal Sloof  commissielid 
Fleur van Beem  commissielid 
Marjolein Jensma - Harreveld  commissielid 
 
Kick-Off commissie Email sturen naar Kick-Off commissie
 
Ledenlijst Email sturen naar Ledenlijst
Sylvia Molenkamp  redactielid 
Marloes Kaal  fotografie 
Mariëlle Penrhyn Lowe  fotografie 
Koen Suyk  fotografie 
Nicole Blankhart-Tirion  grafisch vormgever 
 
mailadres algemene informatie Email sturen naar mailadres algemene informatie
Addie Elich-Berkhout  contactpersoon 
 
materialencommissie Email sturen naar materialencommissie
Elisabeth André de la Porte  commissielid 
Marco Vreeburg  commissielid 
Gijs Visser  commissielid 
Paulien Schous  commissielid 
Vincent de Jong  commissielid 
 
Medische commissie
Gijs Visser  commissielid 
Stan van den Buijs  commissielid 
Roeland den Boer  commissielid 
 
MUSpascommissie Email sturen naar MUSpascommissie
Dania Boot-van Laer  commissielid 
 
Musplus Email sturen naar Musplus
Hessel Zondervan  redactielid 
Cecile Cense  redactielid 
Lodewijk de Bruijn  redactielid 
Koen Suyk  fotografie 
Hans Smidt  fotografie 
Marie-Therèse van Ouwel  fotografie 
Marloes Kaal  fotografie 
Nicole Blankhart-Tirion  grafisch vormgever 
Babette van Beek  Foto aanwezig grafisch vormgever 
 
Persbegeleiding Heren 1 en Dames 1 Email sturen naar Persbegeleiding Heren 1 en Dames 1
Pim van Rooijen  Foto aanwezig contactpersoon 
 
Postmus
 
Privacy (AVG) Email sturen naar Privacy (AVG)
 
Social Media Email sturen naar Social Media
Natascha van der Heide - van Roode  coördinator 
Ben van der Pol  commissielid 
Niels-Olaf Bout  commissielid 
Laurine Bout  commissielid 
Ewout Pahud de Mortanges  commissielid 
 
Sparrow maatschappelijke begeleiding H1/D1/trainer Email sturen naar Sparrow maatschappelijke begeleiding H1/D1/trainer
Govert Ho  commissielid 
Maarten Frowein   commissielid 
 
Speakers, persbegeleiding & spelersontvangst Email sturen naar Speakers, persbegeleiding & spelersontvangst
Dorien Lammers  pers D1 
Erna Doekes-de Bruyn  pers H1 
Louise Tuijt-Snippe  speaker 
Annemieke Wolters  speaker 
Saskia Goeman Borgesius-Blomjous  Foto aanwezig speaker 
Olivie Pijnenburg  ondersteuning 
Peggy Mes-Lambregts  ondersteuning 
Vivian Luckers  ondersteuning 
 
sponsorcommissie Email sturen naar sponsorcommissie
Hans-Erik Tuijt  voorzitter 
Diederik Kolfschoten  financiën 
Ronald Duijtshoff  activatie 
Frederike Wegener Sleeswijk-Meine Jansen  communicatie 
Marjet Thomas-Dekker  evenementen & hospitality 
Nicolette Tol-Steenkamer  evenementen & hospitality 
David Duparc  acquisitie en relatiebeheer 
Erik de Muinck Keizer  acquisitie en relatiebeheer 
Doeke de Steur  acquisitie en relatiebeheer 
Pepijn Post  Foto aanwezig acquisitie en relatiebeheer 
Frederik Wegener Sleeswijk  acquisitie en relatiebeheer 
Peter van Scheijndel  acquisitie en relatiebeheer 
Eveline van Haastert  sponsorkleding H1 en D1 
Elles Roordink  sponsorkleding Topjeugd 
 
