Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Organisatie
 
aannamecommissie Email sturen naar aannamecommissie
Minke Ligtenstein  contactpersoon 
Annemiek van Eck  contactpersoon 
 
accommodatiecommissie Email sturen naar accommodatiecommissie
Hidde Maas  commissielid 
Henk van der Veek  commissielid 
Koen Suyk  commissielid 
Evert Beumer  commissielid 
Erik van der Vegt  commissielid 
Eric le Grand  commissielid 
Pim Huizing  commissielid 
Daan Verschuur  commissielid 
Bart Bouwman  commissielid 
Cees Foet  commissielid 
Hans van der Ley  commissielid 
Bob Welschen  commissielid 
 
Administratie
Rinskje Schaafsma  financiële administratie/contributie 
Jacqueline Kiers  financiële administratie 
Renske van Doorn - Brink  ledenadministratie 
Eugenie Gerus-Berger  ledenadministratie 
Marloes Kaal  administratie commissies 
 
afhandeling DWF Email sturen naar afhandeling DWF
Paulien Schous  contactpersoon 
 
arbitragecommissie Email sturen naar arbitragecommissie
Pieter Kemper  voorzitter 
Erik van der Vegt  indeling CS+ 
Erwin Thomas  indeling CS+ 
Marleen Pennekamp - Elenbaas  indeling A en B jeugd 
Karen Nouwen - Boon  indeling C en D jeugd 
Pim Huizing  opleidingen 
 
Archiefcommissie Email sturen naar Archiefcommissie
Julie Blaisse  commissielid 
 
Barcommissie
Annemieke Meijerink-Heintges  indeling bucohoofden 
Jikke Beijnes  commissielid 
Jeroen Bovelander  Foto aanwezig commissielid 
Sander Hofstede  commissielid 
 
Bloemigans Email sturen naar Bloemigans
Pepijn Nelissen  contactpersoon 
 
Club & accommodatie
Ronald Duijtshoff  verenigingsmanager  0650631709
Jules Hustinx  accommodatiemanager  0653221140
Ralph Vink  horeca 
 
Commissie van advies
Nicolette Tol-Steenkamer  commissielid 
Inez Goll-van Olphen  commissielid 
Guus de Gruiter  commissielid 
Jeroen Bovelander  Foto aanwezig commissielid 
 
Commissie van beroep
Peggy Mes-Lambregts  commissielid 
Guido Keulen  commissielid 
Jan Hendrik Meurer  commissielid 
 
Duurzaamheidscommissie Email sturen naar Duurzaamheidscommissie
Xander del Prado  voorzitter 
Sven Tummers  commissielid 
Roel Bovendeert  commissielid 
Florian Fuchs  commissielid 
Charlotte de Voogd  commissielid 
Yvonne van der Voorn  commissielid 
 
elftalcommissie dames Email sturen naar elftalcommissie dames
Kornelieke Buchel  coördinator veterinnen 
Elles Roordink  coördinator veterinnen 
Jim Smeelen  coördinator senioren 
 
elftalcommissie heren Email sturen naar elftalcommissie heren
Jeroen van Aalst  coördinator veteranen 
Reinout Engelberts  coördinator veteranen 
Jim Smeelen  coördinator senioren 
 
Evenementencommissie Email sturen naar Evenementencommissie
Diederik van Dam  voorzitter 
Jetteke van der Schatte Olivier  commissielid 
Irma Bollen  commissielid 
Manon Geerdink  commissielid 
 
Geschillencommissie
Sabine Merhottein  commissielid 
Martijn van Hasselt  commissielid 
Joris Scheepens  commissielid 
 
Gevonden voorwerpen Email sturen naar Gevonden voorwerpen
Katja Nelis  commissielid 
Mignon van Schaik  commissielid 
 
G-hockey Email sturen naar G-hockey
Vicky Herman de Groot  coördinator 
Kim van Leeuwen  coördinator 
Judith Buzink-Ruisendaal  coördinator 
Anne-Marie Huberts  trainer 
Taco Bakker  trainer 
Erik Nijssen  coach 
Aede Gerbranda  coach 
 
Groepsmanagers
Brigje Willems  coördinator ABC 
Lot van Foreest  coördinator DEFMus 
Susanne Chevalier  JA 
Marianne van Oosten  JB 
Suzanne van den Eerenbeemt-Landweer  JC 
Christiane Wurdemann  JC 
Liselot Muijser  JD 
Jessica van Oeveren - Pot  JD 
Caroline Kool-Wientjes  JE 
Aafke Geers  JE 
Nienke van der Veer  MA 
Sonja Feitsma  MB 
Natasha Sprengers-Hooper  MC 
Karen Meijer - Moritz  MC 
Rachel Balm  MD 
Maartje Groen  MD 
Caroline Wittop Koning  Foto aanwezig ME 
Leonie van Dedem-Wijn  ME 
Paulien Geers  FMus 
Lilian Hendrick  FMus 
 
IT Email sturen naar IT
Frank van der Molen  commissielid 
 
jeugdbestuur Email sturen naar jeugdbestuur
Fenne Mulder  commissielid 
Emma Dingemans  commissielid 
Ella Terheijden  commissielid 
Lise Hemmes  Foto aanwezig commissielid 
Deen Hangelbroek  commissielid 
Tim Holtz  commissielid 
Joris Wunderink  commissielid 
Guus Ekelenkamp  moderator 
Ian van Veen  moderator 
 
kascommissie
Leonard Boogers  commissielid 
Robert Doekes  commissielid 
Dick Rüger  commissielid 
 
Kick Off jeugd Email sturen naar Kick Off jeugd
Idannah Boerema-van Delft  commissielid 
Elske Bogaerts  commissielid 
Miente de Gier-Gast  commissielid 
Chantal Sloof  commissielid 
Fleur van Beem  commissielid 
Marjolein Jensma - Harreveld  commissielid 
 
Kick-Off commissie Email sturen naar Kick-Off commissie
 
Ledenlijst Email sturen naar Ledenlijst
Sylvia Molenkamp  redactielid 
Marloes Kaal  fotografie 
Mariëlle Penrhyn Lowe  fotografie 
Koen Suyk  fotografie 
Nicole Blankhart-Tirion  grafisch vormgever 
 
mailadres algemene informatie Email sturen naar mailadres algemene informatie
Addie Elich-Berkhout  contactpersoon 
 
materialencommissie Email sturen naar materialencommissie
Elisabeth André de la Porte  commissielid 
Marco Vreeburg  commissielid 
Gijs Visser  commissielid 
Paulien Schous  commissielid 
Vincent de Jong  commissielid 
 
Medische commissie
Gijs Visser  commissielid 
Stan van den Buijs  commissielid 
Roeland den Boer  commissielid 
 
MUSpascommissie Email sturen naar MUSpascommissie
Dania Boot-van Laer  commissielid 
 
Musplus Email sturen naar Musplus
Rosemarij Schotte  hoofdredactie 
Frederike Wegener Sleeswijk-Meine Jansen  redactielid 
Willemijn Kok  redactielid 
Eby Kessing  redactielid 
Hessel Zondervan  redactielid 
Yvonne van der Voorn  redactielid 
Cecile Cense  redactielid 
Lodewijk de Bruijn  redactielid 
Koen Suyk  fotografie 
Marie-Therèse van Ouwel  fotografie 
Marloes Kaal  fotografie 
Saskia Koning  fotografie 
Nicole Blankhart-Tirion  grafisch vormgever 
Babette van Beek  Foto aanwezig grafisch vormgever 
 
persberichten Email sturen naar persberichten
Pim van Rooijen  Foto aanwezig contactpersoon 
 
Postmus
Chantal Sloof  commissielid 
Caroline Asselbergs-van Dijl  commissielid 
 
Privacy (AVG) Email sturen naar Privacy (AVG)
Marloes Kaal  commissielid 
 
Social Media Email sturen naar Social Media
Natascha van der Heide - van Roode  coördinator 
Ben van der Pol  commissielid 
Niels-Olaf Bout  commissielid 
Laurine Annika Bout  commissielid 
Ewout Pahud de Mortanges  commissielid 
 
Sparrow maatschappelijke begeleiding H1/D1/trainer Email sturen naar Sparrow maatschappelijke begeleiding H1/D1/trainer
Govert Ho  commissielid 
Maarten Frowein   commissielid 
 
Speakers, persbegeleiding & spelersontvangst Email sturen naar Speakers, persbegeleiding & spelersontvangst
Dorien Lammers  pers D1 
Erna Doekes-de Bruyn  pers H1 
Louise Tuijt-Snippe  speaker 
Annemieke Wolters  speaker 
Saskia Goeman Borgesius-Blomjous  Foto aanwezig speaker 
Olivie Pijnenburg  ondersteuning 
Peggy Mes-Lambregts  ondersteuning 
Vivian Luckers  ondersteuning 
 
sponsorcommissie Email sturen naar sponsorcommissie
Hans-Erik Tuijt  voorzitter 
Diederik Kolfschoten  financiën 
Ronald Duijtshoff  activatie 
Frederike Wegener Sleeswijk-Meine Jansen  communicatie 
Marjet Thomas-Dekker  evenementen & hospitality 
Nicolette Tol-Steenkamer  evenementen & hospitality 
David Duparc  acquisitie en relatiebeheer 
Erik de Muinck Keizer  acquisitie en relatiebeheer 
Doeke de Steur  acquisitie en relatiebeheer 
Pepijn Post  Foto aanwezig acquisitie en relatiebeheer 
Frederik Wegener Sleeswijk  acquisitie en relatiebeheer 
Peter van Scheijndel  acquisitie en relatiebeheer 
Eveline van Haastert  sponsorkleding H1 en D1 
Elles Roordink  sponsorkleding Topjeugd 
 
SSSSK, Bestuur
Hans Kodde  voorzitter 
Leonard Ekkels  penningmeester 
Joris van Liebergen  secretaris 
Xander del Prado  commissaris 
Olivier van Boven  commissaris 
Michiel Stange  commissaris 
 
Supercoachcommissie
Niels-Olaf Bout  coördinator 
Florian Vreeburg  commissielid 
Jonathan Bruinvels  commissielid 
Guus Ekelenkamp  commissielid 
Gerard Paul Haga  Foto aanwezig commissielid 
Hessel Zondervan  commissielid 
 
Technische Commissie
Ewoud van Gellicum  voorzitter 
Diederik van Weel  technisch directeur (A1/B1/keepers) 
Sjoerd Wolters  Coördinator Opleidingsjeugd (C1/D1/D2/8E) 
Ewout Pahud de Mortanges  Coördinator Breedte Jeugd 
Kees van Schieveen  Coördinator Jongste Jeugd (Mus/F/6E) 
 
Toernooien
Evelyn Smeets  Hemels D 
Sytske van den Bichelaer- Rijkens  Hemels D 
Marjolijn Meijer  Hemels D 
Männy Zegering Hadders - Berger  Hemels D 
Valerie Gerritzen-Houben  Hemels D 
 
Topmusch & Tophockey heren/dames Email sturen naar Topmusch & Tophockey heren/dames
Hans-Erik Tuijt  voorzitter 
Diederik Kolfschoten  penningmeester 
Frits Gerritzen  secretaris 
Michiel Hilders  Heren 1 
Peter van Scheijndel  Dames 1 
 
Trimhockey Email sturen naar Trimhockey
Jan Aart Kruiswijk  Foto aanwezig trimhockey maandag 
Gabriëlla Kruiswijk  Foto aanwezig trimhockey maandag 
Kim van Leeuwen  trimhockey woensdag 
 
Verkeerscommissie
Gijs de Jong  commissielid 
Ralf Thelosen  commissielid 
Sylvia van den Berg  commissielid 
Robert Verwoerd  commissielid 
Joris van Liebergen  commissielid 
 
Vertrouwenspersonen
Eveline Smit  commissielid 
Stan van den Buijs  commissielid 
 
vrijwilligerscommissie Email sturen naar vrijwilligerscommissie
Nicole van Gorkom  commissielid 
 
Website Commissie Email sturen naar Website Commissie
Hessel Zondervan  coördinator 
Hugo Rütter  redactielid 
Rosemarij Schotte  redactielid 
Céline Mastenbroek - Asselbergs  redactielid 
Karen Meijer - Moritz  redactielid 
 
wedstrijdsecretariaat
Therissa Heijn  jeugd 
Erika van Scheijndel  jeugd 
Paulien Schous  zaalhockey 
Juurd Ketting  senioren veteranen 
Martijn Westerlaken  senioren veteranen 
 
Wings Email sturen naar Wings
Paul Bossers  voorzitter 
Christiaan van den Berg  commissielid 
Frank van Gorkom  commissielid 
Jessica van Oeveren - Pot  commissielid (AngelWings) 
Mette van der Veer  commissielid (AngelWings) 
 
Winkel De Kleedkamer Email sturen naar Winkel De Kleedkamer
Alexandra Heerkens Thijssen  coördinator winkel 
Lisette Koning  coördinator winkel 
 
zaalhockeycommissie Email sturen naar zaalhockeycommissie
Ewoud van Gellicum  voorzitter 
Piotr Mazany  commissielid 
Marjolein Jensma - Harreveld  commissielid 
Wilfra Marseille  commissielid 
Pam Coops-van Noordwijk  commissielid 
Paulien Schous  wedstrijdsecretariaat zaal 
 
Zomerzorg
Lo van Noordwijk  voorzitter 
Lex van Hooijdonk  penningmeester 
Peggy Mes-Lambregts  secretaris / ledenadministratie  0653218021
Femke Poelmann-Weijerman  commissaris 
Guido Keulen  commissaris 
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda