HS2 Sevens staat bovenaan de poule met nog twee wedstrijden te gaan en zijn al niet meer in te halen. Met een geweldig team en veldaanvoerder Jaap Stockmann en coach & administrateur Willem IJssel de Schepper, hebben we het voor elkaar gekregen. Met meer dan dertig doelpunten voor en een stuk of vier tegen was het in de kou en het donker een mooi spel.
Met een team bestaande uit oude en nieuwe vedettes uit de Veteranen 30-1, 30-2, 30-3, 30-4 en 30-5 hebben we het voor elkaar gekregen om ongeslagen kampioen te worden.
Een enkel administratief blundertje van de nieuwe coach en een aantal "weigeringen" bij de Bobbies daargelaten, was het genieten. Een special thanks to Arjen Blankhart voor het organiseren en het flexibel opstellen van de 1ste klasse poule. We hebben genoten van DJ Redhead, echt een aanrader voor meer feestjes op Bloemendaal.
Nieuwe selectierondes voor de Magnificent 7's winter 2025/2026, beginnen tijdens de kick off van het lustrum. Meedoen betekent titel verdedigen. Aanmelden kan bij Jaap en Willem. Veel dank aan alle mannen van HS2 voor de opkomst. We hebben genoten!