SSSSK, Bestuur
Hans Kodde  voorzitter 
Leonard Ekkels  penningmeester 
Joris van Liebergen  secretaris 
Xander del Prado  commissaris 
Olivier van Boven  commissaris 
Michiel Stange  commissaris 
 
Supercoachcommissie
Niels-Olaf Bout  coördinator 
Florian Vreeburg  commissielid 
Jonathan Bruinvels  commissielid 
Guus Ekelenkamp  commissielid 
Gerard Paul Haga  Foto aanwezig commissielid 
Hessel Zondervan  commissielid 
 
Technische Commissie
Ewoud van Gellicum  voorzitter 
Erwin van der Weijden  Technisch Manager en Coördinator opleidingsjeugd O10 t/m O14 
Ewout Pahud de Mortanges  Coördinator Breedte Jeugd 
Kees van Schieveen  Coördinator Jongste Jeugd (Mus/O8/O9) 
Sjoerd Wolters  Coördinator Topjeugd (O16-1 en O18-1) 
 
Toernooien
Evelyn Smeets  Hemels D 
Sytske van den Bichelaer- Rijkens  Hemels D 
Marjolijn Meijer  Hemels D 
Männy Zegering Hadders - Berger  Hemels D 
Valerie Gerritzen-Houben  Hemels D 
Hannah Tans  Hemels D 
Nienke van der Werff  Hemels D 
 
Topmusch & Tophockey heren/dames Email sturen naar Topmusch & Tophockey heren/dames
Hans-Erik Tuijt  voorzitter 
Diederik Kolfschoten  penningmeester 
Frits Gerritzen  secretaris 
Michiel Hilders  Heren 1 
Koen Hemmes  Dames 1 
 
Trimhockey Email sturen naar Trimhockey
Jan Aart Kruiswijk  Foto aanwezig trimhockey maandag 
Gabriëlla Kruiswijk  Foto aanwezig trimhockey maandag 
Kim van Leeuwen  trimhockey woensdag 
 
Verkeerscommissie
Victoria van Eeghen  commissielid 
Sylvia van den Berg  commissielid 
Robert Verwoerd  commissielid 
Joris van Liebergen  commissielid 
 
Vertrouwenspersonen
Eveline Smit  commissielid 
Stan van den Buijs  commissielid 
 
vrijwilligerscommissie Email sturen naar vrijwilligerscommissie
 
Website Commissie Email sturen naar Website Commissie
Hessel Zondervan  coördinator 
Hugo Rütter  redactielid 
Rosemarij Schotte  redactielid 
Céline Mastenbroek - Asselbergs  redactielid 
Karen Meijer - Moritz  redactielid 
 
wedstrijdsecretariaat
Maartje Groen  jeugd 
Daphne Vreeburg-Doodeheefver  jeugd 
Paulien Schous  zaalhockey 
Bas Cremers  senioren veteranen 
Hubert van Aalderen  senioren veteranen 
 
Wings Email sturen naar Wings
Paul Bossers  voorzitter 
Christiaan van den Berg  commissielid 
Frank van Gorkom  commissielid 
Jessica van Oeveren - Pot  commissielid (AngelWings) 
Mette van der Veer  commissielid (AngelWings) 
 
Winkel De Kleedkamer Email sturen naar Winkel De Kleedkamer
Alexandra Heerkens Thijssen  coördinator winkel 
Lisette Koning  coördinator winkel 
 
zaalhockeycommissie Email sturen naar zaalhockeycommissie
Ewoud van Gellicum  voorzitter 
Erwin van der Weijden  Coördinator Zaalhockey 
Marijke Möller  commissielid 
Annetje Diekerhoff - van Thiel  commissielid 
Paulien Schous  wedstrijdsecretariaat zaal 
 
Zomerzorg
Peggy Mes-Lambregts  voorzitter 
Lex van Hooijdonk  penningmeester 
Guido Keulen  secretaris / ledenadministratie 
Femke Poelmann-Weijerman  commissaris 
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda